240Z

Masz 200SXa? Przeczytaj to

75 posts in this topic

Robak o ile dobrze pamiętam to latałeś z taką lotką z plexi :P

Foty z polski... no cóz... ale to nie znaczy ze macie się wyśmiewać z czyjś s13/s14 bo tak to wygląda, rozumiem zwrócić uwage ale nie wysmiewać - kazdy ma to na co go stać.

Ale do włascicieli takich s13 jak ten biały (z pierwszej strony) - wyczyszczony w jakimś photoshopie woła o pomste do nieba ;)

Edited by Neo2005 (see edit history)

tragedia... ktoś wysłał mojego obskurnego avatara... żenadaaaa...

Wysłałem 2-3 fotki ale nie taką...

Napisze maila z prośbą o usunięcie, myślę,że ktoś ze znajomych zrobił sobie 'jaja'.

Neo nie bój się nikt tu się nie śmieje z tego co kto ma. Ja też chciałbym mieć Skyline'a a nie mam.

Śmiejemy się z tego ze ludzie takie foty wysyłają.

Cytat robacka: "złom na zajebistej feldze prezentujący extra body kit na mega glebie. szkoda ze to tylko plany i poki co stoi na podnosniku z chujowymi oemowymi felgami. jedynie fajny jest lakier. zdjecie 1/10 (tak to ocena;/)"

Wypraszam sobie :D To zdjęcie zrobione pierwszego dnia jak kupiłem moją fure, było tam wszystko na nie poza jak zauważyłeś lakierem, który był świeżo położony, doprowadzenie jej do dzisiejszego stanu zajęło mi wiele dni i nocy...

Wysłał kumpel, który pomógł mi z początku przy aucie. Trochę mnie to zdegustowało ale co jak co myślę, że ludzie robia głupsze rzeczy, to nikomu nic nie szkodzi co najwyżej właścicielowi :D Co do wyśmiewania się z Polaków to i tak obcokrajowcy się śmieją.

nie ma co płakać niejednemu dostarczyło to pewnie dawkę dobrego humoru :)

Co do oleju :DDD to to tylko na przepłukanie silnika, auto stało ponad rok przed zakupem :D

I najlepszy z najlepszych "poraz pierwszy na żuk na speedhunters" :D

Edited by fenix (see edit history)

Robacek mysle jak mozna by bylo wykadrowac starego killera Suchara tak zeby nie wygladal jak gruz, tylko co najmniej tak jak zapierdalal. Poniewaz ja sie na robieniu foto nie znam wiec moge sobie tak myslec do bozego narodzenia (nastepnego). Mam jednoczesnie do ciebie prosbe: jak bedziesz na jakiejs imprezie gdzie bede turlal sie moim sx'em porob mi jakies fajne foty zebym w przyszlosci nie musial sie wstydzic.

s14 juz zamieszczaja ,jest tyle niezlych na forum zmazcie ta chanbe

OT

weld%20s14.jpg

Weld S14: The wildest S14 build ever attempted. I wonder where this chassis is now?

Robak o ile dobrze pamiętam to latałeś z taką lotką z plexi :P

Foty z polski... no cóz... ale to nie znaczy ze macie się wyśmiewać z czyjś s13/s14 bo tak to wygląda, rozumiem zwrócić uwage ale nie wysmiewać - kazdy ma to na co go stać.

Ale do włascicieli takich s13 jak ten biały (z pierwszej strony) - wyczyszczony w jakimś photoshopie woła o pomste do nieba ;)

mialem taką lotke i:

1. odrazu ja pomalowalem na czarno

2. ciagle zdaje sobie sprawe ze jest wiesniacka

3. jakbym myslal inaczej wyslalbym jedno ze zdjec mojego sx z tamtego okresu jak byl bialy..

4. mialem tez body made in pl ktore tez jest slabe tak jak felgi etc dlatego nie wyslalem zadnej foty w zadnej odmianie z 3 roznych mojego sxa

nikt sie nie smieje z niczyjej s13. kazdy ma to co ma. sa rozne gusta rozne budzety itd. Tyle ze jak dziewczyna np jest brzydka to nie startuje w wyborach miss bo narobi sobie tylko wstydu przy innych super laskach. tak samo z wozami na wlasne zyczenie wsadza sie zlomy ze slabymi fotkami w konkurencje superbudzetowych fur z profi sesjami przez co kontrast jest masakrujący niestety dla polskich projektów.

mate chetnie pomoge jak bede umial.

fenix kolor ladny bardzo mam nadzieje ze reszta auta wyglada teraz tak fajnie jak lakierek:)

s14 juz zamieszczaja ,jest tyle niezlych na forum zmazcie ta chanbe

to s14 welda, silnik siedzi praktycznie w kabinie, przednia szyba otwierana. kiedys wrzucalem jej opis w "dla rozluznienia". kolektor wydechowy jak kalamarnica.

