• 0
Huberts13

Ca18 IS DEAD

Pytanie

Witam, ca mi dymi na biało i wodę gdzieś wpierdala, ciśnienie w układzie jakieś idzie ale nie jakieś mega mocne żeby węże były twarde jak po kamagrze. 

Krotka piłka : uszczelka pod głowica czy jest jakaś nadzieja?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

• 0

Jak dymi na biało to znaczy, ze pali płyn.

Wymiennikiem olej by szedł do wody i to w ogromnych ilościach

Jak już napisałem u Ciebie w temacie, na FB ten samochod byl wystawiony z uszkodzonym ca (uszczelka).

Coś czuje, że poprzedni właściciel podrzucił nową na sztukę aby przez chwile było dobrze. Zrób test spalin w układzie chłodzenia i wszystko bedzie jasne ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0
5 godzin temu, Golec napisał:

Jak dymi na biało to znaczy, ze pali płyn.

Wymiennikiem olej by szedł do wody i to w ogromnych ilościach

Jak już napisałem u Ciebie w temacie, na FB ten samochod byl wystawiony z uszkodzonym ca (uszczelka).

Coś czuje, że poprzedni właściciel podrzucił nową na sztukę aby przez chwile było dobrze. Zrób test spalin w układzie chłodzenia i wszystko bedzie jasne ;)

Test nie wykazał obecności spalin 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

moze zalozyli niechlujnie uszczelke kolektora dolotowego, albo dali stara (dokładniej łącznika miedzy glowicą a kolektorem - serwisówka EM-5), tam jest blisko kanał wodny do termostatu i dolotowy do 1 cylindra,

moze porownaj swiece na wszystkich cylindrach, a w przypadku roznicy na 1 to sciagaj dolotowy, nie tak duzo roboty i koszty mniejsze niz przy zrzucie glowicy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

dobrze parawi, męka+ ból  w dupie, ale jak niema co2 w płynie to bardzo możliwe że tam se wciąga

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach