Ban0ff

Daniopl

10 posts in this topic

lepiej uwazac z zakupami u tego typa, sprawa dotyczyla zakupu walu od r33. Daniel sie odezwal ze ma taki wal i moze sprzedac, ustalilismy cene.

Dowiedzialem sie przy tym ze graty ma jego kolega ktory ma skaje na czesci a on mu to pomaga pogonic. Pisalem ze mi sie spieszy bo swapa na dniach mam robic i potrzebny wal.

Wszystko spoko kase wyslalem 22 stycznia 2010r. Przez tydzien sluchalem sciem ze kasa nie doszla na konto, wyslalem potwierdzenie z inteligo po czym mial wyslac wal.

29.01 po pytaniu co z walem odpisal ze wyslal dzisiaj, napisalem zeby mi dal nr przesylki to podal jakis numer, na drugi dzien napisalem zeby zrobil skana bo jakos nie wierze w same cyferki i tu zaczely sie problemy z kontaktem. Nawet na forum tk pisal ze wysle mi potwierdzenie 6 lutego o 19 i nie odpisal nic przez tydzien.

Tak sie zlozylo ze 13.02 trafil sie wyjazd do Łodzi to postanowilem zakonczyc sprawe. Znalazlem goscia co ma czesci do skaja i okazalo sie wal lezy i czeka na kase.

Zadzwonilem i do ostatniego momentu koles sciemnial ze paczka zostala wyslana (stalem w tym momencie kolo tego walu i wiedzialem ze nie wyslal).

Sprawa skonczyla sie na tym ze wzialem od kolesia wal i odebralem kase od Daniela.

Edited by Ban0ff (see edit history)

Heh. To ja mogę się dołączyć do "pozytywnej" opinii BanOffa. Kupowałem od niego uszczelki do drzwi i klapy. Ustaliliśmy cenę na 80 zł z wysyłką. Pieniądze wpłaciłem ~20 grudnia, a paczki do tej pory na oczy nie widziałem. Na PW mi ściemniał, że zły adres był w przelewie, ale zaraz po puszczeniu przelewu wysłałem PW z adresem do wysyłki. W życiu nie pomyślałbym, że ktoś może się zeszmacić za 80 zł... Człowiek uczy się całe życie. Swoją drogą nie będę miał skrupułów, by ujawnić jego danych jeśli sprawa nie zostanie pozytywnie rozwiązana.

Witam. Po pierwsze chce zeby dane zostaly usuniete albo sprawa pojdzie w odpowiednie miejsce. Po drugie sprawa z BanOFF wyjasniana wiec nie wiem o co szum. Ja kasy na koncie nie mam ale szumu o to nie robie bo wiem ze moj bank sie zle sprawuje i maja wyjasnic sprawe do konca miesiaca. A po trzecie nie zycze sobie zadnych moich zdjec i wyzywania mnie od ciot bo na to tez moze sprawa pojsc w odpowiedznie miejsce i to nie ja bede sie tlumaczyl.

Po 4 prosze o skasowanie glupich komentarzy na moj temat bo to nie jest temat zalozony zeby mnie wyzywac. Zrobilem blad ale umiem sie do niego przyznac i sprawe z banoff zalatwilem.

Zrobiłem porządek, to o co prosiłeś zostało skasowane dla publiczności. Cieszymy sie również, że umiesz przyznać się do błędu, ale wlepa pozostanie i mała rada od nas: PRZESTAŃ HANDLOWAĆ BO SŁABO CI TO IDZIE

Edited by Sender
TAK DLA PORZĄDKU (see edit history)

Po drugie sprawa z BanOFF wyjasniana wiec nie wiem o co szum.

Zrobilem blad ale umiem sie do niego przyznac i sprawe z banoff zalatwilem.

Po to szum zeby sie drugi nie nadzial tak jak ja, z reszta znalazlo sie kilka osob niezadowolonych jak powstal ten temat tu i na tk, dobrze bo wyszlo jaki jestes uczciwy handlarz.

Mowisz ze zalatwiles sprawe? :lol::lol:

Szkoda tylko ze musialem po to jezdzic pod Łódź, dobrze ze sa jeszcze normalni ludzie w Łodzi, ktorzy pomogli trafic do kolesia co mial ten wal.

tez moge sie dopisac bral graty poltora roku oddawal pieniadze i zamiast tego oddal czesci i zeby jeszcze z powrotem to co wzial... zamiast moich dostalem grande zlomu....

danych moze niemozna dawac ale wszystkie zakupy z adresem koluszki czy rozyca moga byc podejrzane bo nick zawsze mozna zmienic