luki343

Uwaga na niego -> Michasio

47 posts in this topic

Tak czy siak powinienes dostac bana na nicka, ip, kompa, odcisk palca, siatkowke oka i dna.

Masz szczescie ze moderatorzy sie tu tylko kolorkami wymieniaja, zamiast zrobic cos konkretnego.

A Ciebie co boli?

A co do tego tematu, to jutro odpowiednie konsekwencje zostaną wyciągniete.

Michasio od dawna jest pod baczną obserwacją.

Do modów z TK możecie naświetlić na pw sytuacje z waszego forum?

Michasio bana na razie nie dostanie, ale wlepkę "rzetelnego sprzedawcy" już tak.

luki343, daj znać jak się sprawa dalej rozwinie.

Michasio, powiedział że 10 września odda kasę, 10 minął a ja nadal nie mam kasy. Wysłałem do niego wczoraj PW że czekam na kasę ale nic nie odpisał. Może tu da odpowiedź jak zamierza zakończyć tą sprawę.

uwaga na tego typa umowilismy sie na tablicy ze kupuje, gwint zaproponowalem wysylke za pobranie powiedzial ze nia ma sprawy ale tylko po wplacie zaliczki 100zl na konto jak bym nie odebral . wydawalo mi sie to logiczne wiec tak zrobilem od tamtej pory kontakt praktycznie zaden, raz odebral powiedzial ze dhl przeawalil i zaraz wysle nr listu przewozowego . oczywiscie go nie dostalem dzwonie dzisiaj, a typ mnie od oszustow wyzywa ze moj ojciec zawieszenie odebral itd tylko ja mieszkam 200km dalej i ze nie odda hajsu itd serio radze uwazac gosc ma jeszcze przyciemniane lampy do sxa i jakies PIP tylko ostatnio pousuwal

http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/3dDf/ to jego przedmioty

telefon jaki podaje w ogłoszeniach 507-420-680

12122518 a tu gg

serio gosc normalny nie jest wiec uwazajcie

wlasnie przed sekunda odkrylem po nr telefonu ze to michasio

i o ile mi wiadomo to to zawieszenie komuś sprzedał z autem jako dobre, było wylane więc zostało zwrócone, widziałem że na tablicy nic oczywiście o tym nie było pisane, że do niczego się ono nie nadaje :D

i o ile mi wiadomo to to zawieszenie komuś sprzedał z autem jako dobre, było wylane więc zostało zwrócone, widziałem że na tablicy nic oczywiście o tym nie było pisane, że do niczego się ono nie nadaje :D

Zell, ja jestem ciekawy skąd Ty masz takie informacje ;) ?

Co do zawiasu, to prawda. Auto stało na gwincie JIC, które po skręceniu siły tłumienia na maxa dalej skakało jak żabka :)

Trafiła się okazja z zakupów grupowych, więc auto dostało nowy gwint. Stary miał iść na śmietnik, ale Pan Michasio przejawiał zainteresowanie tym zawieszeniem, więc osobiście się po nie stawił i odkupił za symboliczną kwotę. Ot cała historia ;)

uwaga, osoby, którym zrobiłem wałka kiedykolwiek w życiu, mogły by mi na pw napisać jaki hajs i za co to było, jak sprzedam auto to pooddaje, prosił bym o numery kont, dane i kwoty. pozdrawiam serdeczny, wasz wałek ;)

Cytując samego Ciebie:

jak masz jakies pytania to napisz do mnie a nie robisz show

więc może napisz do wszystkich zainteresowanych, zamiast robić show ??

Pytanie czy uwzględniasz też użytkowników TK? Bo tam do nich nie napiszesz, więc przydałaby się jakaś lista żeby ich poinformować...

