Sign in to follow this  
Followers 0
lorak

IC GTR, alu 18" BK Racing, 4x 225/45r17 sportmaxx rt2

2 posts in this topic

Heja, 

jak w temacie, 

-> ori IC z R32 GTR, miał iść do mojego r32, ale z braku czasu (czego teraz bardzo żałuję), r32 się sprzedał, a IC od 10 lat leży w garażu.. myślę, że to dobry upgrade do s13/14 lub skyline gtst. W angolewie chodzą po 100-200 funa, oddam za 500pln z przesyłką po mojej stronie, jak ktoś sobie odbierze to 450. 

Y8lcEmi80yGCFmFwXsaxXcg4aOUq2tyo2wMJS1ny

->Alufelgi BK RACING BK121 18/7,5 et38 5x114,3, też z r32, do tyłu wchodzą jak znalazł, do przodu musiałem zastosować 10mm dystans żeby ładnie się wpasowały w czterotłoczkowy zacisk.  Na dwóch felgach śmietnikowe opony. Fajna opcja jak ktoś szuka tanich felg do driftu. Przydałoby się pomalować bo amelinium się utlenia. 

Foty w ogłoszeniu: https://www.olx.pl/oferta/alufelgi-bk-racing-bk121-18-7-5-et38-5x114-3-CID5-IDeSZAW.html , cena stówkę w dół w stosunku tego co na OLX

-> cztery opony Dunlop Sp Sport Maxx rt2 225/45r17 91Y, dot 0116, bieżnik ok 4-4,5mm.. zestawik idealny na pojeżdzawkę lub do spalenia, cena do uzgodnienia. 

Pozdrawiam.

Karol

heja,

zainteresowany oponami mozesz jakies foto i cene podrzucic?

PS. myslalem kiedystroche nad twoim skyem, ale niestety finanse nie daly rady ;)