Tiaaa nasz kraj bardzo bogaty: nikt nie rzeźbi w "gównianym" S13 tylko u nas zaczyna się robotę dopiero od S14... :/ Dupa, gówno itd....

Mamy kilka naprawdę fajnych furek (niekoniecznie zajebistych, ale do fotek wystarczy ładny lakier, jakieś body/lub jego brak) tylko trzeba chcieć to wykorzystać - vide: sesja bartek i krisso - fury z wyglądu prawie seria ale forty zrobione bardzo ładnie i naturalnie...

Tom rób szybciej tą sil80 bo z tego co widzę to jak na razie w Tobie "cała nadzieja białych"... (pomijając niektóre fury przygotowane stricte do sportu...)

Edit:

Adams gratki za ładną fotkę, brt również... Pacek jak Cię lubię - nie miałeś nic lepszego?? Fura przezajebista a na zdjęciu taka sobie...

szkoda że na focie brt w ogóle auta nie widać :/ nie masz jakiegoś lepszego od przodu ?

Pacek jak Cię lubię - nie miałeś nic lepszego?? Fura przezajebista a na zdjęciu taka sobie...

Wysłałem jeszcze inne, wybrali to, co zrobić.

4. mialem tez body made in pl ktore tez jest slabe tak jak felgi etc dlatego nie wyslalem zadnej foty w zadnej odmianie z 3 roznych mojego sxa

Ze wszystkim się zgodze tylko nie z tym, o którym body mówisz? O pl swoim i moim bo chyba mamy takie same (jakoś tam "podobne" do vertexa) ładnie spasowane i ładnie wygląda. Sorry ale jak widze inne body pl to to to mistrzostwo świata ;)

Ps. rozumiem ze słabe z tym co jest poza PL.

Edited by Neo2005 (see edit history)

a propos żuka, znalazlem na forum jeszcze fote s13tki z nysa w tle ale nie bede linkowal bo wlasciciel sie na mnie obrazi ;)

edit: a nie przepraszam to tez żuk tylko jakas oldschoolowa generacja :lol:

hehhehe...nie wiem o czym mówisz i o jakim wozie ;)

to s14 welda, silnik siedzi praktycznie w kabinie, przednia szyba otwierana. kiedys wrzucalem jej opis w "dla rozluznienia". kolektor wydechowy jak kalamarnica.

mam gazetke z 2007r z tym furakiem i wlasnie dlatego cytowalem pytanie ciekawe co teraz sie z nim dzieje

w sieci cichosza

panowie cos mi sie strona nie chce zalączyć...na jaki adres trzeba wysłać zdjecia? może ktoś napisać... bo wyskakuje mi błąd że nie znajduje takiej strony:/

szkoda że na focie brt w ogóle auta nie widać :/ nie masz jakiegoś lepszego od przodu ?

No wlasnie zrobilem tak samo jak Pacek, wyslalem im 6 zdjec i sobie wybrali... No i slabo wybrali, moglem im tego nie wysylac.

Ten samochód ma taki PR, że mi w nim nawet te paskudne światła zupełnie nie przeszkadzaj

Machon co Ty chcesz od oczu Predatora?? ;) Dobre są - jak się na Ciebie spojrzy to od razu człowiekowi serce do gardła podchodzi ;)

predator jest dobry :)

i ku mojemu zaskoczeniu,czy wybawienu

nie dodali mojego złoma także wszelakie wytyczania

o trzymanie poziomu czy też godne reprezentowanie sceny

nie są moim problemem :D

Qrde mam chyba jakieś spaczenie ale jak patrze na te s14 to dla mnie są to w większości serie z różnymi kołami. Tyle ze różne kolory i różnie zrobione zdjęcia... Bo czym sie ma różnic rozdłubana s14 od rozdłubanej s13 ?

Pewnie taki urok tych 14stek :D

Natomoast S15front look to dla mnie miazga :rolleyes:

żaden problem ... każdy może stać się gwiazdą w S13, wystarczy czarny lakier, złote raysy, dobra gleba i kouki light na tyle ... takie połączenie daje bardzo dobry efekt który gwarantuje excytujące komentarze... a to co masz pod maska to już h*j interesuje ... :D