Golec

[S] Zestaw turbo CA18 T28

5 postów w tym temacie

jak w temacie, sprzedam kompletny zestaw turbo z mojego CA18.

W skład wchodzi:

-Turbo T28, przebieg bliżej nieznany, trzyma doładowanie, nie dymi, brak śladów oleju po stronie zimnej jak i gorącej, pęknięta muszla nad klapką wg, założona przejściówka na oryginalną rurę dolotową od filtra

- kolektor wydechowy CA18 z wspawaną tulejką EGT, osłona termiczna kolektora

- Przewody wodne i olejowe w oplocie od Ban0ffa

- Elbow 3'

- MBC, zapewne jakieś chińskie

Zestaw jest w pełni sprawny, zdejmujesz swoje, zakładasz to i cieszysz sie z T28

Cena jaka mnie interesuje za całość to 1100 zł + wysyłka

Dla mocno zainteresowanego, za dopłatą mogę dorzucić zegar EGT Defi style 60mm z termoparą. dokładnie taki:

http://allegro.pl/defi-bf-style-egt-60mm-temperatura-spalin-greddy-i6749938088.html

oraz downpipe 76mm, ze wspawaną plecionką. Rura przerobiona tak, aby chiński Cat Back nie uderzał o karoserię.

foto:

5PtyLQL.jpg 

P1UBiNh.jpg 

s9mQ6DU.jpg 

TX899n4.jpg 

6sQoKu6.jpg 

Dodatkowo na sell mam drugą sztukę t28, po przebiegu ok. 150 tys. km, tak samo peknieta muszla przy klapce wg, wyczuwalny luz poprzeczny i wzdłużny, jednak z turbem sie nic nie działo, prześmigała dwa lata na doladowaniu 0.8 bara. nie dymiła, nie sikała olejem.

Cena jaka mnie interesuje to 650 zł + wysyłka

zainteresowanych zapraszam na PW

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, lawina napisał:

bardzo przystepne te ceny :) co planujesz zamiast tego zestawu wrzucic do siebie?

Troche takie moje widzi mi się, kolektor Top Mount, zewnetrzny wg. a co do turbo to jeszcze jest dylemat między TD04-019 a GT2871 na BB. Musi zrobic 300-320HP i w miare rozsądnie wstać

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.