subek

Koszulki.

97 postów w tym temacie

Hej,

Dawno nie robiliśmy żadnych forumowych koszulek czy innych ciuchów, bylibyście zainteresowani? Jaka grafika byłaby najlepsza Waszym zdaniem? Może jakieś forumowe auto w konturach?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chętni by byli tylko chyba problem ze znalezieniem kogoś kto to ogarnie. Kwestia też taka jakie logo byśmy wykorzystali czy raczej wzór graficzny?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepiej przez cupsell chyba, ustawilbym jakas marże to moze by cos na forum skaplo bo ostatnio troche kasy wtopilem to moze jakis promil by sie zwrocil ;) Z logo chyba najlepiej jakiegos grafika dorwac, tylko to kolejne koszty znowu, wiec przydaloby sie paru chetnych na zakup.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam poprzednie modele koszulek klubowych i używam regularnie. Poprzednia edycja robiona przez Ultime trzyma jeszcze fason znakomicie podczas gdy późniejsze z Cupsella niestety już się nie nadają (pospierane i porozciągane) także ja bym poszedł w jakość, szczególnie że taka akcja jest raz na kilka ładnych lat.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tez bede chetny na koszulki / bluzy itp nawet na wiecej niz jedna :P

i rowniez uwazam ze jakosciowo Ultime jest lepsze niz cupsell, chyba ze cos sie ostatnio pozmienialo...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 24.01.2017 o 09:36, Daniels napisał:

nie jest problem z ogarnięciem wykonawcy ;D

http://sklep.ultime.pl/

należy tylko zdecydować się i zrobić konkretny projekt do druku

13 minut temu, Andy napisał:

tez bede chetny na koszulki / bluzy itp nawet na wiecej niz jedna :P

i rowniez uwazam ze jakosciowo Ultime jest lepsze niz cupsell, chyba ze cos sie ostatnio pozmienialo...

A oni działają na tej samej zasadzie co cupsell? Chciałbym założyć sklep na stałe żeby w każdej chwili można było zamówić sobie dowolne ciuchy i na bieżąco powiększać asortyment wzorów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a może faktycznie to był szacun a nie Ultime, już mogło mi się pokićkać. chodzi mi o te koszulki DRIFT [Nissantech]. one były najlepszej jakości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
17 godzin temu, subek napisał:

A oni działają na tej samej zasadzie co cupsell? Chciałbym założyć sklep na stałe żeby w każdej chwili można było zamówić sobie dowolne ciuchy i na bieżąco powiększać asortyment wzorów.

Nigdy nie maiłem do czynienia z cupsell.

Jeśli chodzi o Ultime to mam kilka bluz i t-shirtów i jestem bardzo zadowolony.

Bluzy ciepłe i dobrze skrojone , t-shirty nie rozciągają się i nie płowieją.

Nadruk mega mocny , nic się z nim nie dzieję ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach