Sign in to follow this  
Followers 0
IceMan

Turbo na 450+ Garrett vs JRspec vs Turboworks

7 posts in this topic

Poszukiwane turbo na moc 450-500KM, silnik RB25DET.

Auto weekendowe, na ulicę, bez sportu, ważne aby dobrze wstawało.

Póki co znalazłem 3 opcje:
https://mtuning.pl/Turbosprezarka-TurboWork...d-0-82AR-p39448

https://fmic.pl/turbo/150097-6584-jrspec-gt...b-gtx3077r.html

https://fmic.pl/turbo/166469-garrett-gt3076r-super-core.html

Turboworks najtańszy 2700 pln
JRspec 3325 pln - specyfikacja podaje że ma wydajność niby 650KM ? na ile to prawdziwe ?
oryginał Garrett 3460 pln bez muszli wydechowej, muszle wydechowe turboworks lub jrspec kosztują 450 pln i teoretycznie powinny pasować, czyli suma 3800-3900 pln

Obecnie mam chińczyka za 800 pln biggrin.gif Generuje lekko ponad 400KM i daje radę 3 rok, przejechane około 6 tys. km
O ile kupno chińczyka za 800 pln nie było ryzykowane, to wywalić 3k pln na chińczyka skłania do rozmyślań wink.gif

Jakie jest Wasze zdanie ?

Testowałem w rb25 s2 turbo PowerSpirit GTX3076 BB przy 1b robi 426koni i wstaje naprawde fajnie - odpowiednik JRSpec

Co do JRSpec testowałem tylko mniejsze GTX na BB i też wstają jak złe

Co do Turboworks nie moge sie wypowiedzieć, nie miałem tego w łapach, ale po tym co można znaleźć na fb to też chyba dają radę.

Dużo ludzi upala JRspec i nie narzekają, wybór jest duży, kwestia ile chcesz wydać na chińskie turbo

No właśnie JRspec kosztuje niewiele mniej niż ori garrett + muszla wydechowa jrspec.

Nigdzie niestety nie można znaleźć wykresów czy jakiegoś loga np. z EMU.

co do china turbin to mam jedno spore ale, że jak latają na męskim doładowaniu to padają jak muchy . ja bym wsadził z evo 10 , które uprzednio przeszło by szlif tuningowy i tym samym mamy mega wstające specowe pancerne turbo

Edited by Jaco (see edit history)

8 godzin temu, Jaco napisał:

co do china turbin to mam jedno spore ale, że jak latają na męskim doładowaniu to padają jak muchy . ja bym wsadził z evo 10 , które uprzednio przeszło by szlif tuningowy i tym samym mamy mega wstające specowe pancerne turbo

Zależy jakie to męskie, w 2016 wystrojony woz na 1.9b ale dmuchało 2.0b i wszystko git na jrgtx ale już uszczelniacz olejowy puszcza w wydech :P

Dnia 5.08.2020 o 12:08, IceMan napisał:

No właśnie JRspec kosztuje niewiele mniej niż ori garrett + muszla wydechowa jrspec.

Nigdzie niestety nie można znaleźć wykresów czy jakiegoś loga np. z EMU.

Napisz mi na pw co dokładnie chcesz mieć w logu z emu. niedługo będę coś jeszcze ogarniać przy samochodzie w którym montowałem GTX3076 to zrobie loga