subek

Dla rozluznienia.

7,079 posts in this topic

Nie jest to też do końca tak jak piszesz. U mnie na mocy 300+ KM silnik pochodził ok. 25tys km. Nie wiem jakby to wyglądało jakbym z tym samym motorem wpadł od razu na tor i zaczął smażyć kapcia, ale też trochę po torze latałem i kilka takich pojeżdżawek auto wytrzymało. Sam nie wiem. Ale to odnośnie samego silnika.

Twój silnik tam jest traktowany jak bóstwo i wzór do naśladowania, jak ktoś napisze że CA jest gówniane to zaraz jest odpowiedz że CA Jankowskiego zapierdalalo :P To jest ich jeden z dwóch argumentów. Drugi to CA mobnes :P No nikt tego nie wie jak by to było ale biorąc pod uwagę że jak na razie żadne mocne CA jakie znam bądź o jakim czytałem nie wytrzymało jednego sezonu. Także jak chcą niech budują i udowadniają. Przecież tanie to jest jak barszcz :P

tylko na TK można godzinami rozprawiać o CA :D

Forum na którym 70% userów to użytkownicy CA i w kółko gadają o CA, szok!!! :)

Twój silnik tam jest traktowany jak bóstwo i wzór do naśladowania, jak ktoś napisze że CA jest gówniane to zaraz jest odpowiedz że CA Jankowskiego zapierdalalo :P To jest ich jeden z dwóch argumentów. Drugi to CA mobnes :P No nikt tego nie wie jak by to było ale biorąc pod uwagę że jak na razie żadne mocne CA jakie znam bądź o jakim czytałem nie wytrzymało jednego sezonu. Także jak chcą niech budują i udowadniają. Przecież tanie to jest jak barszcz :P

Dodaj Forest że jest to argument przy którym rozkładasz ręce i szybciutko zmieniasz temat - zresztą co zrobić, niewygodny fakt :D

Ciekawi mnie też dlaczego piszesz nieprawdę (pewnie wiesz że to bardzo nieładnie) - podałem kilka innych przykładów mocnych i trwałych CA, sztuka Mkx jest w dodatku bardzo ładna od strony stylistycznej - właściwie nadawałby się do tego tematu ;)

Prosiłem cię już kilkukrotnie (w cytowanym wątku na TK) żebyś opisał wady CA - naprawdę nie mogę się doczekać tej merytorycznie optymalnej wypowiedzi :)

aa faktycznie zapomniałem o Mkx to trzecie bóstwo. reszta to niehamowane wydumki coś jak yeti. 7 stron napierdalam o wadach jak katarynka więc chyba po prostu nie potrafisz czytać a nie będę tobie wyliczał w pod punktach tylko dlatego że nie potrafisz interpretować prostego tekstu. A poza tym to jest temat dla rozluźnienia a nie wady i zalety CA , jak chcesz podyskutować załóż to załóż taki temat tam gdzie jego miejsce , tylko że tutaj nikt Ci w dupę włazić nie będzie.

Po pierwsze, o ile potrafię czytać to jest to dział pt. "Off Topic" - no chyba że na NT nie dopuszczacie pisania offtopic w offtopic... :blink:

Po drugie, nie ja tu przywlokłem ten temat tylko ty (pojęcia nie mam po co)

Po trzecie, jeżeli jako argument traktujesz wypowiedzi typu "CA to padaka bo na forum jest dużo tematów pt. PADŁA PANEWKA" - to wybacz, ale jest to śmieszne...

Napierdalasz owszem - ale żadnych konkretów - tylko niczym nie poparte, ogólne twierdzenia np. 2 posty wyżej "CA jakie znam bądź o jakim czytałem nie wytrzymało jednego sezonu." ani nie wiadomo co czytałeś, ani co znałeś, ani dlaczego w jakich warunkach i co padło ...

Coś tam bąkałeś o słabym systemie smarowania - również bez konkretów (aż scooter odszukał sedno sprawy w wypowiedzi mack1 - za szeroki kanał do głowicy i mała pojemność miski olejowej powoduje że olej jest na górze i brak go na dole)

Nie chodzi mi o to żeby cię przywołać jak uczniaka do tablicy, chciałbym żebyś swoją wiedzę odcedził z jadu i uprzedzeń a potem się nią podzielił - wbrew pozorom cenię cię jako osobę posiadającą spore doświadczenie ...

widzę że prowokujesz żeby rozpętać tutaj dyskusję ale nie ruszają mnie twoje płytkie zaczepki i twoje obrazowanie tematu że Ty i scooter napisaliście coś merytorycznego. jeszcze raz CI powtarzam że jak chcesz o tym pogadać to załóż temat o wadach i zaletach CA . Roball EOT

Po pierwsze, o ile potrafię czytać to jest to dział pt. "Off Topic" - no chyba że na NT nie dopuszczacie pisania offtopic w offtopic... :blink:

Dział się zgadza, ale temat jest inny. Zawsze możesz założyć odpowiedni do tego temat (ew. mod może wydzielić posty do innego tematu). Ten temat ma zawierać posty lajtowe "rozluźniające" :), a kłótnie ktoś VS ktoś to nie do tego tematu. Peace :)

Ejj chłopaki durna gadka.

