Laska

NISSAN 200SX S13 SERIA

15 postów w tym temacie

Panowie i Panie, na sprzedaż wystawiam jednego z moich dwóch esiksów. W moim posiadaniu od ponad dwóch lat. W tym czasie wymieniłem pół samochodu i zrobiłem nim może z 1000km (wyjazd z garażu w ładną pogodę na spota albo POM). Zdecydowanie karoseryjnie jest to jeden z najzdrowszych S13 na rynku. Na kielichach nie ma najmniejszego śladu korozji, na podłużnicach znajdą się jakieś rdzawe plamki ale kwestia oczyszczenia i zebezpieczenia - żadnych purchli itp. Tylne błotniki i progi po mierzeniu czujnikiem wydają się być oryginalne, również bez dziur czy ubytków (zakola tylnych błotników lekko wypiaskowane i widać ślady rudej ale też do oczyszczenia i zabezpieczenia - gorzej to wygląda w moim mercedesie ml z 2007r). W ostatnim czasie wymienione zostały: przednie tarcze i klocki, tylne tarcze i klocki (wyczyszczone oraz nasmarowane zaciski), nowa pompa hamulcowa z płynem, rozrusznik, uszczelki turbo, olej silnikowy z filtrami, świece zapłonowe, olej w skrzyni. Oprócz tego wymieniona została szyba czołowa, opony, odmalowane proszkowo felgi i wiele wiele innych rzeczy.

Cena wywoławcza 21500. dla zainteresowanych możliwość negocjacji.

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/auto-inserat/nissan-200-sx-200-turbo-16v-sx-warsaw/255873485.html?lang=en

IMG_4695.jpg

IMG_4700.jpg

IMG_4704.jpg

IMG_4708.jpg

IMG_4711.jpg

IMG_4715.jpg

IMG_4717.jpg

IMG_4720.jpg

IMG_4724.jpg

IMG_4725.jpg

IMG_4726.jpg

IMG_4735.jpg

IMG_4737.jpg

IMG_4741.jpg

IMG_4757.jpg

IMG_4759.jpg

IMG_4762.jpg

IMG_4770.jpg

IMG_4775.jpg

IMG_4777.jpg

IMG_4786.jpg

IMG_4789.jpg

IMG_4792.jpg

IMG_4801.jpg

IMG_4811.jpg

Edytowane przez Laska (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
29 minut temu, Sender napisał:

tyle to ja oferowałem w lipcu :P

oferowałeś 16k i nie specjalnie byłem chętny sie rozstawać ;) miałeś szanse ;) 

21 minut temu, Neo2005 napisał:

No a każdy miesiąc do przodu wartość rośnie :D

Mogę się założyć, że za kilka lat ten samochód będzie wart 50-100% więcej ;) 

BTW. JAK KTOŚ MA JAKĄŚ PROPOZYCJĘ W MIARĘ ROZSĄDNĄ TO MOŻNA ŚMIAŁO SKŁADAĆ. EWENTUALNIE W ROZLICZENIU MOGĘ PRZYJĄĆ PRZEKŁADNIE NAPĘDOWĄ VOLVO PENTA SX

Edytowane przez Laska (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z bólem serca informuję, że esiks zmienił dzisiaj właściciela i pojechał do Poznania. temat do zamknięcia ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.