IceMan

Forum umiera ?

14 posts in this topic

Ani nowych tematów, w starych też cisza, fejsbuk wygrał czy wszyscy sprzedali auta i kupili sprawne, jeżdżące ? :D

przesadzasz trochę, ale fakt w dobie facebooka i szukania fejmu w internecie, ludzie zakładają funpage auta na fb zamiast tematu na forum :( 

Swoją drogą też trzeba mieć czas aby aktualizować posty na forum, wszyscy wiemy ile się schodzi z napisaniem dobrego postu, wstawienie zdjec, opis itp.

Ja jednak regularnie przeglądam forum i jak coś więcej zrobię przy swoim aucie to aktualizuje temat :D

Fora w sumie zostają dla starych wyjadaczy, na fb szybciej jest dodać post i szybciej uzyskuję się odpowiedz. Śmiać mi się chce, jak komuś się pisze, aby szukał na forum informacji o swoim problemie, to nie potrafią się odnaleźć na forum, albo dopiero zakładają konto, a i tak finalnie dowiedzą się wszystkiego na fb.

Pasja to poświęcenie bez względu na wszystko więc każdy powinien mieć czas aby coś napisać o swoim pupilku ;)

Tylko że na fejsbuku ciężko znaleźć w "archiwum" jakiekolwiek info o czymkolwiek, a na forum szukajka i zawsze coś się znajdzie.

Dnia 15.11.2018 o 22:10, IceMan napisał:

Tylko że na fejsbuku ciężko znaleźć w "archiwum" jakiekolwiek info o czymkolwiek, a na forum szukajka i zawsze coś się znajdzie.

Starość nie radość xD

Iceman, chyba wszystko po kolei, zaczynając od Facebooka i fanpagów, przez brak czasu na zrobienie normalnego posta, po zmiany na aut na inne, na znudzeniu się autami kończąc

Dnia 15.11.2018 o 12:02, MEFisto087 napisał:

przesadzasz trochę, ale fakt w dobie facebooka i szukania fejmu w internecie, ludzie zakładają funpage auta na fb zamiast tematu na forum :( 

Ja dalej tego FB nie ogarniam i uznaje tylko forum :D

Nie mam profilu oddzielnego dla swojego auta, ba na FB mam dość mało zdjęć nawet, a ostatni "post" napisałem rok temu :D

Chyba starym dziadem jestem.....

darmowa porcja wiedzy jak mozna znalezc na tym forum calkowicie wystarczy dla 98 powiedzmy zapaleców siownianych. A prawdziwy pasjonat z przyjemnosci wykupi sobie abonament.

czy jest zastój, czy nie, gszcz informacji jest zawsze dostepny

Ja się poddałem na znalezieniu na śląsku majstra od geometrii 3d.

Nikt nawet nie słyszał o w pełni regulowanym zawieszeniu a co dopiero żeby ktoś je ustawiał...