gre

SPRZEDAWCY WYSOKIEGO RYZYKA

67 posts in this topic

Widzę, że pojawiło się parę pozytywnych opinii na temat Czika więc i ja powiem, że nie ma z nim najmniejszych problemów a nawet idąc dalej można z nim przeprowadzić bardzo dobre deale. Może administratorzy ustosunkują się jakoś do podpisu pod awatarem u Czika?

Również nie miałem żadnych problemów przy tranzakcjach z Cziko.

Ja od Czika kupiłem kolektor do SRa miał byc używany i sprawny a okazał sie niechlujnie spawany, a 4 zdjęcia które dostałem zrobione były tak aby nie widać było spawu. Wiec jak dla mnie podpis pod awatarem sie należy jak najbardziej. I wiecej z tym Panem interesów nie robię.

Tylko, że ja nie chce nawiercać otworów w docisku, bo sprzęgł miało być do SR wzmocnione przez radzika, a nie z przypadkowego RB z UK. Nie chce nawiercać otworów w docisku, bo nie mam gwarancji, że będzie wtedy dobrze wycentrowane.

Ja tylko pisalem jakie sa opcje na przelozenie docisku ale jesli badtoys sprzedawal wzmocniony docisk od radzika a pozniej pisal ze to z przypadkowego auta z uk to sciemnia albo radzik robi tez dla wyspiarzy :lol: :lol:

Edited by Ban0ff (see edit history)

Jak nie zajmie żadnego stanowiska w tej sprawie do końca tygodnia to dostanie czerwony podpis ;) Dajcie znać gdybym zapomniał.

Ja od Czika kupiłem kolektor do SRa miał byc używany i sprawny a okazał sie niechlujnie spawany, a 4 zdjęcia które dostałem zrobione były tak aby nie widać było spawu. Wiec jak dla mnie podpis pod awatarem sie należy jak najbardziej. I wiecej z tym Panem interesów nie robię.

ziomuś nie wczuwałem sie w ten kolektor po prostu i nie zauważyłem tego za to jak tylko napisałeś ze jest coś nie tak to napisałem ci od razu ze zwracam ci kasę razem z przesyłką wiec po co takie brzydkie teksty ?? był byś stratny cokolwiek jak bys go zwrócił ?? skoro taki niefajny był to po co go zatrzymałeś ??

to ja dodam swoje 3 grosze w sprawie badtoys.

2 zakupy = 2 wkurwy.

1. Szyny z allegro do foteli SPARCO - miały być nowe, nieużywane itd. Przyszły - używki z wyrobionymi miejscami po montażu śrub- na moje pytania -odpowiedz prosta , że "pewnie chłopaki pomylili przy pakowaniu" - strzelać z tego nie bede- także temat olałem- ale jak sie ogłasza nowe to sie wysyła nowe.

2. Wzmocnienie przednie do S14A, kupione przez PW na forum- przyszło do wersji przedliftowej (S14), pierwsze tłumaczenie-oczywiście j.w. (chłopaki pomylili), jednak później trwał w przekonaniu iż to jest na 100% S14a, a to ja mam coś w swoim przerobione, że mi nie pasuje. Chciał wysyłać nr vin auta, nr częsci itd- dopiero jak wysłałem pokaźną ilość zdjęć prawidłowego wzmocnienia s14A (widocznie wczesniej nie rozróżniał) - zdumiony odesłał kase (oczywiscie nie od razu :) )

Edited by Sebekk (see edit history)

jednak później trwał w przekonaniu iż to jest na 100% S14a, a to ja mam coś w swoim przerobione, że mi nie pasuje.

Mi taki sam kit wciskał, że mam coś namodzone w moim seryjnym SR, bo mi nie pasuje jego sprzęgło do SR.

Ja wg ustaleń zapłaciłem za maskę do S14a oraz klapę tył, do chwili obecnej otrzymałem tylko maskę a i tak trwało to 2 miesiące..

jednak później trwał w przekonaniu iż to jest na 100% S14a, a to ja mam coś w swoim przerobione, że mi nie pasuje.

Mi taki sam kit wciskał, że mam coś namodzone w moim seryjnym SR, bo mi nie pasuje jego sprzęgło do SR.

A nie mówił, że zatrudnia biedaków z pobliskiej wsi i płaci im grosze żeby pakowali i często się mylą ?? :D

z tego co widzę to nie pierwszy zostałem przekręcony tylko szkoda, że nikt wcześniej tematu nie podniósł to byłbym parę stówek do przodu ;) a teraz to tylko status sprzedawca wysokiego ryzyka jest niewielką osłodą hehe

Ja z kolei też apeluje aby Cziko "opuścił" grono "Sprzedawcy Wysokiego Ryzyka".
Wiele transakcji już dokonałem - i zero problemów ! Same plusy !

Ode mnie Pozytyw !

Jeśli chodzi o Czika to robiłem z nim dile na pare tys. PLN i nie było problemu z jakością towaru. Więc pozytywnie.

Pozdrawiam

to może niech jakiś moderator napisze ile pozytywnych opinij trzeba na usuniecie tego gówna pod moim avantarem to zacznę je liczyć :)

Wujek Cziko jest w 100% godny polecenia, zostawiłem sporo tysięcy, dużo sprzętu pobrałem i nigdy nie było kłopotów :)

Dlaczego cziko ma jeszcze czerwoną wlepe, skoro tyle pozytywnych opinii ostatnio dostaje?

Przecież zawsze można wrócić do tego ostrzeżenia w przypadku negatywnych sygnałów.

to może niech jakiś moderator napisze ile pozytywnych opinij trzeba na usuniecie tego gówna pod moim avantarem to zacznę je liczyć :)

jakiego gowna-nie przesadzaj, dzieki temu jestes oryginalny i wyrozniasz sie Cziko:D. W zyciu zawsze trzeba dopatrywac sie pozytywow, pamietaj;)

Ciekawe ile lat jeszcze będzie dźwigał to brzemię :) to miedzy innymi za to właśnie nie opisuje tu aut takich jak r33 ls3 , r33 v8 turbo 800hp , s14 2jz 700hp i kilka innych ciekawostek :)