Konrad008

Wyryski SR20

49 postów w tym temacie

Witam, jestem nowy na forum poniewaz dopiero kupilem nissana. Jest w budowie i szukam wlasnie takich wtrysków 440 lub 550 a w giełdzie nie moge nic napisac bo.. jestem nowy... kto wymysla takie zasady ?? Ale mniejsza z tym. Reanimuje sunny gti - swap na sr20ve Turbo i szukam od paru dni wtrysków i lewego słupka ;) Moze ktos pomoze ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ktoś mi odpowie na takie pytanie:

Ecumaster ma 5A obciązenie wyjścia. Jest zrobiony teraz FI i są po dwa wtryski na wejście, przez co brakuje portu na VVL. Czy da się 440 podłaczyć pod jedno wejście a drugie zostawić na VVL?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ja inne pytanie mam. kupilem wtryski ale zaloze je dopiero na wiosne a chcialbym wiedziec czy wszystko z nimi ok. jest jakas mozliwosc sprawdzenia takich wtryskow?

Są specjane firmy które sprawdzają wydajność wtrysków.

Z tego co kojarze Coobcio ogarniał temat pare razy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jezeli chcesz na szybko i malo precyzyjnie je sprawdzic to wyciagnij listwe, podmien wtryski, ustaw sobie 4 rowne pojemniki, wsadz w nie wtryski wpiete w listwe i krec rozrusznikiem. Sprawdzalem tak juz w rb i sr, cos tam zawsze widac. Jak sie dobrze przyjzysz to mozna tez sprawdzic czy leja, albo czy sa zapieczone. Nie sprawdzisz niestety za bardzo ich wydajnosci, ale bedziesz wiedzial czy sa miedzy nimi duze roznice.To taka dorazna metoda.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To powinieneś ustalić z tunerem.

Moje auto jest wystrojone na seryjnym ciśnieniu, i z wg mojej wiedzy to wystarcza, nie ma tam po co grzebać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ja inne pytanie mam. kupilem wtryski ale zaloze je dopiero na wiosne a chcialbym wiedziec czy wszystko z nimi ok. jest jakas mozliwosc sprawdzenia takich wtryskow?

Są specjane firmy które sprawdzają wydajność wtrysków.

Z tego co kojarze Coobcio ogarniał temat pare razy

Jak szukałem w Warszawie, to najrozsądniej cenowo i od ręki, można sprawdzić wtryskiwacze w Energy Gaz Polska - na Ostrobramskiej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Orientuje się ktoś może czy oryginalne wtyczki do wtryskiwaczy sr'a można rozebrać bez ich uszkodzenia i po wymienieniu styków na nowe uzyć ich do innej wiązki?

Krótko mówiąc czy są rozbieralne?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Orientuje się ktoś może czy oryginalne wtyczki do wtryskiwaczy sr'a można rozebrać bez ich uszkodzenia i po wymienieniu styków na nowe uzyć ich do innej wiązki?

Krótko mówiąc czy są rozbieralne?

Można nie ma z tym żadnego problemu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam na myśli te małe gumki które otaczają przewód i uszczelniają otwor między przewodem a obudową wtyczki.

Wybaczcie idiotyczne pytania ale chwilowo nie mam wglądu do wiązki.

Edytowane przez CICHY (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach