IceMan

Forum umiera ?

12 postów w tym temacie

Ani nowych tematów, w starych też cisza, fejsbuk wygrał czy wszyscy sprzedali auta i kupili sprawne, jeżdżące ? :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

przesadzasz trochę, ale fakt w dobie facebooka i szukania fejmu w internecie, ludzie zakładają funpage auta na fb zamiast tematu na forum :( 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Swoją drogą też trzeba mieć czas aby aktualizować posty na forum, wszyscy wiemy ile się schodzi z napisaniem dobrego postu, wstawienie zdjec, opis itp.

Ja jednak regularnie przeglądam forum i jak coś więcej zrobię przy swoim aucie to aktualizuje temat :D

Fora w sumie zostają dla starych wyjadaczy, na fb szybciej jest dodać post i szybciej uzyskuję się odpowiedz. Śmiać mi się chce, jak komuś się pisze, aby szukał na forum informacji o swoim problemie, to nie potrafią się odnaleźć na forum, albo dopiero zakładają konto, a i tak finalnie dowiedzą się wszystkiego na fb.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pasja to poświęcenie bez względu na wszystko więc każdy powinien mieć czas aby coś napisać o swoim pupilku ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko że na fejsbuku ciężko znaleźć w "archiwum" jakiekolwiek info o czymkolwiek, a na forum szukajka i zawsze coś się znajdzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 15.11.2018 o 22:10, IceMan napisał:

Tylko że na fejsbuku ciężko znaleźć w "archiwum" jakiekolwiek info o czymkolwiek, a na forum szukajka i zawsze coś się znajdzie.

Starość nie radość xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Iceman, chyba wszystko po kolei, zaczynając od Facebooka i fanpagów, przez brak czasu na zrobienie normalnego posta, po zmiany na aut na inne, na znudzeniu się autami kończąc

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 15.11.2018 o 12:02, MEFisto087 napisał:

przesadzasz trochę, ale fakt w dobie facebooka i szukania fejmu w internecie, ludzie zakładają funpage auta na fb zamiast tematu na forum :( 

Ja dalej tego FB nie ogarniam i uznaje tylko forum :D

Nie mam profilu oddzielnego dla swojego auta, ba na FB mam dość mało zdjęć nawet, a ostatni "post" napisałem rok temu :D

Chyba starym dziadem jestem.....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach