luki343

Uwaga na niego -> Michasio

47 posts in this topic

Uwaga na tego usera (michasio), sprzedał mi turbo z s15 które się do niczego nie nadaje.

Teraz wypiera się że było dobre jak wysyłał i nie chce przyjąć zwrotu.

A na dodatek wymyślił sobie że chcę odesłać mu jakieś inne i że zostanie bez turbo i bez kasy.

Firma zajmująca się turbinami jak i kilku mechaników u których byłem zapytać się o stan tej turbiny odradzało jej montaż ze względu na zbyt duże luzy.

Poza tym przysługuje mi zwrot zakupionego towaru w ciągu 10 dni ale to chyba do niego nie dociera...

Wspomniałem że jeżeli nie przyjmie zwrotu sprawą zajmie się rzecznik i policja a on odpowiedział

bo straszyć to ty se możesz dziadka prądem a nie mnie policją

180SX i Fer z forum przywieźli mi osobiście tą turbawke razem z innymi gratami i widzieli w jakim jest stanie, jest dobra, jeździłem z tym turbo, nawet przy 1.2 bara trzymała równo, żadnych chmur, żadnych dymków, nic, igła turbo, luz był w normie. dobrych mechaników macie skoro tak twierdzą, pewnie lepiej zamówić nowe turbo i przyciąć z 500zł na turbinie bo warsztaty mają zniżki. Chłopaczek bez pojęcia i tatuś "znawca", pewnie znaleźli inną taniej i chcą wykręcić, przerobiłem z nimi przez telefon bo straszne kozaki to proszę jak się miotają, jeszcze groźby typu "wsadze Ci w dupe ta turbine" i że będzie miał za te 1200zł satysfakcje i jeszcze mu zostanie kasy żeby przyjechać, i twierdzi że ja jestem "prosty" :) może zachowuje sie czasem nie wporządku ale turbo było dobre i potwierdzić może to conajmniej 180sx, fer, ja, moi koledzy mechanicy z warsztatu w którym pracuje, takie gadanie typu "nie zalecają montażu" ma sie do wszystkiego praktycznie, najlepiej żeby było nowe to można włożyć, firma zajmująca sie turbawkami napewno zaproponowała tanią regeneracje podczas tej rozmowy, nie życzę sobie takich postów, zwłaszcza od kogoś kto miał 1 post

Powiedzieli że mogą ją zregenerować za 900zł to co mi z niej? Za tyle to i moją starą mogą zrobić.

Nie umiesz kulturalnie przez telefon rozmawiać tylko kur.... rzucasz?

Turbo ewidentnie dostało po dupie i nadaje się do regeneracji.

kolego... jesli juz zaczynasz batalie na forum... to musisz przedstawic konkretne argumenty... a jak narazie po tym co napisales, nikt cie powaznie tu nie wezmie... jakie 7mm? Raczej nie mozliwe, bo nawet jakby sie juz wirnik o muszle opieral to 7mm nie bedzie. Swoja droga, po tych 7mm zaraz ktos pewnie napisze "zmien mechanika" ;)

Miałem podobną sytuację z 3 lata temu z kolegą z turbokillers.

Sprzedałem mu turbo które u mnie śmigało aż miło a jemu coś nie pasowało.

Ciężko się dogadać co do towaru a firmy od turbin często mówią inaczej niż tak naprawdę jest w praktyce.

po mojemu to luzy są spoko, nic nie dymiło ani nie rzucało olejem w dolot więc raczej jest dobre, ciśnienie nie skakało. kur... rzucam przez telefon bo nie lubię jak ktoś sie zwraca w ten sposób do mnie, zresztą tak mówię bo tak jestem wychowany, nie podlega to dyskusji żadnej.

Sprzedałem mu turbo które u mnie śmigało aż miło a jemu coś nie pasowało.

Ciężko się dogadać co do towaru a firmy od turbin często mówią inaczej niż tak naprawdę jest w praktyce.

bo to są właśnie fachowcy i znawcy jak ten oto kolega, jak dla mnie temat bez sensu i bez końca

Edited by michasio (see edit history)

kolego... jesli juz zaczynasz batalie na forum... to musisz przedstawic konkretne argumenty... a jak narazie po tym co napisales, nikt cie powaznie tu nie wezmie... jakie 7mm? Raczej nie mozliwe, bo nawet jakby sie juz wirnik o muszle opieral to 7mm nie bedzie. Swoja droga, po tych 7mm zaraz ktos pewnie napisze "zmien mechanika" ;)

Masz racje nie jest to 7mm tak mi powiedział mechanik przez telefon ale jak dzisiaj u niego byłem to mówi że wychodzi 3,5mm.

nie pisz w taki sposob bo i na TK i na NT sa ludzie rozni, wiec po co takie szufladkowanie???

bo to są właśnie fachowcy i znawcy jak ten oto kolega, jak dla mnie temat bez sensu i bez końca

a kolega to chyba tez przesadza, a ze tak zapytam czy witu16nsk ktory ma status podejrzanego sprzedawcy cos ci mowi??