Edited by mysza (see edit history)

Cytując samego Ciebie:

jak masz jakies pytania to napisz do mnie a nie robisz show

więc może napisz do wszystkich zainteresowanych, zamiast robić show ?? jak bym wiedział kogo przerobiłem to bym napisał

Pytanie czy uwzględniasz też użytkowników TK? Bo tam do nich nie napiszesz, więc przydałaby się jakaś lista żeby ich poinformować... na to masz odpowiedź niżej

nie no nie wytrzymam z tobą, potrafisz doprowadzic człowieka do szału, jak byś nie wiedział inteligencie to mam bana na tk więc jak tam mam niby napisać chłopczyku? po drugie, czy ciebie zrobiłem na hajsy? jak nie to nie zabieraj głosu, po trzecie to ty chyba jestes policjantem albo chociaż ich prywatnym donosicielem i popychlem bo tak sie lubisz udzielać w temacie który cie wogóle nie dotyczy ze szok, wracaj na tk i donieś to co napisałem tutaj skoro taki jesteś uczynny synku bo ja tego zrobić nie moge jak to już wcześniej napisałem i nie oczekuje zadnej odpowiedzi z twojej strony w tym temacie na to co napisałem, chcesz, to pisz na pw, chętnie podyskutuje tam i ci pocisne jak tak lubisz mieć ciśnięte. po czwarte chyba już albo po któreś, kup se konto premium na redtube bo chyba nie masz gdzie wyładować swoich emocji, i na koniec po ileśtamktóreś, chce pozwracać powoli hajsy to jeszcze sie spierdalasz, napewno dostaniesz jakąś naklejke z napisem turbokillers na samochód oryginalną za to co robisz, np "TURBOKILLERS-MYSZA-KONFIDENT" pasowała by ci :)

na tk widze ze jest temat ale ja tam sie niemam jak odezwać tak więc uczynny myszko, mozesz napisać:

albik85 icon_minigender_male.gif: niemam kontaktu do ciebie żadnego

mysza icon_minigender_male.gif: sram na twoją policje konfidencie i sie nie boje, sprzedam nissana to pooddaje hajsy tym co sie należy

domino do ciebie to samo tylko że bez konfidenta, nie gram na złoke,, sprzedam fure to oddaje hajs, tyle z mojej strony :)

i do wszystkich mądrych w tamtym temacie, niemam jak wejść na wasze extra forum bo mam bana mądre głowy

i nie pisze z neostrady tylko z play :)

Edited by witu16nsk (see edit history)

Bana to tam masz za to, że przez lata (TAK - LATA!!!) nie chciało Ci się zająć odpowiedniego stanowiska w Twojej sprawie - także nie dziw się, że tam sobie teraz nie wejdziesz.

Mój priv do Ciebie z prośbą o wypowiedzenie się i swoją obronę był zlewany przez 2 lata, a bana inteligencie dostałeś w grudniu 2012 - więc nie płacz, że jesteś tam zbanowany.

Podsumowując - proszę Cię na TK w privie o wypowiedzenie, daję Ci szansę na obronę nie nagradzając żadnym banem i zakazem wchodzenia (nie zostałeś zbanowany na TK tylko dostałeś odpowiedni kolor) a ty i tak masz to w d... i to przez ponad 2 lata - teraz nagle okazujesz wielką skruchę. Skoro tamto forum olewałeś systematycznie i nie wyraziłeś żadnej chęci nawet obronienia swojej osoby to co się dziwisz?

Miałeś opinie o sobie głęboko w d..ie od 2010 roku - jak tutaj się Ciebie czepiamy (nie tylko ja) i zaczynamy Ci "robić show" w giełdzie to deklarujesz się nagle, że oddasz wszystkim kasę - czemu nie zrobiłeś tak samo na tamtym forum skoro miałeś na to tyle czasu? Przypominam - bana dostałeś 2 miesiące temu - przez ponad 2 lata olewałeś swoją sprawę na TK.

