subek

Koszulki.

118 posts in this topic

Wrzuciłem projekty i otwarłem sklep, prosiłem o opinie to nie, kurwa robimy sami będzie zajebiście, to kurwa macie.

zauważcie , że lista chętnych była już przed jakimkolwiek projektem.

więc co by to nie było na tej koszulce to i tak każdy by się cieszył z t shirta symbolizującego japońską motoryzację nawiązującą do nissanów

bez spiny panowie , mamy motywację do działania

Postaram się stworzyć jakiś mały projekt na dniach :) jestem w trakcie projektowania dla swojego projektu koszulki także przy okazji spróbuje coś wymyślić :)

Witam wszystkich.

Dostałem w końcu dokończony projekt od grafika. 

Rozmawiałem też z firmą, która ma robić te koszulki, itd. pytałem o cenę, ale nie mogli jej sprecyzować. Dopiero jak podam konkretną ilość, to dopasują odpowiednią cenę. 

Osoby, które nie są na mnie śmiertelnie obrażone i nadal chcą coś dla siebie kupić, niech się wpisują na listę. Proszę podać: nick/np. koszulka x 2, rozmiar M/ bluza bez zamka z kapturem x 1, rozmiar L/ itd. - chyba zrozumiale to napisałem :P

Jak się uzbiera 10 sztuk ubioru, składam zamówienie. Jeżeli Będę duże zainteresowanie, poczekam do 15 sztuk, bo dostaniemy lepszą cenę. Jeżeli ktoś się obudzi z ręką w nocniku i pierwsze zamówienie będzie już zamknięte, proszę nie łamać klawiatury na pół, złożymy następne zamówienie. Ogólnie chce szybko działać, bo ciepłych dni już niewiele zostało.

Kasy nie zbieram z góry, tylko wykładam z własnej kieszeni i później z każdym osobno się będę rozliczać. 

W razie niejasności, czekam na pytania.

Pozdrawiam

received_1430387490360085.jpeg

received_1313961068669395.jpeg

Zastanawiałem się nad kolorami i propozycja wygląda tak :

Nie ruszać kolorów nadruku, bo chciałbym zachować kolorystykę bieli i czerwieni , wspólną dla flagi Japonii i Polski oraz dlatego,  że ma bezpośredni wpływ na cenę i po prostu tylko wrzucać to na inny kolor koszulki, bluzy, itp.

Żeby nadruk był wyraźny proponuje kolory : czarny (jak w projekcie ), popiel oraz beż  (na tyle ciemny żeby się nie zlewało w białym kolorem Japonii. Myślałem też nad błękitem, bo często się pojawia w świecie japońskiego motorsportu, ale jakoś nie jestem przekonany. Może ktoś z Was się jeszcze wypowie. 

Rozmiarówki jeszcze nie dostałem , nadal czekam. Obiecano mi , że ją dzisiaj dostane. 

1.domin - koszulka XL

2.Robcon - koszulka M  , bluza -L/XL 

3.Andy - koszulka czarna XXL , Bluza z zamkniem czarna XXL , Koszulka damska czarna M , Bluza z zamkiem czarna M

Dnia 11.08.2017 o 13:04, Andy napisał:

1.domin - koszulka XL

2.Robcon - koszulka M  , bluza -L/XL 

3.Andy - koszulka czarna XXL , Bluza z zamkniem czarna XXL , Koszulka damska czarna M , Bluza z zamkiem czarna M

4. waldi0905-koszulka czarna M

Edited by waldi0905 (see edit history)

A mam takie pytanie czy nie fajniej byłoby . W zarysie Polski wstawić ta Japonię ,a na plecach poprostu nissan tech i datę . Bo tak to polska tak na d.upie ;-) ????

Taki symbol Japonii w Polsce. 

Edited by waldi0905 (see edit history)

Witam wszystkich. Długo to trwało znowu, bo sezon urlopowy w pełni i ciężko kogokolwiek złapać. 

Zacznę od tego, że miałem okazję sprawdzić bezpośrednio jakość tkanin, z których mają być koszulki i bluzy. Dla porównania dostałem produkty trzech producentów. Zdecydowałem się na te najdroższe, bo są naprawdę konkretnie wykonane i zostałem zapewniony, że zniosą duuuużo prań. Ceny są następujące:

Koszulka- około 90zł na gotowo plus wysyłka/ odbiór własny

Bluza- około 145 zł plus wysyłka/odbiór osobisty.

To są ceny maksymalne, to znaczy, że mogą pójść tylko w dół, w zależności od tego, jak duże będzie zamówienie. 

Dla porównania wziąłem do ręki koszulkę z cupsell'a i od razu odrzuciłem ją, bo materiał jest naprawdę lichy. To tak jak trzymać w ręku cycek 20-latki i porównywać go z cyckiem 70-latki, powaga!!! ;)

Jeżeli ktoś uważa, że moja opcja jest za droga, mogę udostępnić projekt i wtedy dana osoba może sama sobie gdzieś to ogarnąć. Uważam jednak, że warto wydać te kasę, zresztą sam też kupuję kilka sztuk ;)