77baku

Dobry tuner z Malopolski

15 posts in this topic

Siema! Jak w temacie, jaki warsztat polecacie z terenów Małopolski? Miałbym wnet do ogarnięcia stage 1 w s14a i robię rozeznanie. 

Ktoś korzystał z usług Gtr Performance z Myślenic? 

Mogę polecić. Miałem okazję poznać właściciela, oglądałem kilka projektów. Fajnie działają. Nie wiem jak z terminami. ale to pewnie jak w tuningu - czyli nie wiadomo kiedy ale będzie ;):D

Kurde, widzę że dwa tematy dodałem przez przypadek. Ten drugi prosiłbym usunąć bo nie widzę u siebie takiej opcji. 

Daniels, chciałbym dosięgnąć tych 300hp ale bez szaleństw puki co więc na razie wymienił bym tylko najpotrzebniejsze rzeczy czyli IC, pompę paliwa, wydech już jest, nie wiem co z strojeniem czy mbc/ebc starczy czy inwestować w nistune.. 

Chciałbym też założyć zegary od boostu, cis oleju i egt

Jesteś z Małopolski? XD

Patrząc po projektach z forum wnioskuję że jest tu dużo fachowców którzy mi to ogarnąć mogą ;)

Edited by 77baku (see edit history)

wtryski i inna turbina będzie potrzebna. 

nistuna fajnie mieć, precyzyjnie steruje paliwem.

Jestem z Częstochowy.

Też miałem setup 300KM

stage 1 to po najprostszej lini oporu komp z chipem horshama( ja mialem kompa z horsham stage 2a), wtryski 555, boost ustawiony na 1.2 bara na t28, ic stożek, świece, wydech

Edited by newman (see edit history)

Więc to jeszcze kwestia do rozważenia.. Wracając do tematu, ktoś podpowie gdzie w małopolskim można bez obaw zostawić autko? 

Jak chcesz dobrze, tanio, dokładnie, bez zniszczenia lakieru i połowy elementów pod maską to rób sam, w to miejsce zainwestuj w lepsze części, ja teraz robię tylko sam 

Samemu to jedynie prostsze rzeczy jak wymiana wydechu, świec, może bym poskladal dolot czy IC ale nie mam akurat dużego doświadczenia z mechanika i boję się że narobił bym tylko sajgonu xD 

to działa zerojedynkowo. albo składasz i działa albo nie. 

dzięki poznaniu podstaw budowy takiego auta będziesz już posiadał wiedze wystarczającą do wyszukania i eliminacji usterek gdzie w jakimś "RENOMOWANYM" warsztacie skrojąc Cię krocie robiąc całkiem niepotrzebny i nie związany z daną usterką remont połowy pieca 

Adobe Lightroomis the most ordinary compulsion editing software in place of the drive photographers, with hundreds of thousands of effects and presets within reach on the internet.

You can download Lightroom from Adobe’s website.

Adobe Lightroompresets aid you to clean up your photos in relate but past doing a part of the position after you. You can altogether crack away from a pre-defined effect, while keeping your native image and reverting break to it at anytime.

You can use:
Lightroom Presets for Wedding Photography
Lightroom Presets for Baby and Family Photography
Lightroom Presets for Headshots
Lightroom Presets for Senior Portraits
Lightroom Presets for Landscape
Lightroom Presets for Nature Photography
Lightroom Presets for Food Photography
Lightroom Presets for Car Photography
Lightroom Presets for Real Estate
Lightroom Presets for Product and Fashion Photography

And a Book Tracker Planner 3 - Commercial