77baku

Dobry tuner z Malopolski

14 postów w tym temacie

Siema! Jak w temacie, jaki warsztat polecacie z terenów Małopolski? Miałbym wnet do ogarnięcia stage 1 w s14a i robię rozeznanie. 

Ktoś korzystał z usług Gtr Performance z Myślenic? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mogę polecić. Miałem okazję poznać właściciela, oglądałem kilka projektów. Fajnie działają. Nie wiem jak z terminami. ale to pewnie jak w tuningu - czyli nie wiadomo kiedy ale będzie ;):D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurde, widzę że dwa tematy dodałem przez przypadek. Ten drugi prosiłbym usunąć bo nie widzę u siebie takiej opcji. 

Daniels, chciałbym dosięgnąć tych 300hp ale bez szaleństw puki co więc na razie wymienił bym tylko najpotrzebniejsze rzeczy czyli IC, pompę paliwa, wydech już jest, nie wiem co z strojeniem czy mbc/ebc starczy czy inwestować w nistune.. 

Chciałbym też założyć zegary od boostu, cis oleju i egt

Jesteś z Małopolski? XD

Patrząc po projektach z forum wnioskuję że jest tu dużo fachowców którzy mi to ogarnąć mogą ;)

Edytowane przez 77baku (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wtryski i inna turbina będzie potrzebna. 

nistuna fajnie mieć, precyzyjnie steruje paliwem.

Jestem z Częstochowy.

Też miałem setup 300KM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Więc to jeszcze kwestia do rozważenia.. Wracając do tematu, ktoś podpowie gdzie w małopolskim można bez obaw zostawić autko? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak chcesz dobrze, tanio, dokładnie, bez zniszczenia lakieru i połowy elementów pod maską to rób sam, w to miejsce zainwestuj w lepsze części, ja teraz robię tylko sam 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Samemu to jedynie prostsze rzeczy jak wymiana wydechu, świec, może bym poskladal dolot czy IC ale nie mam akurat dużego doświadczenia z mechanika i boję się że narobił bym tylko sajgonu xD 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to działa zerojedynkowo. albo składasz i działa albo nie. 

dzięki poznaniu podstaw budowy takiego auta będziesz już posiadał wiedze wystarczającą do wyszukania i eliminacji usterek gdzie w jakimś "RENOMOWANYM" warsztacie skrojąc Cię krocie robiąc całkiem niepotrzebny i nie związany z daną usterką remont połowy pieca 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach