subek

Koszulki.

118 posts in this topic

Tak wygląda moja propozycja. Jeszcze kilka drobnych poprawek chce nanieść, m.in przesunąć trochę Japonię w prawo, żeby nie była taka wypośrodkowana. Tyłu koszulki jeszcze nie wrzucę, bo potrzebuje logo NissanTech w dużej rozdzielczości zdobyć, albo chociaż trzcionkę. 

Ogólnie chciałem zrobić mało "plastikowy" projekt i uważam, że ten jest dość subtelny i zawiera tylko to , co istotne. Czekam na wasze opinie. 

received_1313961068669395.jpeg

Dokładnie taki jest plan. Niewielkie logo naszego forum u dołu koszulki , z prawej strony. Jakby ktoś miał informacje , do kogo mam się zwrócić o logo w dużej rozdzielczości lub czcionkę , to proszę pisać .

Niestety trochę się przeciągnie projekt tyłu koszulki, bo jest nadal problem z logiem forum. Z adminów też nikt nie ma i muszę dać grafikowi zrobić od nowa całość loga.

Mapę Polski można zrobić. Jeżeli większość tak przegłosuje, to dorobię motyw.

Z nickiem na każdej z koszulek jest o tyle problematycznie, że pod każdy egzemplarz trzeba tworzyć dodatkowy projekt, co się przekłada na wyższą cenę produktu. Jeżeli jednak ktoś bardzo będzie chciał, to ok.

Mapa z logiem NT jest ok, byleby nie byla na pol koszulki, tylko w niewielkim rozmiarze. Nick z forum mozna sobie chyba odpuscic

14 minut temu, domin napisał:

Mapa z logiem NT jest ok, byleby nie byla na pol koszulki, tylko w niewielkim rozmiarze. Nick z forum mozna sobie chyba odpuscic

Ogólnie też nie jestem za nickiem, bo będziemy wyglądać jak piłkarze, ale oczywiście nie krytykuje pomysłu :P

Każdy pomysł miłe widziany:) Nawet te luźne:) Jeżeli będziesz sobie życzył, to mogę specjalnie dla Ciebie (za małą dopłatą) zrobić wersję z nickiem na plecach;)

Witam wszystkich. Przepraszam za zwłokę. Byłem w delegacji i nie miałem czasu ogarniać tematu. Dzisiaj się widzę z grafikiem i będę chciał dokończyć projekt na dniach.

Od przyszłego tygodnia chcę zacząć zbierać zamówienia od tych, którym mój projekt się podoba i go akceptują. Wielkość zamówienia jest bez znaczenia, także jak będzie tylko kilka chętnych osób , to będę tylko kilka sztuk. 

Pozdrawiam

24 minuty temu, Daniels napisał:

Żeby się nie okazało , że musimy zacząć kurtki projektować :D

Kalendarz już chyba 7 czy 8 rok się robi więc luz :D

@MarcinSShp Dolicz 10% do ceny na haracz dla forum.

organizacja na najwyższym poziomie.

mówiłem od razu podsunąć projekt do ultime i w tym momencie byśmy mieli odzież na cały sezon.

a teraz co?? pizda nad głową

Cześć. Nie chce żeby to brzmiało jak usprawiedliwianie się, ale naprawdę ciężko idzie ogarnięcie tego tematu. Najpierw był problem z logiem forum Nissantech, bo obecnie nikt go już nie posiada w dużej rozdzielczości. Ludzie też nie odpisują w ciągu 5 minut, tylko trwa to często znacznie dłużej. Musiałem zrezygnować z pomysłu zamieszczania loga forum na projekcie. Później został zaakceptowany pomysł obrysu mapy Polski z datą powstania forum... spoko, do ogarnięcia, ale ustalenie tej daty też dość sporo czasu mi zajęło. Teraz, na sam koniec , grafik wali w ch... i nie mogę się z nim w ogóle dogadać (mogę wkleić screen'y z messenger'a w ramach dowodu). 

Naprawdę, wolałbym żeby każdy (w tym ja) mógł cieszyć się koszulką, itp, niż pisać te wypociny. Z mojej strony temat jest nadal aktualny i próbuję to ciągle popychać do przodu. 

Tak w ogóle, to ja nie mam monopolu na koszulki i nie obraziłbym się gdyby ktoś również zrobił osobny projekt. Po prostu, oprócz mnie, nikt nie wrzucił nic od siebie, a taki był pierwotny zamysł, że miało wpaść kilka pomysłów i później miał być wybrany ten najciekawszy. 

Pozdrawiam