subek

Modyfikacje i ich rezultaty.

111 postów w tym temacie

14 godzin temu, Jaco napisał:

Daniels jeśli chodzi o wartości końcowe gt3071 to klasyk na 450 konni . Z reguły wybór pada na model z najmniejszą muszlą 0.64 . Każda zmiana na większą skutkuje przyrostem na poziomie 30 KM. Tu mam bodajże największą z dostępnych . Właściciel kupił ją okazyjnie i dlatego siadła na kolektor ale pewnie dzięki temu znalazł sie w klubie 500+. Dodatkowo głowica VE to przyrost średnio na poziomie 15% względem serii.

SR20det 

Turbo TD05 16g 10,5 cm twinscroll (Lancer Evo 9) 

1.5 bara -  355 KM / 500 NM , strojenie Lamik

sr20det td05-10.5 1.5 b.jpg

O widzę że nie zdążyłem się pochwalić moim rezultatem a już jest na forum :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie na seryjnym silniku 350 km jest bezpieczne czy raczej granica 300 km co mi potrzebne mam ic wydech turbo gt2871r  co jeszcze potrzebne pewnie nistune wtryski ale jakie kolektor seryjny czy spawak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, djlasior napisał:

Panowie na seryjnym silniku 350 km jest bezpieczne czy raczej granica 300 km co mi potrzebne mam ic wydech turbo gt2871r  co jeszcze potrzebne pewnie nistune wtryski ale jakie kolektor seryjny czy spawak

Bezpieczne, zobacz sobie ten projekt + wykres na poprzedniej stronie :) seryjny kolektor wystarczy

Jak chcesz mieć te 380 koni to nie trzeba zadnych pojebanych przerobek z kolektorami i kombinacji z turbinami, zakladasz 2871 ktore jest p&p super wstaje i ma gore. Warunek to wałeczki bo już przy 350 koniach ori kiśną górą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

SR20det black top 

Turbo MHI TDX06 20g 12cm  Twin Scroll(Lancer Evo 10) - doładowanie 1.6 bar

wałki Brian Crower 264 , większy kolektor ssący i przepustnica 

Strojenie i takie tam Turbo Lamik

450 KM / 565 NM

sr20 td06 264 1.6 449.jpg

sr20det td06 264 431.JPG

Edytowane przez Jaco (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 30.01.2019 o 13:49, asmo666 napisał:

Ja to mam tylko pytanie - te fury, co wykresy są powyżej, to do driftu są robione?

Ta pierwsza Sylwucha od Kuby to uliczniak z klimą ale tor jej nie obcy a druga to uliczniak z driftowym uzbrojeniem 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tylko pokażę, jak wielkie różnice w przebiegu momentu obrotowego mogą wyjść, jak się odpowiednio nie skalibruje obrotów na hamowni ;).

Poniżej ten sam pomiar z różnie skalibrowanymi obrotami.

200sx_ecutune.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach