mack1

byly sobie pewne felgi

77 posts in this topic

Wiec kupilem worki vs-mx bedac uprzednio poinformowanym ze wymagaja one odmalowania frontow "bo sie zaczal delikatnie luszczyc chrom" :lol: lekkiego odswiezenia i to tyle. Widzialem 3 fotki ktore rzekomo przedstawiaja stan faktyczny, moze mam je na kompie w pracy wiec wkleje jutro jako ciekawostke.

Zdawalem sobie sprawe ze napeeeeewno beda wymagaly odswiezenia, bo to przeciesz 11-letnie fele wiec rant na dzien dobry zaliczylem do przetarcia jakas lekkoscierna pasta. Dekielki mialy byc, wiec pomyslalem git-majonez, biore :DB)

Jak je zobaczylem na zywo to sie przezegnalem, chociasz ostatni raz w kosciele bylem juz niepamietam kiedy :D

Wiec tak:

- dekielki byly, ale za to jakie :D

jeden z rozpiepszonym logo (a nie jest to jakis borbet ze go dostane na allegro), drugi z rozjebanym gwintem. po wykreceniu juz nigdzie nie pasowal :)

prezentuja sie tak:

resP9240177.jpg

te wzery sa tak glebokie ze musial bym je przejechac jakims frezem zeby jakos na nich farba wygladala. tylko jeden nie ma takich kraterow jak na ksiezycu.

btw. Adrian do dzisiaj czekam na ten dekielek, ktory miales mi przyslac w ramach "rekompensaty"

-ranty nie wymagaja delikatnego odswiezenia - one sa pocharatane jak dupsko tirowki. i to nie sa tylko rysy od kraweznika, to sa jakies kurde wzery.

jeden na dodatek okazal sie "prosty inaczej", na szczescie dalo sie go delikatnie wyprostowac, ale milo by bylo gdyby mnie sprzedajacy o tym uprzedzil :)

resP9240168.jpg?t=1256659353

resP9240151.jpg

resP9240159.jpg

resP9240135.jpg?t=1256662460

itp., itd..

-a teraz cos mega, no kurwa hit! :D

jak ktos takie cos uwaza za rzecz normalna, to nalezy mu solidnie wysprzeglic z bani!

szkoda ze nie mam zbyt wielu fotek sprzed szkielkowania, ale np:

resP9240144.jpg

juz po tym widac ze to napewno nie jest felga do szkielkowania i malowania. dziury sa jebitne jak kanion kolorado.

i cos co mnie tydzien temu strasznie zdolowalo jeszcze bardziej.. odebralem felgi ze szkielkowania..

masakra.. tu juz po 3 warstwach podkladu ktore jakos pokryly te fiflaki:

resPA170184.jpg?t=1256659376

resPA170186.jpg?t=1256659375

resPA170192.jpg?t=1256659376

resPA170185.jpg

na zywo wyglada to o wieeeele tragiczniej, aparat jakos nie oddaje tych kwiatkow

kurwa w zyciu nie myslalem ze bede musial cos szpachlowac, a jakby ktos powiedzial mi ze felgi to bym parsknal smiechem. to jest poprostu jak jakis prima aprilis.

gdyby kurier przyjechal przy mnie, to bym ich porostu nie przyjal. niestety odebral je ojciec..

jak napisalem ze domagam sie zwrotu pieniedzy i odsylam mu te felgi to dostalem taka odpowiedz "..nie rozumiem za bardzo calej tej "akcji" ze zwrotem.." mimo ze sam robil borute jak ktos mu jakies plastiki za 40pln lipne przysla.

aha Adrian, nie probuj tlumaczyc sie tym ze to nie Ty je sprzedawales, tylko "Twoj kolega"

Jak sie pozniej dowiedzialem przez przypadek od pewnej osoby na gg to owszem, sprowadziles je dla swojego kolegi. podejrzewam ze mogly mu sie "troche" nie spodobac (jakos wcale mnie to nie dziwi :)) wiec je pogoniliscie po najkrotszej lini oporu. generalnie to niezly galimatias robicie, to jest takie zabezpieczenie? na wypadek gdyby cos sie komus nie spodobalo to bedziecie spychac wine jeden na drugiego? nie sadzisz ze to dziecinada?

te ogloszenia na suprateam to tez taki misz-masz?

http://www.supra-tea...opic.php?t=2579

http://www.nissantech.pl/?showtopic=3389

http://www.supra-tea...opic.php?t=2586

aha, jako ciekawostke podam ze to "cos" kosztowalo mnie 1830pln + przesylka

wlasnie zainstalowalem windows 7 i mi przepadly. przeszukam jutro dysk w pracy. obiecuje je wklei.

felgi mialy miec srodki do domalowania i o tym zostalem poinformowany

Ja nie rozumiem nieważne gdzie kupujesz jeśli masz jakikolwiek dowód masz prawo odstąpienia od umowy ciągu 10 dni i "sprzedawca" musi to zaakceptować jeśli nie łamie prawo i masz w późniejszym terminie prawo dochodzić swoich roszczeń.

