Jaco

Filmiki z Nissanami w roli głównej

91 posts in this topic

Polecam filmik od jednego z kierowców sponsorowanego przez ULTRALITE

super wóz mi się straaaaaaaasznie podoba :)

wiadomo ze to przykre ale ja bym tam nie stanoł :D tak blisko :D. A po drugie to ladnie ich skroił. " Nie sztuka jest zbic muche przodem sztuka jest zbić bokiem" :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nie wiem co cię tak bawi.Pokazujesz tylko ,że się zniżasz do poziomu tego durnia,co to napisał.

ja sie smieje z tego typa. A po drugie nie moja wina ze Ruscy , Litwini , Ukraincy sa pojebani i maja po 5 żyć. A po trzecie to nie spinaj oO

Jeśli ktoś preferuje filmiki Nissanów oraz innych marek w Drifcie polecam stronę DriftTube.pl. To nie jest żadna reklama... więc proszę tego tak nie odbierać.

Najlepszy filmik jaki widziałem :) może sam drift szału nie robi, ale muza+oprawa robia wow :)

Fajnie zrobiony, zwłaszcza początek... ;)

Filmik krecony w Szczyrku na Salmopolu kręcony przez kolege z EVO VIII. Mnie widac w BMW e30 od 25sec :lol: filmik dlatego tak nazwany bo kolega handluje kamerami

Tak sie bawimy przez ZIME!

Najlepszy filmik jaki widziałem :) może sam drift szału nie robi, ale muza+oprawa robia wow :)

Filmik już widziałem wiele razy :D Jak dla mnie super montaż i dobrze dopasowana muzyka :) Ogólnie przekozak B)

Filmik krecony w Szczyrku na Salmopolu kręcony przez kolege z EVO VIII. Mnie widac w BMW e30 od 25sec :lol: filmik dlatego tak nazwany bo kolega handluje kamerami

Tak sie bawimy przez ZIME!

fajnie się bawicie . Ale do k***y co to za muza :D

własnie nie wiem co ten ziomek za muze wrzucił. Ale dzisaj sobie sprawilem taka kamerke własnie więc jak wyjedzie 200sx z garażu bedą takie filmiki ze HOHOHOH :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: KAMERA Naprawde jest kozak.

zobaczcie sobie 40 sekunde. Wylatuje za winkla a tu centralnie przedemną SUZUKI GRAND VIATARA :lol: ja może bym sie mnioł ale to evo co kręciło by dostało strzała... :blink: Naszczęscie kierowca ogarnoł i w bande snieżną walił.