simak

s13 odchudzanie maxymalne

9 posts in this topic

witam ile kg można zejść z wagi .w swojej s13 wybebeszyłem cały środek łącznie z wygłuszeniem fotele będą sportowe o wadze 5kg dojdzie lekki zderzak, błotniki przednie, maska ,tylna klapa ze zderzakiem i drzwi. w takiej konfiguracji szacowana waga ile powinła wynieść i co jeszcze można wywalić szyby zostają

wnętrze s13 jest stosunkowo lekkie w porównaniu do przykładowo e36

Dokładnie !

Ja co prawda też jeździłem z wyprutym wnętrzem ale przy sprzedaży jak wszystko co wywaliłem wjeżdżało z powrotem do chrupa to uznałem, że wypruwanie starego japońca to raczej styl życia a nie schodzenie z wagi.:D

Jest zajebiście głośno w środku i fajnie wygląda - to są jedyne argumenty przemawiające za wywaleniem kanap, plastików, itp :P

I pamiętaj o zachowaniu proporcji wagowych 50/50 mniej więcej. Inaczej auto jak kasztan się będzie prowadziło z ciężkim przodem i leciutkim tyłem :)

bullseye te 50/50 to wiecej gadania niz naprawde z tym jest problem. ja po wsadzeniu Vki pod maske nie mam wielkich problemow z prowadzeniem. wywalenie wnetrza nie da CI odczuwalnej roznicy. wymiana maski i klapy + zderzaki to juz cos. blotniki seryjne sa dosc lekkie. jak auto do sportu to drzwi sporo zejdą z masy. sporo zyskasz wycinajac podloge w bagazniku itp ale to juz extremalne odelżanie. no i bez klatki buda moze sie rozejsc. mozna pomyslec o nowych kubełkach lzejszych od seryjnych foteli.

niewykonalne w s13

bądź słabo wykonalne, na takie operacje to lepiej się buda s12 nadaje

nie wiem ile auto treli wazy ale to chyba max jaki mozna zejsc w s13. ja mialem w budzie z sr niecale 1200 z tego co pamietam a mialem sporo rzeczy wywalonych i zamienionych na lekkie.