Więc Macku niepotrzebnie próbowałeś cokolwiek z nimi robić bo teraz to już możesz się pocałować bo nic nie wygrasz a tak mogłeś bardzo szybko i sprawnie odzyskać pieniążki ...

wlasnie zainstalowalem windows 7 i mi przepadly. przeszukam jutro dysk w pracy. obiecuje je wklei.

felgi mialy miec srodki do domalowania i o tym zostalem poinformowany

ok , będzie poglad na sytuację .

Ja nie rozumiem nieważne gdzie kupujesz jeśli masz jakikolwiek dowód masz prawo odstapienia od umowy ciagu 10 dni i "sprzedawca" musi to zaakceptować jeśli nie łamie prawo i masz w późniejszym terminie prawo dochodzić swoich roszczeń.

Więc Macku niepotrzebnie próbowałeś cokolwiek z nimi robić bo teraz to już możesz się pocałować bo nic nie wygrasz a tak mogłeś bardzo szybko i sprawnie odzyskać pieniażki ...

pani prawnik ;)

O cholera o mały włos ja ich nie kupiłem,ale na szczęście odpuściłem sobie.

Teraz w zasadzie już po ptokach,trzeba było interweniować przed zabiegiem renowacji.

Jedyny plus,że sporo utargowałeś z ceny wyjściowej.

Moje pw.

Wysłano 16 czerwca 2009 - 19:16

Użytkownik marcopolo130 dnia 16 czerwca 2009 - 17:09 napisał

hej Tommo...dojechaly do mnie juz srebrne Gram'y i powiem Ci ze wygladaja duzo duzo lepiej niz na foto...jutro je przemyje i zapodam jakies fotki. Parametry 17x8.5" et30 waga 8.8kg cena 3200pln (nowy set 5650pln) czy jestes nadal zainteresowany? Bo jest jeszcze opcja B tzn. sprzedam zlote (17x8.5" et30 waga 8,8kg i 17x9.5" et38 waga 9kg)z nowa tylna (bo tak jak pisalem wczesniej jest nienaprawialna :/ ),tylko cena wzrosnie do 3700pln (nowy set 5800pln)bo nowka sztuka kosztuje z transportem 1700!!! pzdr. Adrian

Daj mi trochę czasu na przemyślenie sprawy na spokojnie.

Odpowiem Ci niebawem

Pozdr.

T.

sylwia jak zaczalem sie domagac zwrotu pieniedzy na co marcopolo rzekomo ze swoim kolega nie chcial sie zgodzic dostalem telefon od ucieszonego brata ze juz je rozkrecil, wiec w tym momencie bylo po ptakach..

jedyny dowod:

Untitled.jpg

tommo masz moze zdjecia z ogloszenia? wklej je prosze. tak lipne zdjecie pokaze dokladnie to co fotograf chcial pokazac :)

chcialbym uslyszec wasza obiektywna opinie czy te felgi byly tyle warte i czy wogole bralbyscie pod uwage ich zakup, gdybyscie widzieli co jest grane (nawet patrzac na fotki z przed szkielkowania).

edit: Tommo to nie o te felgi chodzilo

Macku g .. prawda w takim razie wystarczy jedno pismo jeśli nie sprawa kończy się tak ze ty odzyskujesz pieniążki a sprzedający zostaje obciążony dodatkowymi kosztami ... a tak uszło na sucho następnym razem też tak będzie bo ktoś sobie odpuści tak jak ty (bo powiedzieli ze pieniędzy już nie ma a ciebie to nic nie interesuje) i szerzy się samowolka a tak to by mu się odechciało następnym razem ściemniać :D bosh przywaliła bym takiemu gościowi

jeśli foty z przed sprzedaży nie pokazują takiego stanu felg , to jak dla mnie zasłanianie się kolegą nie wystarczy . Faktycznie szkoda że zacząłeś się bawić w renowacje.

marcopolo od dawna widzę że traktujesz fora mocno zarobkowo (świadczy o tym aktywność w dziale giełda) ALE do kurwy nędzy jak możesz wciskać taki szrot ludziom ?????? rozumiem ze miał być deal życia szkoda że kupcem jest ktoś z klubu ... Dla mnie za takie coś powinien być ban na giełdę . I co z tego że zaraz 10ciu napisze że "ja od niego kupiłem i wszystko ok " jak ktoś 10 razy przejedzie na zielonym a raz na czerwonym to myślę że to słaby argument dla policjanta.

