9 postów w tym temacie

JAK JESTES ZA BIEDNY TO MI DUPY NIE TRUJ!

Na sprzedaz s14a r1997.  168k km
Auto w moich rękach od 13.02.2015. kupione jako seria na gwincie.
Co zrobiłem? Dużo...
Silnik:
Zmieniona uszczelka pod glowica na ori tomei+szpilki arp głowica splanowany o 0,5mm dół nie ruszany. Przed otwarciem kompresja 9,7 lub 10.2 mierzone w dwóch różnych warsztatach. 
Chłodnica mishimoto+wentylatory spał 2x na custom mocowaniu
Fmic na krótkim dolocie z rur nierdzewnych+bov blitz, ori, żaden pordrabianiec
Turbo z evo6. To co na focie. Plus kolektor wydechowy z wyjściem na czujnik egt. Czujnik jest, wystarczy wpiac. Jak.znajde czas to to zrobię.
Ebc by RWD power minidisplay. Jest na fotce. Do tego mam karbonowy panel. Ogólnie pierwsze strojenie w 2015r u Katoda 
Czujniki temperatury oleju, wody, doładowania, ciśnienia oleju i temperatury powietrza w dolocie.
Dorzucam chłodnice oleju mocal+podstawkę gredy ( ori) + jakieś wypasione węże 120cm chyba 240pln jeden kosztował LOL
Przepływa z 300zx i podjebkowy filtr hks.
Wtryski póki co OEM, ale wpadną inne +dostrojenie. Na OEM i 1b 310km. Docelowo chce 2mapy 1.2 i 1.5
Wydech 3" przelot. 2 tłumiki. Środkowy z blitza bodajże. Tylny jakiś custom. Wydech spawany na miarę na aucie w ART Engin Wrocław.
Wyrzucona klima (mam chłodnice i sprezarke dodaje. Brak wezy, uległy srogiemu demontwzowi)
Rozporka przód custom
Wnętrze seria, wykonywana środkowa kratka nawiewów. W ich miejscu wstawiony ebc.
Wszystkie plastiki czarne.
Zawias. Nówka sztuka iść drift spec
Tylny drift kit od funa. 2 zaciski. Merca itd
Poszerzony Fender flarsami. Tylne nadkola podcięte 
Auto ma 20lat, więc nie pytaj czy ma rdzę bo ma w standardowych miejscach. Ale jest w stanie dobrym. Kilka drobnych poprawek lakieru by się przydało. Lewy tył malowany, po spotkaniu z sarna. 

Dorzucam mocowania kubków 2x Extreem i znaczek silvia na maskę.
44kpln bez negocjacji. Nie mam ciśnienia. Auto dalej robię pod siebie. Wkrótce wadnie skrzynia z 350z i cena zaś w górę
A i sprzęgło act od rb25det do 700nm. Jeździło w silvii 460konnej. Tarcza nowa. Zamach splanowany. Dorzucam stare act HD bez spiekanych.
Brak ręcznego! Są zaciski dodatkowe, ale nie było czasu zamontować hydro ;( 

Chcesz kupić sama budę/silnik prosE bardzo. Cena 44k!

Foty w ogłoszeniu na fb

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1715281411831815&id=100000499175045

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.