Data otrzymania bana:

2dugyfm.png

Data ostatniej wizyty:

2e4aya9.png

Edited by mysza (see edit history)

tak więc, ludzie dorastają i zaczynają sie przejmować tym co zrobili w przeszłości, bynajmniej ja i staram sie troche ponaprawiać, sam widzisz 2 lata to duzo czasu na przemyślenie. nie mów ze dostałem bana 2 miesiące temu bo dostałem go chyba rok i 2 miesiące temu jak nie dłuzej, dodatkowo turbokillers nie jest źródłem żadnych przydatnych informacji, tam jest tylko hejtowanie postów i dogadywanie jeden drugiemu, nic, zupełnie brak jakichkolwiek konkretów chyba ze od scootera, on sie zna na rzeczy i ma pojęcie z tego co zdązyłem zauwazyć za swojej kadencji, reszta to raczej brak jakichkolwiek informacji na temat mechaniki samochodowej, jeden z drugim sie kłuci non stop. to moje odczucia co do TK i dlatego nie próbuje tam nawet wchodzić, wole wejśc na kwejka albo wioche i mam to samo, czyli strate czasu. tutaj i tak jest 90% użytkowników z tk także nie musze sie prosić i pisać tam czegokolwiek ale zauważyłem ze wbiłeś sie na admina i juz wiem dlaczego tak sie udzielasz, ale to chyba powinni sie odzywać ludzie których zrobiłem, niech pisza mi dane jak chcą hajs spowrotem a jak nie to trudno, nie będe nikogo prosił zeby oddać hajsy, tak? wykazałem chęć oddania a tu jakaś mysza z tk przyleciała i sie pruje chociaż nic niema z tym wspólnego, daj se na luz człowieku, nikt cie nie ukoronuje za to ze sie tak wspaniale udzielasz, nie dostaniesz pewnie tej naklejki ani nic innego, żadnych profitów przekaż swoim podopiecznym co napisałem jeśli chcesz sie przydać, niech mi podadzą numery konta albo adresy albo to i to i dziękuje, czy to tak dużo? tak poza tym to żadne "show" o którym mówisz nie skłoniło mnie do oddania hajsu, głęboko mam to co piszesz bo ciebie to nie dotyczy, wiem co zrobiłem i wiem ze mam oddać, tylko po prostu nie wiem komu bo to było jak piszesz dawno temu, więc stul jak możesz i nie zabieraj głosu w nie swojej sprawie. nie sprawia mi żadnej przyjemności ani frajdy dyskusja z tobą więc nie dyskutuj ze mną bo to naprawde niema sensu, sprowadze cie do swojego poziomu tylko będą sie z ciebie śmiać, pozdrawiam

co do screena: mogłes ze zrobić z tym co chciałeś, jestes adminem, masz panel konrolny i se wpiszesz tam co ci sie podoba, zresztą ja wiem ze od bardzo dłuższego czasu nie mogłem tam wbić i nie pajacuj z obrazkami bo to chyba mniej wiarygodne niż moja osoba

sam widzisz ze ostatnia wizyta była w styczniu 2010r i od tamtego czasu nie mogłem sie wklepać na forum, później nie próbowałem, moze zdjeliście później i znowu mam, niewiem, nie pamiętam

nie pajacuj z obrazkami bo to chyba mniej wiarygodne niż moja osoba

to mnie w zupełności przekonało, żeby dać już sobie spokój ;)

Z racji że to ja założyłem ten temat może niech tutaj wszyscy poszkodowani się wpiszą i napiszą ile masz im oddać kasy, będziesz miał łatwiej oddawać bo będziesz miał listę.

1. luki343 1200zł, padnięte t28

2. albik85 446,58zł

oddawanie hajsu sie odwlecze jak narazie bo kupiłem silnik od naszego forumowicza za 1600zł idealny ale niestety okazał sie zupełnie inny i jest robienie problemów z oddaniem hajsu także poczekacie dzięki koledze

ja jakies 2 lata temu komplet wtrysków do CA wysyłałem. Moja naiwność bo wysłałem tzw na słowo, że przelew wyszedł a musi uruchomić. po paru mailach dałem sobie spokój.