Tommo to nie o te fele chodzi. moje to worki vs

Forest myslisz ze gdybym znal stan faktyczny to bym je kupil? :D Zeby uzerac sie teraz? :D

ja bym ich nie kupił , i nie chodzi o to czy zjechane czy nie ( bo widać że mega zjechane po Twoich fotach )

ale po prostu nie w moim typie ten felunek ;)

szkoda tylko że tak wyszło , ja miałem NT za jedna wielka rodzinę a tu taki kwas .

cytujac foresta " ALE do kurwy nędzy jak możesz wciskać taki szrot ludziom ?????? rozumiem ze miał być deal życia szkoda że kupcem jest ktoś z klubu ..."

troszkę nie fajnie <_<

ps. Adrian może się ustosunkujesz do tematu ???

mam zdjecia z ogloszenia od niejakiego sai, ktory na suprateam wystawia fele marcopolo (i badz tu madry..)

3918902347_1225d636bb_o.jpg

3918902117_ebd2d62d91_o.jpg

3918902637_20d2b3192d_o.jpg

oczywiscie na ostatnim zdjeciu pokazany jedyny dekielek ktory sie trzyma kupy, a tego z polamanym logo, albo kraterami nigdzie nie ma. zupelny przypadek..

pierwsze zdjecie z opisem to wogole sugeruje ze mozna je opiepszyc karcherem i zakladac.

bo robic zdjecia to trzeba "umic" :)

ps. Adrian może się ustosunkujesz do tematu ???

Adrian powie ze to nie on, ze to jego kolega :mellow:

ok,wiec tak...nie pamiętam który to był dzień,ale to nie ważne. Maciek napisał do nie że znalazł koło które szukał i podał mi link do ogłoszenia. Okazało się że to sprzedaje mój znajomy,więc napisałem Maćkowi o tym.Pisałem, że kolo przymierzałem u siebie i wyglądało na aucie dobrze (czyt. od strony wizualnej) pytał czy nie są połamane,pozaginane itd. ...odpowiedziałem, że nie były naprawiane i nie są nigdzie pogięte.

Maćku jak już wycinasz coś z PW to wytnij wszystko (czyt. większą część rozmowy) ale widzę że uznałeś to za nieważne,pozwól ja to zrobie:

-mack1) Wysłano 22 września 2009 - 19:12

czesc,

doszla doszla, ale szczerze to spodziewalem sie ze beda w troche lepszym stanie

-ja)Wysłano 22 września 2009 - 21:07

pisz co jest nie tak i do czego masz zastrzezenia...przekaze kumplowi.

Adrian

-mack1)Wysłano 22 września 2009 - 21:30

1. do odnowienia oprocz srodkow sa rowniez ranty - polerka

2. gwint w jednym z dekielkow jest zajechany - ktos go chamsko wkrecal przekoszonego.

3. drugi dekiel jest popekany.

4. wszystkie dekle trzeba wypiaskowac (co nie bedzie latwe ze wzgledu na logo) i pomalowac/spolerowac.

bylem przygotowany tylko na piaskowanie i malowanie srodkow

-ja)Wysłano 22 września 2009 - 21:48

Znajomy mowil mi teraz przez fon,ze nic nie wie o zjechanym gwincie...co do rantow to kwestia indywidualna,jeden wypoleruje drugiemu pasuje...co do loga to mozna je wybic i nakretki oddzielnie przepolerowac...mam gdzies w garazu jedna nakretke z WORK'a wiec moge Ci przeslac w ramach tego ze jakos posredniczylem w tym dilu...kolo jest proste,a reszte mozna roznie interpretowac...nie chce bys byl niezadowolony z tej transakcji wiec napisz mi co proponujesz?

