celi

Turbo Timer GReddy Full Auto Timer II

7 posts in this topic

Zastanawiam się nad zakupem Turbo Timera, wpadł mi w oko ten model, dokładnie z tego linku:

http://moto.allegro.pl/greddy-full-auto-turbo-timer-ii-hks-apexi-blitz-i1637592502.html

ktoś może ma podobny lub widział na żywo jak to działa, czy warto sobie sprawić takie cudo? Czy nie opłaca się przepłacać i kupić zwykłego HKS-a Type 0??

Ewentualnie jakiś inny możecie mi polecić??

Wdg mnie lepiej zwykłego HKS, prędkościomierz masz na desce, obrotomierz też a automatyczne podtrzymanie to w sumie główny bajer, ja wole po wolnej jeździe zostawić na 1min, a po pałowaniu na 6min i do tego Type 0 starcza.

I jak dobrze kojarze to ten koleś jest jakiś trefny i sprzedaje chinole. Kiedyś już chyba było o sprzedawcy "tuningowych" rzeczy z Bolesławca.

mnóstwo bajerów na których ustawianie brak cierpliwości i czasu

pobawisz się tydzień..... i tyle pozniej bedziesz uzywal jego podstawowej funkcji no i zaalarmuje jak bedziesz mial za niskie napiecie lub za wysokie :P bo takie cos tez jest w funkcjach

Czyli odpuszcze sobie tę zabawke. Zastanowie się jeszcze nad zwykłym HKS-em

Ja mialem apexi, podlacza sie do niego sonde i wyswietla afr i stosunek lambda, napiecie.

Ma opcje automatycznego ustalania czasu na zgaszenie auta po zczytywaniu afr, jesli palujemy i afr jest niski to automatycznie zwiekszany jest czas na zgaszenie silnika