• 0
Sign in to follow this  
Followers 0
77baku

Fmic

Question

Hej, zastanawia mnie czy jak zamontuje centralny IC, walbro 255 to odczuje jakas poprawę bez strojenia i ruszania boostu? Pacjent sr20det a pytam z ciekawości bo kompletu je części i na razie mam tylko to xD 

9 answers to this question

• 0

to z części wtryski większe w granicach 550cc3 , pompa paliwa na osobnym zasilaniu, większy IC, przepływka, przepustnica no i coś do sterowania tym, 

300km to już skraj możliwości fabrycznej turbiny więc też nad tym lepiej pomyśl czy nie założyć czegoś z potencjałem , żeby nie stroić tego później kolejny raz lub co gorsza zaliczyć awarie. 

kluczową role odegra też termoizolacja, u siebie wszystkie rury od IC, kolektor z downpipem owinąłem magmą , do tego kierownica zimnego powietrza, odgrodzenie stożka i oczywiście wszystko szczelne bez żadnych strat ;)

• 0

Na 300KM starczą seryjne wtryski (z dobrą pompą z osobnym zasilaniem na porządnych kablach) i seryjna przepływka, ale to będzie wykorzystanie ich na 100%.

Zalecane wtryski 440cc np. żółte z subaru + roztoczenie fabrycznego przepływomierza (opcja budżetowa). Przepustnicy nie trzeba i nie polecam zmieniać. Do strojenia Nistune.

Oczywiście wydech 2.5" lub większy.

• 0
2 godziny temu, 77baku napisał:

Co znaczy że pompa paliwa na osobnym zasilaniu? 

zasilanie pompy prosto z akumulatora przez przekaźnik, ori zasilanie jest zdupione i do pompy dochodzi za mało prądu szczególnie na przysłowiowej piź*zie

• 0

Okej dzięki! Heh zadaje głupie pytania ale można powiedzieć że jestem trochę świeży w temacie ;)

Mam jeszcze jedno o którym kminie, mianowicie montujac ebc, nie muszę dodatkowo zakładać zegaru z doładowaniem, bo chyba większość ebc pokazuje ciśnienie doładowania na bieżąco.. Dobrze mówię? 

• 0
8 godzin temu, 77baku napisał:

Okej dzięki! Heh zadaje głupie pytania ale można powiedzieć że jestem trochę świeży w temacie ;)

Mam jeszcze jedno o którym kminie, mianowicie montujac ebc, nie muszę dodatkowo zakładać zegaru z doładowaniem, bo chyba większość ebc pokazuje ciśnienie doładowania na bieżąco.. Dobrze mówię? 

dobrze

• 0
Dnia 14.06.2019 o 16:00, IceMan napisał:

Zalecane wtryski 440cc np. żółte z subaru

Jaka jest obecna wartość takich wtrysków?