-mack1)Wysłano 23 września 2009 - 06:41

ano zawsze mozna roznie interpretowac, tak to jest kupowac uzywki. jednego jestem pewien - ja takich kol nie zaloze. musze je niestety oddac komus kto sie tym zajmuje na codzien, bo sam siedzialbym nad tym cala jesien i zime.

sadzilem ze skonczy sie na piaskowaniu i malowaniu srodkow + delikatnym odswiezeniu rantow jakims delikatnym mleczkiem.

byc moze sa proste - tego jeszcze nie sprawdzalem. jedyne co mnie cieszy to to ze nie wygladaja na rozkrecane kiedykolwiek, silikon wyglada na oryginalny.

-ja)Macka chcesz ten jeden kapsel to Ci przesle? Moge dac namiar no chlopaczka co ogarnia takie tematy jak polerka...daj znaka jak cos

Adrian

-mack1)Wysłano 23 września 2009 - 12:19

no jasne ze sie ten dekielek przyda. nawet sam wewnetrzny plastik na ktorym jest gwint mnie ratuje.

Wysłano 24 września 2009 - 20:35

sluchaj, nie chce tych felg, stan odbiega diametralnie od tego jaki mial byc. mina i tyle. zwrot kasy wchodzi w gre?

-ja)Wysłano 24 września 2009 - 22:03

Macku na wstepie powiem szczerze,ze nie rozumiem za bardzo calej tej "akcji" ze zwrotem.Pytajac mnie czy moglbym podjechac i je zobaczyc napisalem Ci ze je widzialem i zakladalem i sa oki (piszac oki mialem na mysli ich proste nie pokrzywione/polamane ranty,kolo nigdy nie byly naprawiane,nie sa tez powybijane) reszte mozna interpretowac roznie. Od siebie moge powiedziec jeszcze tyle ,ze to kolo jest warte te 1800pln.

Teraz napisze to co dostalem od znajomego jako odpowiedz na ostatnie Twoje PW

Kola nie odbiegaja diametralnie od tego jakie mialy byc z opisu i fot.Mozna bylo poprosic o dokladne foto. Nigdzie nie bylo napisane o tym ze sa w stanie igla i to ze ranty czy ogolnie parapet jest lustrem lub jakkolwiek inaczej to ujac. Gdyby kola byly w stanie bdb. i nie wymagaly wkladu wlasnego/finansowego to ich cena bylaby odpowiednio wieksza...bo min. 3000pln nie 1800pln + szip. Za takie kolo w USA placi sie po 1000-1200 papiera i do tego paczka (500$) takze nie zabardzo rozumiem Twoja reakcje(lub rozumiem bo sam kupujac chcialbym miec cos w stanie mint...ale tak sie nie da). Przypominam ze to Work a nie jakis Aez czy jakis chinol, ktorego za ta cene masz w stanie mint.

Z powazaniem Tomek

To dostalem od znajomego.

Od siebie jeszcze dodam ,ze placac 800pln za polerke,piaskowanie ,malowanie prochem i chromowanie srubek otrzymasz kolo w stanie fabrycznym,takze suma sumarum to czy 2700pln za kolo kosztujace w sklepie 10000pln to duzo?!

Pzdr. Adrian

-mack1)Wysłano 25 września 2009 - 07:04

Widzisz Adrian kolega sam napisal „nie odbiegaja diametralnie”, wiec nawet wedlug samego siebie troche minal sie z prawda w ogloszeniu.

Byłem swiadomy wkladu finansowego w kwesti malowania srodkow, chcialem tez robic to samemu rekreacyjnie, wieczorami. To co zobaczylem troche mnie jednak przeroslo.

Rozumiem ze jez przymierzales i wogole, dziekuje za Twoja opinie i pomoc.

Gdyby nie Ty na pewno bym ich nie kupil, nie wiem czy ktokolwiek by je kupil, skoro sprzedawal je ktos, kto ma na koncie w sumie kolo 5 postow na wszystkich forach na których jestem zarejestrowany. Troche glupio wyszlo ze jestes w tym dilu posrednikiem

Jezeli Twojemu koledze to odpowiada, to moge w wolnej chwili wkleic fotki tych felg, zacytowac tresc ogloszenia i poprosic o opinie.

A to ze Work to nie costam i costam i ze kosztuje tyle i tyle to ja doskonale wiem. Ale cala sytuacja przypomina mi dla porownania kupno umeblowanego domu, po czym po odebraniu kluczy okazuje się ze jest jednak w stanie surowym, a deweloper tlumaczy się „za ta cene to i tak była okazja”..

P.S. i jakie 10kpln? Adrian, prosze Cie..