Dostałem pismo od mechanika, który zajmuje się remontem mojego nissana. Turbina była w firmie która zajmuje się regeneracją, tam natomiast właściciel powiedział że do zwrotu wystarczy taki dokument wystawiony przez mechanika. Chciałeś pismo? To masz.

scan0057v.jpg

nie pisz w taki sposob bo i na TK i na NT sa ludzie rozni, wiec po co takie szufladkowanie???

a kolega to chyba tez przesadza, a ze tak zapytam czy witu16nsk ktory ma status podejrzanego sprzedawcy cos ci mowi??

michasio to witu16nsk???

OT

Lepiej już nie wklejać czegoś co ma błędy ortograficzne.

/OT

Taki pismo raczej jest nic nie warte. Gdyby było to pismo od jakiegoś biegłego sądowego, to jeszcze można je uznać, ale takie coś to nie.

Chciał pismo od firmy zajmującej się turbinami? Dostał.

A za błędy to ja nie odpowiadam.

michasio to witu16nsk???

Numer gg i miejscowość się zgadza, więc to pewnie ta sama osoba..

Chciał pismo od firmy zajmującej się turbinami? Dostał.

A za błędy to ja nie odpowiadam.

jesli tak..to jak dla mnie nie ma dyskusji..oszust po dzis dzien wisi mi 500pln!!

niemam konta na TK i niemam zamiaru mieć, moze ktoś ma odsprzedać jeden?

To dlatego nie ma zamiaru mieć konta na TK...

Za taką kasę to opłaca się pójść z tym na policję, trochę się nachodzisz, ale po pewnym czasie odzyskasz swoją kasę, a gość zostanie z wyrokiem.

To pismo nie jest od gościa który zajmuje sie turbinami tylko od mechanika który nie umie pisać po polsku...

Z drugiej strony pozostaje kwestią względną co dla kogo oznacza "luz w normie" bo jak widać dla sprzedawcy oznacza to tyle ze nie rzygała olejem ( jeszcze ) a dla innego że zaraz zacznie...

tak czy srak, kim bym nie był, ważne jest to ze turbo działa i huj, nie jest zepsuta i sprzedałem sprawne turbo, wiem ze zakładając tą turbine będzie auto latać dobrze i bez dymów

logiczną rzeczą jest ze każdy parówiasty mechanik napisze coś takiego, w okolicy moge iść do każdego i każdy podstawi mi pieczątke nawet na plecach, a to pisał jakis dzieciak lub bardzo wykształcony mechanik. załóż te turbo, pojeździj i dopiero będziesz sie pruł bo robisz afere na skale światową prawie, czy może tych twoich fachowców przerasta montaż turbiny? dla mnie luz jest w normie i nikt mi nie powie ze nie bo jeździłem tym i pięknie latało

Edited by michasio (see edit history)

Za taką kasę to opłaca się pójść z tym na policję, trochę się nachodzisz, ale po pewnym czasie odzyskasz swoją kasę, a gość zostanie z wyrokiem.

a tutaj kolego nie wystarczy ta profesjonalna diagnoza pana mechanika tylko troszke poważniejsza opinia rzeczoznawcy i zakładu zajmującego się turbosprężarkami, myślę tez że człowiek powinien podyskutować ze mną

Tak czy siak powinienes dostac bana na nicka, ip, kompa, odcisk palca, siatkowke oka i dna.

Masz szczescie ze moderatorzy sie tu tylko kolorkami wymieniaja, zamiast zrobic cos konkretnego.

Miałem juz taki sam problem, typ kupil turbo ktore zostalo wyjete z auta ktorym jezdzilem i pozniej rozbieralismy je na czesci ,turbo bylo suche, doloty tak samo, wiec sie sprzedalo , gosc po 3 miesiacach placze ze turbo dymi i nagral filmy na ktorych nic nie bylo widac, kasa oddana i turbo smiga juz w innym aucie i nie ma problemu a poprzedni klient czuka dalej igly za 400pln :)

Skoro ktos mowi ze turbo dziala to w takim razie je wkladaj i ognia, jak bedzie problem to wtedy reklamuj .

Ja bym tego nie robił... bo potem ten sam ktoś Ci powie, że nie użytkowałeś go prawidłowo i Twoja wina. Moim zdaniem to jak turbina jest taka fajna to sprzedający powinien oddać kasę i sprzedać komuś innemu. Jak po 3 miesiącach zacznie dymić to Twój problem i mało kto będzie chciał oddawać kasę.

nawet przy 1.2 bara trzymała równo, żadnych chmur, żadnych dymków, nic, igła turbo, luz był w normie

Edited by h8r (see edit history)

ale o czym Wy tu gadacie?

gosc jednego juz zrobił w chuja a z oszustami sie nie dyskutuje!!!

pozatym skoro towar sie nie podoba to ma prawdo oddac