gre

SPRZEDAWCY WYSOKIEGO RYZYKA

67 posts in this topic

na tą liste prosze wpisywać ludzi którzy sprzedając cos nie dali towaru albo w inny sposób przekrecili kupującego i na odwrót

mój typ to WIELKIWAC, za czasów nissanklubu.pl wykrecił mnie na kase, oddaje mi do dziś

nawet tu pisał ze odda, a kasy nie ma

uważać na niego !!

DO TEJ LISTY DODAJEMY :

eMCe Kielce

CZIKO

No, Gre, do roboty - poprosimy o ładną listę osób i zarzutów im stawianych. Wszystko pójdzie do różowej teczki, którą wyciągniemy za 10 lat. :)

No, Gre, do roboty - poprosimy o ładną listę osób i zarzutów im stawianych. Wszystko pójdzie do różowej teczki, którą wyciągniemy za 10 lat. :)

no tak do listy dodajemy :

eMCe Kielce

CZIKO

no tak do listy dodajemy :

eMCe Kielce

CZIKO

Emce na naszym forum występuje jako Kamlinux.

Polecam kupowanie tylko rzeczy które są obfotografowane.

Już raz kupiłem od kolego nadkole za 50zł szt. plus przesyłka.

Miała być igła, a miała wyjebane wszystkie dziurki i była na lewą stronę a miała być na prawą.

Kolega w celu wymiany chciał żebym tego śmiecia odesłał.

Dla mnie to żarty więc poszło do kominka.

Nie chciał się koleżka nigdy zrehabilitować i dosłać właściwego nadkola wiec dobrego słowa powiedzieć nie mogę.

A eMce nie miał wcześniej u nas konta jako eMce jeśli tak to nieładnie...

skoro kamlinux to eMce... wcześniej nie chcialem mowic, bo po co taką pierdołę wyciągać. ale teraz nie zaszkodzi.

powiem że kupiłem pomke spryskiwacza przód i popielniczkę w dobrym stanie, nie porysowana i cudeńko.

spryskiwacz przyszedł tył, a popielniczka zjechana DUZO gorzej niz moja.

316030c569abc7aemed.jpg

cb0e738c9adb4f6emed.jpg

Patrzcie na adres email i na podpis na końcu maila.

Chyba wszystko jasne.

Problem jest w tym że ten chłopaczek co się kontaktuje to jest brat tego co demontuje części wiec nawet nie wie w jakim są stanie ale pisze że igły.

Edited by Andiqqqq (see edit history)

Odgrzeję kotleta. Umówiłem się na zakup dokładki do s14a. Przezornie za pobraniem zapłaty. Miała być przesłana do Gela. Przelałem do Gela kasę by miał czym zapłacić za przekładkę i za lakiernika. Ogólnie z zapisu rozmowy wynika zawarcie umowy. Dzwonię w pon. 18.04.11 do czika czy wysłał, mówi że wyśle tego samego dnia kiedy dzwoniłem. Dziś czyli sobota dnia 23.04.11 dostaję taką odpowiedź:

sory ze tak wyszło ale kupował koleś set hebli brembo i sadził sie ze musi dostać dokładkę na tył wiec musiałem mu sprzedać bo mnie terroryzował ze hebli nie weźmie a jak by nie patrzeć to grubszy zakup

Normalnie nóż w kieszeni się otwiera. Zero wiarygodności u tego człowieka.

Edited by Wheeler (see edit history)

Od razu z góry poproszę o zachowanie WYSOKIEJ kultury wypowiedzi jeżeli dyskusja się rozwinie, wszystkie niecenzuralne słowa będą nagradzane OSTRZEŻENIAMI a recydywa kilkudniowymi wakacjami.

Od razu z góry poproszę o zachowanie WYSOKIEJ kultury wypowiedzi jeżeli dyskusja się rozwinie, wszystkie niecenzuralne słowa będą nagradzane OSTRZEŻENIAMI a recydywa kilkudniowymi wakacjami.

Ze mną nie ma problemu. Potrafię poradzić sobie całkiem nieźle bez ubiegania się do wulgaryzmów. Myślę na cziko nie ma argumentów na skontrowanie. Sprawdzam czy nie obiecał przypadkiem tej samej dokładki komuś innemu. Pzdr.

Ale nie za bardzo rozumiem o co masz takie pretensje?

Poniosłeś z tego tytułu jakieś koszty-straty?

Tak bywa niestety,mi też wiele razy ktoś coś podkupił bo był pierwszy,czy bardziej zdeterminowany i nie robiłem z tego tragedii.

Edit:widzę że trochę zmodyfikowałeś posta dodając pewne fakty.

Ale nie za bardzo rozumiem o co masz takie pretensje?

Poniosłeś z tego tytułu jakieś koszty-straty?

Tak bywa niestety,mi też wiele razy ktoś coś podkupił bo był pierwszy,czy bardziej zdeterminowany i nie robiłem z tego tragedii.

Edit:widzę że trochę zmodyfikowałeś posta dodając pewne fakty.