Z mojej strony to koniec, widze ze dalej nie ma sensu ciagnac tej rozmowy

Pozdrawiam,

Maciek

-ja)Piszac Ci w swojej odpowiedzi ,ze nie odbiegaja diametralnie mial na mysli Twoja wypowiedz...z postu wyzej gdzie stwierdziles to Sam...Macku zapytam sie w sprawie przedstawieniu tego na ogolnym forum.

btw. 89000Y/szt. za Work VS przeliczajac to po kursie dnia mamy 2784.81 teraz razy 4 to nam daje 11139.24pln bez paczki z JP ,uwierz mi że ja tej ceny z palca nie wyssałem

-mack1)Wysłano 25 września 2009 - 11:44

Adrian, nie chce mi sie juz wiecej uzerac. Szczegolnie ze przed chwila dzwonil do mnie brat i powiedzial ze rozkrecil i rozmontowal juz jedno kolo, wiec sprawa jest zamknieta..

co do ceny, to 0,5l butelke coca coli tez monza kupic za 50pln

-ja)to jest cena ze strony WORK'a ...btw. ja tez jestem troche zly,ze uczestniczylem w tym...nie lubie takich akcji i nigdy sie nie spotkalem sprzedajac swoje partsy zeby ktos byl niezadowolony...mam Ci przeslac ten kapsel?

i tu się rozmowa urwała, także sam zrezygnowałeś ze zwrotu kasy

co do dekla to go dostaniesz,tylko uszę po niego pojechać na drugą stronę miasta bo nie mam go w domu.

Tu załączam treść ogłoszenia,które było wystawione przez mojego kolegę:

witam,

mam do zaoferowania secik 3-czesciowych felg znanej japonskiej firmy WORK

model: VS-MX

rozstaw: 4x114,3 i 5x114,3

rozmiar: 17" x 8" i 9"

et +35

wszystkie posiadaja dekle i nakretki, chrom ze szprych przy obreczy zaczal sie luszczyc, wiec najlepiej bedzie rozkrecic felgi, wypiaskowac i pomalowac na nowo srodki.

do tego ogłoszenia były dodane trzy zdjęcia (niestety ich ważność się skończyła,ale poproszę kolegę Tomka by je wkleił tu na forum...no chyba,że Maciek zrobi to wcześniej)

Co do rantów to wystarczy je ponapawać i problem rozwiązany (moje kolo właśnie przechodzi taki zabieg,bo miało kilka ubytków podobnych do w/w kół)

Teraz kwestia tego co usłyszałeś na GG

To nigdzie nie pisałem,że ja je kupiłem!!! Ta osoba z którą rozmawiałeś miała się zająć transportem z UK i tyle. Z racji tego że mój kolega nie zna (Rozmówcy z GG) to ja go poprosiłem o to by wysłał kuriera po te koło.

Co do wklejenia linków z SupraTeam to ciężko Ci zrozumieć tego,że poprosiłem znajomego o to by wystawił tam moje koło bo nie mam konta! Po co się doszukujesz jakiegoś "drugiego dna"?!

Zaznaczam ostatni raz! Nigdy to koło nie należało do mnie!!! I nie miałem z nich żadnej korzyści materialnej!

Sam zrezygnowałeś ze zwrotu,a ja niepotrzebnie pośredniczyłem w tym wszystkim! Był adres kontaktowy,więc mogłeś pisać do sprzedawcy bezpośrednio. Człowiek chciał pomóc i po raz kolejny wychodzi na to,że niepotrzebnie!

Dodam również,że nigdy nikt nie miał żadnego zastrzeżenia do tego co sam sprzedawałem i był zadowolony w 100% a teraz przez tą całą aferę wszyscy będą patrzyli na mnie jak na jakiegoś szachraja. Kolega Tomek wróci do Szczecina to podejrzewam,że wypowie się tez w temacie i załączy fotki z ogłoszenia.

Tyle ode mnie.

Adrianek, na gg dostelem informacje ze je zalatwialesles dla kumpla, ale on ich nie chce.

koniec tematu winy kolegi i twojej. supra-team utwierdzila mnie tylko w przekonaniu ze ty i ten koles to moze faktycznie fizycznie dwie rozne osoby, ale jedna szajka handlarzykow-chochsztaplerow. czy wy nie robicie tego celowo na wypadek jak sie wam noga posliznie? jeden bedzie zwalal wine na drugiego?

jeśli foty z przed sprzedaży nie pokazuj� takiego stanu felg , to jak dla mnie zasłanianie się koleg� nie wystarczy .

ciesz sie ze do momentu jak nie zgodziles sie na zwrot pisalem do Ciebie tak ladnie i grzecznie-raczej wszyscy wiedza ze nie przebieram w slowach.

zerknij komu przelewalem pieniadze, kojarzysz typa?

