subek

Koszulki.

97 postów w tym temacie

Tak wygląda moja propozycja. Jeszcze kilka drobnych poprawek chce nanieść, m.in przesunąć trochę Japonię w prawo, żeby nie była taka wypośrodkowana. Tyłu koszulki jeszcze nie wrzucę, bo potrzebuje logo NissanTech w dużej rozdzielczości zdobyć, albo chociaż trzcionkę. 

Ogólnie chciałem zrobić mało "plastikowy" projekt i uważam, że ten jest dość subtelny i zawiera tylko to , co istotne. Czekam na wasze opinie. 

received_1313961068669395.jpeg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie taki jest plan. Niewielkie logo naszego forum u dołu koszulki , z prawej strony. Jakby ktoś miał informacje , do kogo mam się zwrócić o logo w dużej rozdzielczości lub czcionkę , to proszę pisać .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety trochę się przeciągnie projekt tyłu koszulki, bo jest nadal problem z logiem forum. Z adminów też nikt nie ma i muszę dać grafikowi zrobić od nowa całość loga.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mapę Polski można zrobić. Jeżeli większość tak przegłosuje, to dorobię motyw.

Z nickiem na każdej z koszulek jest o tyle problematycznie, że pod każdy egzemplarz trzeba tworzyć dodatkowy projekt, co się przekłada na wyższą cenę produktu. Jeżeli jednak ktoś bardzo będzie chciał, to ok.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mapa z logiem NT jest ok, byleby nie byla na pol koszulki, tylko w niewielkim rozmiarze. Nick z forum mozna sobie chyba odpuscic

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 minut temu, domin napisał:

Mapa z logiem NT jest ok, byleby nie byla na pol koszulki, tylko w niewielkim rozmiarze. Nick z forum mozna sobie chyba odpuscic

Ogólnie też nie jestem za nickiem, bo będziemy wyglądać jak piłkarze, ale oczywiście nie krytykuje pomysłu :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Każdy pomysł miłe widziany:) Nawet te luźne:) Jeżeli będziesz sobie życzył, to mogę specjalnie dla Ciebie (za małą dopłatą) zrobić wersję z nickiem na plecach;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam wszystkich. Przepraszam za zwłokę. Byłem w delegacji i nie miałem czasu ogarniać tematu. Dzisiaj się widzę z grafikiem i będę chciał dokończyć projekt na dniach.

Od przyszłego tygodnia chcę zacząć zbierać zamówienia od tych, którym mój projekt się podoba i go akceptują. Wielkość zamówienia jest bez znaczenia, także jak będzie tylko kilka chętnych osób , to będę tylko kilka sztuk. 

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
24 minuty temu, Daniels napisał:

Żeby się nie okazało , że musimy zacząć kurtki projektować :D

Kalendarz już chyba 7 czy 8 rok się robi więc luz :D

@MarcinSShp Dolicz 10% do ceny na haracz dla forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach