Krzysiu

Kto kogo widzial... - Czyli pozdrowienia dla forumowiczow.

967 postów w tym temacie

Już jakiś czas temu na kampusie Ochota pod wydziałem geologii wiśniowe S13 FMIC+dziura w zderzaku, wskaźniki, kiera, alu 16(?) , wydech, no a przede wszystkim naklejki nissantech dzięki którym tu trafiłem. Pozdro dla kierownika i pytanie. Bywasz tam częściej? Ja tak bo studiuję MISMaP i na MIMie głownie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja w czwatek widziałem granatowe S14A z wielką dziurą w zdrzaku i FMIC, maską na zapinki, bez grila i wskaźnikami. Między pomnikiem zesłańców i sądami. Fajnie się prezentowało autko i wyglądało na szybkie. Pozdrawiam kierownika! Szedłem z dziewczyną i dzieckiem (nie naszym:P)

Tylko obawiam się ze będzie taki temat jak na Tk nie wnoszący nic do forum...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to bardzo sorry. Może by tak zamknąć to i od nowa zrobić temat?

Ja musze wreszcie swoje najleić... Ale gdzie ja je wciśnąłem.. Chyba są w bagażniku...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Już jakiś czas temu na kampusie Ochota pod wydziałem geologii wiśniowe S13 FMIC+dziura w zderzaku' date=' wskaźniki, kiera, alu 16(?) , wydech, no a przede wszystkim naklejki nissantech dzięki którym tu trafiłem. Pozdro dla kierownika i pytanie. Bywasz tam częściej? Ja tak bo studiuję MISMaP i na MIMie głownie.[/quote']auto Elmera

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja dzisiaj z kolei widziałem ładne, czarne S14a na Marszałkowskiej około 17:30, a później, koło 20 widziałem zielone S14a na Jerozolimskich, jadące z dość sporą prędkością...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Już jakiś czas temu na kampusie Ochota pod wydziałem geologii wiśniowe S13 FMIC+dziura w zderzaku' date=' wskaźniki, kiera, alu 16(?) , wydech, no a przede wszystkim naklejki nissantech dzięki którym tu trafiłem. Pozdro dla kierownika i pytanie. Bywasz tam częściej? Ja tak bo studiuję MISMaP i na MIMie głownie.[/quote']

No bywam, robie zajecia miedzy-wydzialowe na biologii i geologii, a raczej robilem ale musze jeszcze jakies zrobic i nie wykluczone ze zapisze sie na cos na geo albo biol. Na geologie musze jeszcze wpasc po wpisy. A ty kiedy bywasz bo sx'a nie widzialem.

pozdro

ps. zderzak bedzie zrobiony

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
240Z' date=' piszemy o samochodach forumowiczow. Mialy naklejki?[/quote']

[OT] czarne nie mialo bo subek jeszcze nie wyslal !

PS. Elmer czy to nie z Toba rozmawialem na BP ? [/OT]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kolego Bartek , a to nit ty wczora przemknałes przez spalarnie ok 23-24 ??

JEsli tak to szkoda ze sie nie zatrzymales było z kim polatac nastepnym razem jak ktos na jakiejs miejscowce w wawie zobaczy bordowe mondeo tdci na rejestracji WD to wiadomo ze tam kreci sie skunio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
No bywam' date=' robie zajecia miedzy-wydzialowe na biologii i geologii, a raczej robilem ale musze jeszcze jakies zrobic i nie wykluczone ze zapisze sie na cos na geo albo biol. Na geologie musze jeszcze wpasc po wpisy. A ty kiedy bywasz bo sx'a nie widzialem.

pozdro

ps. zderzak bedzie zrobiony [/quote']

No bywam rzadko, raczej jeżdżę rowerem lub metrem no i czasem Garbusem lub Nissanem , ale jak już jestem to parkuję pod Matematyką na Pasteura. Można by zrobić mini-spocik

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kolego Bartek ' date=' a to nit ty wczora przemknałes przez spalarnie ok 23-24 ??

JEsli tak to szkoda ze sie nie zatrzymales było z kim polatac nastepnym razem jak ktos na jakiejs miejscowce w wawie zobaczy bordowe mondeo tdci na rejestracji WD to wiadomo ze tam kreci sie skunio [/quote']

taaa... przemknalem i przetestowalem zawias na tym jeb%#m rowie z kostki brukowej

ostatni raz bylem tam ponad rok temu, nie spodziewalem takich surprise'ow w nawierzchni.

nie widzialem zadnego znajomego auta, sx'ow rowniez brak, wiec zawrocilem do domu

trzeba bylo machnac albo cos

pozdro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym z miłą chęcią te naklejki, tylko wstyd przyklejać na moje autko, ponieważ stan wizualny nie jest pierwszych lotów, dla mnie liczy się to co pod maską, a nie na zewnątrz, więc na razie się wstrzymam. Jakby co to idzie mnie poznać po naklejce Redbox'a w prawym górnym rogu na tylnej szybie (jeśli to jest nie dozwolone na tym forum to usuńcie tą wzmiankę ), po za tym kto by się oglądał za seryjnym N13 :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bartek - nie przejezdzales dzis przypadkiem Gorczewska w strone centrum (dokladniej pod trasa torunska)??? Kolo jakiejs 17nastej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Strzyk dawaj na spota poznanskiego i ci fure obkleje dodokola

Gdzie macie tego Maca w Komornikach? Tak na marginesie trochę późno, ale może na 1h wlecę, ponieważ z rana mam ciężarówkę do odbioru, po za tym jest mała biba u znajomych, więc do końca nie wiem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gdzie macie tego Maca w Komornikach? Tak na marginesie trochę późno' date=' ale może na 1h wlecę, ponieważ z rana mam ciężarówkę do odbioru, po za tym jest mała biba u znajomych, więc do końca nie wiem [/quote']

mac jest przy auchan (jakos tak o sie pisze ) .jest to zaraz przed zjazdem na autostrade. jadac od obornik kierujesz sie na wroclaw i na platna autostrade

pozdro

p.s . pogoda wsam raz na drifting

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1) Kto z forum jezdzi bordowym S14 z bialym tylnym zderzakiem? Widziany w sobote kolo 23-24 na Siekierkowskim jak bawil sie z E-klasa

2) Pzdr dla Suchara widzianego wczoraj gdy Marynarska podazal w kierunku galerii mokotow (i oczywiscie mnie nie zauwazyl )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach