Baby

Naklejka a lakier

4 posty w tym temacie

Cześć ostatnio wpadłem na pomysł naklejenia naklejki na samochód i pomalowania jej lakierem bezbarwnym z brokatem. Projekt naklejki wykonał bym sam. Zostaje tylko wydrukowanie i naklejenie jej. Znalazłem u siebie firmę która mi to ogarnie. Tylko pojawił się problem gdy zapytałem czy mogę na nią nanieść lakier. Facet powiedział że nie wie bo nigdy czegoś takiego nie próbowali. Ja osobiście obawiam się ze coś z tą naklejką może się stać. Są jakieś specjalne naklejki na które można nanieść lakier czy może nic się nie stanie jak naniosę na zwykłą naklejkę? A może jest jakiś sposób aby uzyskać na naklejce efekt brokatu bez lakierowania jej?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nawet zwykla folia samoprzylepna moze być i jak umiejetnie sie zrobi to nic sie nie stanie.

Malowalem na wiosne u siebie pokrywe zaworów. Jest biala i ma mnostwo napisow-naklejek. I taraz tak, żeby przy kladzeniu klaru napisy nie powstawaly bo moze zareagować folia z rozpuszczalnikiem zawartym w lakierze, to leci sie cieniutka warstwa pierwsza w zasadzie tylko przypyla zeby lakier "dokleił" naklejki. Jak podeschnie to smialot juz mozna lecieć na grubo. u mnie wyszlo super

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach