Neo2005

s13 z rb UWAGA

33 posts in this topic

Miałem tego tutaj nie wstawiać ale wkurwiło mnie to ze drugi oglądający gdyby nie forum to nic by nie wiedział i kupił by tego nissana.

Auto pojechał oglądac MarioWawa, opisał sytuacje na TK a dark udawał ze nie wiedział ze silnik nie ma kompresji (przez tel mówił ze wszystko ok), pózniej pojechał oglądac go drugi kolo i dark powiedział ze z silnikiem wszystko super - wystarczy wystroić i cieszyć się jazdą... gdyby nie forum ten koleszka nic by o tym nie wiedział i w pore sie zorientował.

Gdyby nie ta sytuacja nie wstawiał bym tego tutaj. Ale widze ze dark ewidentnie chce kogoś wydymać... ostrzegam !!!

Ps. Zmiana nazwy tematu na "sold" tez jest sciemą zeby nikt nie wiedział na pierwszy rzut oka ze to chodzi o s13 z rb.

http://turbokillers.com/topics20/sold-vt15104.htm

http://turbokillers.com/topics20/allegro-toplista-vt10359,1350.htm

http://moto.allegro.pl/item1090000035_s13_rb25det.html (zmieniona cena)

Prawdopodobnie to samo auto w niedzielę był oglądać Kondi (chyba że był razem z Mario ;) ). Dostałem smsa po oględzinach auta, który bardzo pasuje do opisu z tematu.

Chester kondi24wawa i mariowawa to ziomale i razem byli go oglądać, pózniej był ktoś jeszcze.

Dobrze, że wrzuciłeś na forum.

Pare dni temu przy piwku jak robiłem przegląd prasy znalazłem ten wóz i mocno się zastanawiałem czy nie pojechać inie obejrzeć ;)

+ 4 neo ;)

czyli kroi się kolejny sprzedawca wysokiego ryzyka <_<

nie rozumiem jak można tak ludzi w chuja ładować , ja bym sobie chyba zażyczył zwrot kosztów przejazdu skoro miała być lala a była kupa :blink:

MarioWawa chciał zwrot kasy za podróż. Cytuję z TK:

Z rękami w kieszeniach,uśmiechem na gębie pogardliwym spojrzeniem stwierdziłeś

"Nie myślisz chyba że zwrócę kasę za paliwo"

Krętaczy niestety na tym Świecie nie brakuje. No ale szkoda że nawet jeśli to forum gdzie ludzi łączy wspólna pasja to i tak potrafią robić takie wały :(

ja jakbym jechał oglądać lalkę ileś tam kilometrów , a lalka okazałaby się kupą i sprzedający nie zwróciłby kosztów przejazdu to pewnie wypłaciłbym mu z liścia .

ja jakbym jechał oglądać lalkę ileś tam kilometrów , a lalka okazałaby się kupą i sprzedający nie zwróciłby kosztów przejazdu to pewnie wypłaciłbym mu z liścia .

jak ja bym pojechał oglądać złoma 600km to doprowadziłbym sprzedającego do stanu adekwatnego ze stanem auta czyli : częściowy brak kompresji plus dziury w obudowie

Czy kupujący jadąc oglądać auto, poinformował sprzedającego że w przypadku gdy auto nie będzie w żaden sposób zgodne z opisem aukcji oraz zapewnieniami sprzedającego, będzie oczekiwał zwrotu kosztów dojazdu ?

Może na przyszłość należałoby poruszyć taki temat zanim ktoś wybierze się w Polskę oglądać niemalże pełnoletnie auto, które na aukcji nie ma ani jednego zdjęcia z którego możnaby chociaż częściowo wywnioskować jak wygląda to auto (mnie osobiście by to zastanowiło czemu taki samochód ma jakieś dupowate zdjęcia nie przedstawiające kompletnie niczego ;) ).

