Ricci

TAKATA

24 posts in this topic

nie wiem czy to dobry dzial, ale mam problem z pasami, moge kupic pasy takata w baaardzo dobrej cenie, to oczywiscei jest od razu podejrzane, i zastanawiam sie po czym mozna poznac ze to podroby badz fejki badz repiki jak nie ktorzy mawiaja..;-))

pzdr

Wychodzi na to że są prawdziwe.... a cena przy 10 kompletach masakruje...;-) ok 1000pln za sztukę.

Kto chętny ?

Tylko ze typ jest w japonii i jak bedzie chciał to i tak mnie wyhuja. Czy płacenie paypalem cos pomoze?

Jak się zabezpieczyc?

pzdr

Paypal jest bezpieczny, do miesiąca czasu można zgłosić skargę dot. transakcji i odzyskać pieniądze.

1000 zł za sztukę... wg mnie to wcale nie tanio ale ja pamiętam ceny sprzed kilku lat.

Nie wiem czy koledzy widzieli ale z tego co o ostatnio zaobserwowałem pojawiły się nowe podróbki które sprzedawca sprzedaje po 199$ za komplet na 1 siedzenie, na 2 za 399$.

a wyróżnia je to:

A.

tak jak poprzednia podróbka różnią sie "uszkami" których "kołnierzyk" nie jest zaokrąglony tak jak w ori

takataspotthefake1.jpg

B.

Drugą rzeczą która je odróżnia od pasów oryginalnych to literka "A" w napisach TAKATA (dokładnie grubość bocznych ramion tej literki)

Takata_Racing_Seat_Belt_Harnesses.jpg

dscf0342resize.jpg

C.

metka wygląda na materiałową a w ori i pierwszych podróbkach są z czegoś w rodzaju folii

dsc00082vp.jpg

D.

Kolor klamry - ori. jest srebrna a fake są jakieś szare

E.

kolor materiał pasa jest bardzo podobnym do wszytego elementu z napisem takata, gdzie w oryginale różnica kolorów jest dobrze zauważalna.

Jeśli ma ktoś pasy takata czy mógł by potwierdzić czy metka z informacją o homologacji jest z materiału tak jak na fotce powyżej, i czy różnica kolorów miedzy naszywką a pasem jest rzeczywiście taka widoczna?

Oczywiście mogę się mylić.

Co do PayPala to różnie bywa. Ja już trochę kasy utopiłem w PayPalu :( M.in za dwa komlpety kouki, więc niemało :(

oszukuje sprzedawca bo nie wysyła przedmiotu. Ale potem nie zawsze paypal zwraca...

1. Chyba nie była to wina linków, ale coś moje łącze się zbuntowało.

2. Jeśli możesz pokaż fotki profilu tych śrub z uszkiem do mocowania pasów.

Edited by CICHY (see edit history)

Ilość szwów zgadza się z oryginałem. Z kolei kolor klamry (choć może to przez światło) i śruba z oczkiem wskazują na fake.

zaraz sie okaze ze nigdzie na swiecie nie ma oryginalnych pasow takaty, albo co gorsza w Plsce nikt nie wie jak one wygladaja :D:lol:

Ale tam jest wyraźnie napisane Replika... :D Poza tym jakość low maxów nie jest zła.

Jakie wnioski co do tych pasów?

w usach tez roznie bywa...;-) usa nie rowna sie jp w wieeelu kwestiach mimo ze oryginalnosc jest gwarantowana. patrz produkty np. blitz. dobra, wezme te pasy, zaryzykuje przyjda i najwyzej sie nie przyznam... :D