Maciek ja tego koła nikomu nie załatwiałem! Kupił je sam! Ja tylko poprosiłem osobę z którą rozmawiałeś na GG o transport do PL. I nikt nie mówił,że ich nie chce, tylko jak już to chcę 18" bo ta 17" znikła mu w nadkolu. I chyba przesadzasz pisząc tu o jakiś szajkach! Nie wiem czy zdajesz Sobie sprawę ,ale to są pomówienia o podłożu przestępczym! Sam zrezygnowałeś ze zwrotu,a teraz kręcisz zadymę. Było odesłać i teraz nikt by mnie szkalował bezpodstawnie jako osoby niewinnej! Bo nie jestem,anie nie byłem właścicielem tych kół! Podkreślam to raz jeszcze!!!

opis felg i całej zaistniałej akcji według macka mnie rozwalił , a po tym wszystkim to najlepiej się napi i zapomnieć , bo temat smutny

skoro typ z supra-team nie jest wlascicielem kol to dlaczego nie podal kontaktu bezposrednio do Ciebie? znowu jakies kombinatoryki??

wracajac do tematu skoro uwazasz ze ten szrot jest wart ponad 1800pln to dlaczego nie zgodziles sie na zwrot?

czyn przestepczy? buehehe. czyn przestepczy to jest wlasnie opisywany.

a kombinatorow leczy taka instytucja jak urzad skarbowy!

skoro typ z supra-team nie jest wlascicielem kol to dlaczego nie podal kontaktu bezposrednio do Ciebie?

bo nie było takiej potrzeby według mnie...prosilem go o wystawienie (gram'a i enkei'ow) wiec mogli pytac go w otwartej rozmowie jak i PW...ale i tak nie potrzebne jesli w ogloszeniu bylo wszystko opisane.A jesli pisali to dzwonil do mnie i mnie pytal.

Co do zwrotu to nie ja decyduje,bo koło nie było moje...a Tomek napisał mi później że możesz zwrócić. Tylko już było po fakcie,ponieważ napisałeś Sam o rozkręceniu i że już po ptakach. Więc uważałem, że temat skończony.A tu nagle obsmarowywanie mojej osoby na SB. Kolo wróci to się ustosunkuje na 100% do tego wszystkiego i przyłączy się do rozmowy.

A co do skarbówki to proszę nie żartuj Sobie...a Ty sprzedając na forach biegniesz do fiskusa się rozliczać?!

Adrianek, na gg dostelem informacje ze je zalatwialesles dla kumpla, ale on ich nie chce.

ow tajemniczy rozmowca z gg to JA :D

wsio sie zgadza, powiedzialem Ci ze je widzialem i ze Adrian je sprowadzal dla kumpla - prosil o mnie o ogarniecie kuriera, adres wysylki nie byl do Adriana.

ale... ja nigdzie nie napisalem, ze ow gosc ich juz nie chce :)

napawania tych dziur to sobie nie wyobrazam, bo to by byla robota gorsza jak w auschwitz...

albo dac to na proszek i olac ze nie bedzie gladko jak w nowych albo podlewac podkladem/szpryca kilak razy ze szlifem miedzy kazda warstwa.

innej opcji na to za bardzo nie widze.

w obecnym stanie troche juz pozno na zwrot ale ja na swoim miejscu bym zaoferowal chociaz czesciowy zwrot hajsu.

bo w takim stanie te kola sa warte najwzej tysia, nie dwa.

gadka o 10k musze sie zgodzic, ze jest bez sensu bo tomek czy jak mu tam raczej za nie tyle nie zaplacil :lol:

Macku posłuchaj mnie,ja nie jestem przeciwko Tobie! Jestem wściekły na tą cała sytuację,bo w niej uczestniczyłem jako łącznik. Tomek wróci z wyjazdu to pogadam z nim. Mam nadzieje, że jakoś załagodzimy to wszystko. W sposób cywilizowany bez wyzwisk itp. Ja jestem uczciwym człowiekiem i nie chcę i nie mam zamiaru psuć Sobie reputacji.

Guest
This topic is now closed to further replies.