Lepiej połam żebra, masz wprawę i gwarantuje Ci, że koleś przez trzy miesiące by chodził wkurwiony :D

:lol: Damian mówiłeś że później ktoś cię jeszcze doprawił jak po mnie się powoli goiło , także po mnie tylko 1,5 miesiąca boli B)

Tak czytam to się zastanawiam co Subek sprzedawał że go tak systematycznie okładali po tych żebrach ?? :D

tak to moje auto, i juz widac ze jest legenda co do stanu tego auta.

Kompresja przez stanie auta przez zime na dwóch garach spadla i to wyszlo dopiero przy badaniu kompresji przez mario. W listropadzie było na kazdym 10,5. Załamka, bo byłem przekonany ze jest ok, a tu zonk. Na szczescie jest to spowodowane zaworami, ale auto bedzie mialo sciagana glowe i wszystko sprawdzone i naprawione a zainteresowani, ktorzy dzwonia maja takie info. a co do budy to progi sa do roboty i tylko progi.

auto zostaje u mnie, ogarne cala blacharke czyli progi i kompresje i dopiero wowczas wystawie na sprzedaz, zeby poniej nie bylo takich sytuacji.

a co do żeber....to zostawie bez komentarza.

Widze dark ze tutaj znalazles czas na napisanie posta ale na TK juz nie??!!

Na zmienienie tematu opisu i miejsca zamieszkania czas znalazles??

Daczego w ogłoszeniu na allegro nie jest nic o tej usterce wspomniane?

A i skad jestes taki pewny ze spadek kompresji spowodowany jest przez zawory??

Co do połamania żeber to masz szczescie ze nie trafiles na pewnych kolesi ktorzy pojechali pod bialystok(z moich okolic to trzeba cala polske przejechac) kupic BMWW która okazała sie trupem.

Zwrot kosztów przejazdu wymusili sila

ciekawe dlaczego po zmierzeniu komprechy probowales nadal sprzedac auto <_<

cytaty z TK:

A takie tłumaczenie że przed zimą wszystko było ok to myślę że możesz sobie oszczędzić.To nie jest powietrze w kołach że może sobie zejść przez zimę.Z początku nawet skłonny byłem uwierzyć że nie byłeś świadom kompresji jednak wystawiłeś na allegro nową aukcje już po pomiarze w której nie ma nic wspomniane o tak poważnym defekcie auta.W sumie jest w tym jakaś logika jeden przyjedzie i zmierzy kompresję a inny dowie się o tym parę dni po zakupie.

Wczoraj oglądałem auto i gdyby nie to forum to bym je kupił:/

Auto wcale nie jest sprzedane przynajmniej jeszcze dziś o 15:00 nie było...

Poszukiwania zdrowej s13ki trwają....

tak to moje auto, i juz widac ze jest legenda co do stanu tego auta.

Kompresja przez stanie auta przez zime na dwóch garach spadla i to wyszlo dopiero przy badaniu kompresji przez mario. W listropadzie było na kazdym 10,5. Załamka, bo byłem przekonany ze jest ok, a tu zonk. Na szczescie jest to spowodowane zaworami, ale auto bedzie mialo sciagana glowe i wszystko sprawdzone i naprawione a zainteresowani, ktorzy dzwonia maja takie info. a co do budy to progi sa do roboty i tylko progi.

auto zostaje u mnie, ogarne cala blacharke czyli progi i kompresje i dopiero wowczas wystawie na sprzedaz, zeby poniej nie bylo takich sytuacji.

a co do żeber....to zostawie bez komentarza.

Dajcie już chłopakowi spokój. Sroga zima była w tym roku i już, no! :P

no ciekawe ze kompresja spada od stania przez zime :)

Jak juz sie upierasz przy tych zaworach to od razu sciagnij miske i sprawdz w jakim stanie sa pierscienie bo moga przepuszczac oliwe do komory spalania, chyba ze zrobisz typowo pod sprzedaz tj wyczyscisz zawory i chwile bedzie ok a po jakims czasie nagar dalej sie odlozy na zaworkach i trzeba bedzie kolejny raz rozkrecac motura....