Tommo nie chodzi o poniesienie kosztów lub strat ale o fakt zawarcia umowy i nie dostarczenia towaru z racji na sprzedaż innej osobie po zawarciu umowy ze mną. Chodzi o wiarygodność, o to że słowo dotrzymane droższe od pieniędzy. Według rozmowy dokładka była zakupiona w dniu 15.04.11. Poinformowałem Gela, Gelo pewnie lakiernika i wszyscy czekali hehe. Nie chodzi mi o żadne rekompensaty etc. . Po prostu ostrzegam innych by byli przygotowani na podobny scenariusz wydarzeń.

"gucioq" czesc nie lubie nikogo oczerniac , ale przestrzegam przed tym panem ,na imie mu piotr i jest z krakowa, a wiec tak: wystawil na sprzedaz wskaznik afr, dogadalismy sie,ja zaplacilem 07.02, kolega ostatni raz na forym byl 09.02 i juz tu nie zaglada, sprawa smiechu warta bo chodzi o uwaga 105 zl lol.gif nie wiem czy to jest warte dodawania czerwonego kolorku czy raczej , ale ma zasrane zycie musze walic waly na litr wodki, niech wladza zdecyduje, ja po psiarni biegal nie bede, bo nie mam na to czasu, jak ktos chce wiecej info zapraszam na pw akcja na tk, ale

widze ze tu tez jest zarejestrowany taki uzytkownik i tez ma honde, wiec moze to byc ten sam jak nie to sorry

Edited by komargc (see edit history)

Proponuję dodać do listy użytkownika Cinek -> Marcin Jabłoński ze Szczecina sk_rwysynowi przelałem w dniu 13.08.12 pieniądze za EBC bo napisał że ma i że zależy mu na sprzedaży, ze kasy potrzebuje i w ogóle. Tego samego dnia wysłał pw że kasę ma na koncie i że następnego dnia wysyła paczkę, parę dni po tym zapytał się czy paczka doszła i od tamtej pory kontakt zupełnie się urwał ... Nie pierwszy raz kupowałem coś na forum i tu takie buty aj no ale moje niedopatrzenie tez bo to był nowy użytkownik :angry: Proponuję żeby dla nowych jakiś żółty trójkąt przyjebać przy niku. Następny raz diluję przez alledrogo :rolleyes:

No to może tutaj kolega "badtoys" odpowie dlaczego nie odpowiada na priv i dlaczego nie dostałem kasy za towar,który wysłałem mu już prawie dwa miesiące temu...

problem nadal nie rozwiązany, na chwilę obecną sytuacja wygląda tak: wysłałem mu sprzęt, kasy brak, mam list przewozowy na którym widać ze paczka była bez pobrania, status paczki w truckingu kurierskim jako odebrany, kasy na koncie też brak, jest też rozmowa na nissantech do wglądu gdzie ustalamy co wysyłam i za ile. Brak kontaktu z jego strony od ponad 2 miesięcy, odezwałem się pod pretekstem kupienia części to się odezwał, jak powiedziałem o co chodzi i przedstawiłem swoje argumenty to znowu zamilkł i ponownie brak kontaktu...

Ja jeszcze się w sprawie badtoys wypowiem.

Sprzedaje rzeczy niezgodne z opisem. Swego czasu kupiłem od niego sprzęgło do SR, które miało być wzmocnione przez radzika (cytata: "za robote radzikowski brał 1500zł", jest cała historia na PW).

Jak chciałem je zamontować to okazało się, że bolce za zamachu nie pasują. Od chłopaków się dowiedziałem, że mam docisk od RB, a nie od SR. Jak opisałem sprawę badtoysowi to się okazało, że to sprzęgło z jakiegoś SR wyjęte z angola i jeszcze głupio udaje, że w tym SR zamach i sprzęgło jest z RB (cytat: "auto anglik wiec u nich skylinów na pęczki").

Dodatkowo bezczelnie pisze "masz to co mieć miałeś".

Ostanio próbował zrobić ten sam wałek, sprzedawał sprzęgło ACT od RB, które miało być do SR.

Kiedy ten oszust badtoys dostanie odpowiedni dopisek do swojego profilu? Ogłoszenia pisze jakby brał jakieś mocne leki na głowę, ma problemy z pamięcią jak coś sprzedaje, sprzedaje towar niezgodny z opisem, itp. Czy Nasze forum toleruje taki wałki? Jak dla mnie dużo lepszą reputację ma Cziko, z nim przynajmniej nie miałem żadnych problemu z transakcjami.

zamach rb jest montowany na 6 srub a sr na 8 wiec slabo widze jako wymienne czesci i malo komu by sie chcialo tak rzezbic, jesli faktycznie jezdzilo w sr to napewno szybsza opcja jest nawiercenie otworow w docisku, ew w zamachu nowe otwory pod docisk :)

Swego czasu oplacalo sie kupic zestaw z RB bo byl sporo tanszy jak ten sam odpowiednik z SR'a :D

Co do czika to mam taka sama opinie, nie ma problemow, poza tym wykrecil komus walka tutaj na forum? Poza dziwna akcja z jarkowym na TK?