Z doświadczenia powiem wam że zaraz ktoryś z was dostanie bana na TK.

Roball poprostu sa ludzie co temat CA maja za sobą.

Co do niepełnych wypowiedzi foresta powiem ci ze jak się w człowiek przełamie zeby nie babrac sie w CA to czuje ulge.

Ja też nie chce opowiadać o tym ze 2 lata żyłem ze świadomością ze ten silnik nie jest rozwojowy.

O dostępność części z dupy o późnym booscie, srających się skrzyniach, panewkach wyłażących w co 2 motorze.

Odemnie to Ci powiem że CA nigdy nie dawał mi tyle frajdy z jazdy co SR.

Spoczko Kamil,

ja tu tylko przelotem - zresztą wydaje mi się że taka dysputa może rozluźniać (wystarczy podejść na lajcie)

tematu nie chcę zakładać bo większość użytkowników CA z NT ma konta na TK - więc po co powielać, jeśli będą chcieli się wypowiedzieć to zrobią to na TK ;)

@Forest

To jest właśnie styl którego nie rozumiem, nie chodzi o to że MY coś piszemy merytorycznego - tylko że ty NIE piszesz - a możesz, bo głupi chłopak nie jesteś. Temat jest już założony - ja nie chcę żebyś pisał TU, zrób to na TK, tam gdzie nalałeś już 8 stron wody :)

A pisanie "EOT" w takim kontekście wygląda jak foch nastolatki, której rodzice nie chcą kupić szminki za 100zł B)

Spoczko Kamil,

ja tu tylko przelotem - zresztą wydaje mi się że taka dysputa może rozluźniać (wystarczy podejść na lajcie)

tematu nie chcę zakładać bo większość użytkowników CA z NT ma konta na TK - więc po co powielać, jeśli będą chcieli się wypowiedzieć to zrobią to na TK ;)

@Forest

To jest właśnie styl którego nie rozumiem, nie chodzi o to że MY coś piszemy merytorycznego - tylko że ty NIE piszesz - a możesz, bo głupi chłopak nie jesteś. Temat jest już założony - ja nie chcę żebyś pisał TU, zrób to na TK, tam gdzie nalałeś już 8 stron wody :)

A pisanie "EOT" w takim kontekście wygląda jak foch nastolatki, której rodzice nie chcą kupić szminki za 100zł B)

to że Ty tego nie widzisz tzn ze naprawdę nie umiesz czytać, ale napisałem Ci na TK że to wypunktuję, postaram się to zrobić tak żebyś zrozumiał.choć widzę że nie będzie łatwo.

EOT dlatego że tak jak pisałem to nie temat a tu panuje inna kultura niż na TK wiec nie zaśmiecaj tematu tylko dlatego że to dział offtopic bo wyobraź sobie że nawet on rządzi się jakimiś prawami.

nie widzialem tematu na turbokillahhhhz (obiecalem sobie ze sie tam juz wiecej nie zaloguje :D ), ale dam sobie reke uciac ze to kalkulator ze skoterem leje wode, zreszta nie po raz pierwszy.

wszystko w temacie idealnie podsumowal andiqqq. nie ma co wiecej pisac, wklejcie zdjecia jakichs fajnych cyckow zeby wrocic na temat :D

Roball poprostu sa ludzie co temat CA maja za sobą.

Co do niepełnych wypowiedzi foresta powiem ci ze jak się w człowiek przełamie zeby nie babrac sie w CA to czuje ulge.

Ja też nie chce opowiadać o tym ze 2 lata żyłem ze świadomością ze ten silnik nie jest rozwojowy.

O dostępność części z dupy o późnym booscie, srających się skrzyniach, panewkach wyłażących w co 2 motorze.

Odemnie to Ci powiem że CA nigdy nie dawał mi tyle frajdy z jazdy co SR.

Nigdy nie miałem do czynienia z SR'em więc nie będę dyskutował,

odemnie tyle że CA mnie przez 4.5 roku nie zawiódł, w tym ponad rok na gęstym ~1.2bara

a tu masz na drugą nóżkę, żeby nie było że tylko smucę B)

017.jpg

grunt to higiena B)

002.jpg

005.jpg

skonczcie temat o ca18 i jego panewkach. Jak ktos chce sobie poczytac na ten temat to smialo => uderzac na turbokillers. Ilosc bredni tam przeczytanych mnie rozbroila, dlatego tym razem zdecydowalem sie tam zabrac glos. Tutaj takiego smietnika i burdelu nie robcie.

Chyba wiem już jak musze pomalowac moje Blitzy :D

A ta komora silnika mnie powaliła i jeszcze wstać nie mogę, strasznie mi sie podoba, ale cholernie nie praktyczne do daily driver'a

skonczcie temat o ca18 i jego panewkach. Jak ktos chce sobie poczytac na ten temat to smialo => uderzac na turbokillers. Ilosc bredni tam przeczytanych mnie rozbroila, dlatego tym razem zdecydowalem sie tam zabrac glos.

jak masz siłę to ich naprostuj ja się poddaje