subek

Nowa wersja forum.

25 posts in this topic

Szanowni użytkownicy, jak widzicie forum wróciło do żywych po aktualizacji. Proszę o zgłaszanie wszystkich błędów i niedoróbek w tym temacie.

Przy okazji aktualizacji zostały usunięte pewne podfora a ich zawartość przeniesiona do najbliższych im zawartością.

Proszę też o sugestie co chcielibyście jeszcze zmienić lub usprawnić.

Uwaga. Wygląd forum jest tymczasowy i niedługo powróci stary skin.

W starej wersji był na górze po prawej stronie link o nazwie bodajże "Nowa zawartość", który pokazywał w formie listy chronologicznie wszystkie tematy według ostatniej aktywności a nieprzeczytane były oznaczone boldem. Nie wiem jak inni użytkownicy ale ja korzystałem głównie z tej funkcji, była bardzo wygodna żeby szybko zobaczyć, w których tematach coś się działo od ostatniej wizyty na forum. Dałoby się to przywrócić lub jakoś zastąpić? Obecnie w tym miejscu jest "Nieprzeczytana zawartość" ale to działa trochę inaczej tzn. pokazuje chyba tylko nieprzeczytane.

może jakoś źle ustawiam te filtry ale unread content pokazuje mi tylko 3 tematy, z wczoraj i dziś. na pewno nie mam przeczytanego wszystkiego. powrót tamtej skórki tzn. tamtego przycisku też? ta nowa skórka jest bardzo fajna, dużo łatwiej się po tym poruszać niż po starej. tylko tamtego jednego mi brak.

3 minutes ago, subek said:

Obecny to właściwie docelowy na bazie starego, dużo więcej poza kosmetyką się już nie zmieni.

to pora zacząć się uczyć, co gdzie i jak :)

Dnia 11.01.2017 o 16:35, subek napisał:

Obecny to właściwie docelowy na bazie starego, dużo więcej poza kosmetyką się już nie zmieni.

polift forum NT ,jak dla mnie jest spoko !

Można by zmienić bo czasem się przesuwa w kosmos :) i jeszcze wcześniej jak się wchodziło w nie przeczytany temat to od razu kierował w miejsce dodane a teraz trzeba nr strony wybrać a potem i tak przewijac 

44 minuty temu, rosi919 napisał:

Można by zmienić bo czasem się przesuwa w kosmos :) i jeszcze wcześniej jak się wchodziło w nie przeczytany temat to od razu kierował w miejsce dodane a teraz trzeba nr strony wybrać a potem i tak przewijac 

Klikasz na tą niebieską kropkę po lewej stronie i kieruje do pierwszego nieprzeczytanego posta.

Jak dla mnie prawy górny róg forum tam gdzie jest r35 jest dla mnie mało czytelny. Jak chciałem się zalogować na innym komputerze to nie umiałem znaleźć przycisku do logowania :P Dopiero google mi pomogło :D Albo ja jestem dziwny albo inni tego nie zauważyli bo jeszcze się nie logowali. Nawet "nowe konto" nie działa jak się na niego kliknie.

Edited by Baby (see edit history)

Właśnie był chyba problem z rozdzielczością bo teraz jestem na innym komputerze i jest dobrze. Wtedy bylem na starym laptopie ale nie wiem jaka ma rozdzielczość.