subek

Tutaj się witamy

936 posts in this topic

No to i ja sie przywitam

Zarejestrowalem sie tutaj ponieważ w przyszłym roku mam nadzieje że będe posiadaczem wlaśnie s14. Chce sie zorientować i dowiedzieć nieco wiecej o tych pieknych samochodach.

Pozdrawiam!

Czesc. Zarejestrowalem sie, bo jestem cwaniakiem ze stolicy i wiem jak poprawnie napisac slowa Rzym i hamownia!

A tak na powaznie to mam nadzieje, ze to forum wreszcie spelni moje oczekiwania i nie bedzie tu dyskusji rodem z pewnego forum o Nissanach.

Pozdrawiam

Witam serdecznie wszystkich prawie juz znanych z nick'u . No to macie kolejnego uzytkownika...

Życzę Adminowi, Moderatorom jak i wszystkim Nam, aby forum się konkretnie rozwinęło i było biblią widzy o Nissankach. Powodzenia...

A krotko o sobie, heh, no normal bajabongo koles...

Widzę, ze atmosfera na forum idealna, panuje cipeły klimacik [bez skojarzen z tym ciepłem proszę ] więc spoko loko luz i spontan ;]

Witam serdecznie wszystkich prawie juz znanych z nick'u . No to macie kolejnego urzytkownika...

A co to takiego urzytkownik?

E tam, bez przesadyzmu... Wystarczy skrobnąć jakiś ładny artykulik, a moderatorzy od razu będą inaczej patrzeć Mówiąc na serio, zapraszamy do dzielenia się wiedzą z innymi, fajnie że mamy tu coraz więcej ludzi.

skunio, Witam! Przy okazji zachecam wszystkich nowych forumowiczow do wiekszego udzielania sie bo cisza na forum ostatnio nastala

witam wszstkich jestem cziko i pewnie nikt mnie nie zna mam czesci do nissanów ale nie dzwoncie jak by co bo nie wysyłam paczek nigdy a tak pozatym waze ponad 110 kg i lubie ewry fakin dej lizac sałate niuni mhhmmm to tyle o sobie pozdro!! aha mam nissan ale nie jezdzi niestety wiekszosc czasu stoi popsuty bo to nissan a one tak majom ze panewki cał czas sie psujom i wogóle ale jak ktos by chciał to moge go uruchomic no i ustawic sie moge no i skopie dupe kazdemu śtraśnie mhhmmm pozdrawiam

i nie zróbcie tu takiego syfu jak na TK bo mnie serce peknie i kupie jakiego daewoo lanosa

waze ponad 110 kg

grubo ponad' date=' nie kłam Cziko

niestety wiekszosc czasu stoi popsuty bo to nissan

kazdy to wie, bo kazdy ma nissana . Jak chcesz miec bezawaryjne auto to kup Honde.Nissany są do bani