Bullseye

S13 po remoncie

29 posts in this topic

Siemasz,

jak w temacie, mam dylemat czy nie sprzedać swojej Nastki z racji zmiany planów na Anglika :) - nadmienię że nie zależy mi na sprzedaży na już, auto nie będzie dla córki jak się nie sprzeda, po prostu plan anglika którego chcę będzeie musiał poczekać :)

Budę kupiłem od kolegi Suchego, więc jest prosta i w ładnym stanie, do zrobienia próg prawy (ktoś mądrze podłożył lewarek i się lekko wgniótł), buda goła więc można oglądać czy ruda nie wychodzi gdzie się chce :)

Do zrobienia jest tylna klapa, bo przecieka, daję w komplecie drugą z POLI.

W aucie rok temu zmieniłem cały zawias na nowiutki BC-Racing z twardymi sprężynami, poliuretan zamiast gum, nowe drążki, końcówki, wahacze itp - wszystko ustawione pod boki. Przejechał na tym może z 250km - w tym z 30 na upalaniu.

Silnik to CA po remoncie z nowym GT28 Chińczyk, pracuje ładnie, przyśpiesza ładnie, trzeba wymienić świece bo na wolnych obrotach czasem jedna nie zapali, no i zaczęły pukać szklanki (traf chciał że wcześniej nawet nie dawały znaku życia, a po złożeniu zaczęły :().

Przegląd jest, ubezpieczenie na rok wzięte, tak więc można na kołach wracać.

2 komplety felg, a jak ktoś będzie chciał to i dorzucę trzeci w rozstawie 5x114 jakby chciał :)

11872137_10201083141556302_7708136014031

Cena ? Myślę że zacznę od 13 000zł (sam zawias warty 9000zł) ale rozważę propozycję :)

Czemu sprzedaję ? Za dużo wyjazdów za granicę mam i brak czasu na mody :( Dwa, chciałbym dokupić do Turkusowej strzały AW11 na co dzień.

Edited by Bullseye (see edit history)

Czy ja wiem czy aż tak poszukiwane ? Przeglądając różne ogłoszenia widzę że każde ma raczej dość małą liczbę wyświetleń.

Albo ludzie wymagają bóg wie czego w niewyobrażalnie małym pieniądzu :)

Jest poszukiwane. Sam szukam od pół roku.

Nue tyle co Bóg wie czego ale czegoś zadbanego.

Na prawdę nie trzeba mieć wywrotki kasy aby fajnie wyglądało.

A wystarczy trochę chęci i wolnego czasu...

Jeśli prosta buda ze świetnym zawiasem za te pieniądze to za dużo to cóż :)
Lepiej by było jakbym pomalował po macoszemu w garażu ładnie pod sprzedaż ? :)

Mogę Ci zaoferować moją MR2 REV2 w pełni odrestaurowaną, bez grama rdzy, wszystkie części praktycznie nowe za 25 000zł, a większość napisze że są przecież za 7 000 zł na allegro REV1 w stanie nie powiem jakim.

Gdybym takiej szukał a Twoj egzemplarz sprostał by moim oczekiwaniom na pewno by stało to u mnie w garażu.

Co do S13. Zawias i sran budy jaj najbardziej ok. Lecz estetycznie jest zaniedbane.

Myślę,że przez to długo się sprzedaje...

Estetycznie nie zaprzeczę, ale to jest do latania bokiem jako kolejne auto stąd taki a nie inny :)

Długo ?

Puściłem 31 stycznia a mamy kwiecień, pomijam fakt że wystawiłem by wystawić a nie nastawiony że sprzedam i koniec, na razie poza szklankami małej nic nie dolega i lata jak trzeba :)

I sukcesywnie jest poprawiana buda (leci nowy zderzak bo to co teraz było wsadzone to pomyłka), nadkola, klapa, ale jak już wspominałem zamarzył się mi blok V6 w mojej MRce i sta wystawiłem, jak sie sprzeda wpadnie blok, jak nie to dalej będzie starsza siostra do ślizgania.

Patrz na stan lakieru to długo będziesz szukał wozu. Chciałem kupić s13 z de to jedno był drogi cukieras, drugi było z niskim przebiegiem i śladami życia na sobie.

Sprzedały się oba równie szybko, a ta z niskim przebiegiem poszła do jakiegoś zespołu wyścigowego do Szwecji/Norwegii co dopłacił 500€ do ceny wyjściowej
Liczy się stan budy, mechanika i odsetek zastosowanego drutu.
Nie wiedziałem wozu z bliska ,ale jak buda zdrowa i wszystko działa i wnętrze nie totalne kosovo to 13k brzmi ok, 14k jak te koła dodatkowe by były fanje też bym dał.
Swoją jak kupowałem miałem sporo szczęścia, nie byłem taki mądry i cwany jak dziś i patrzyłem na wygląd.

Wnetrze pustkami bije :)

Fotele dwa, deska i tunel, choc tu sie to zmieni bo kupilem tapicerkę na drzwi i nowy ładny tunel :)

Buda na jesień bedzie malowana, by wygladal z zewnątrz jak zadbana seria, tak wiec jak widac plany są a tylko możliwość sprzedaży sie pojawila.

Rok temu jak szukałem miała byc tylko buda prosta, silnik, zawias i inne da sie zrobić a z krzywa i prostowana buda niestety juz nie wiele sie zdziala :(

Stan z zewnątrz całościowo.

Czemu ? Bo jak mówię Vka mnie kusi cały czas, gdybym nastawił się na sprzedaż raczej nie upalałbym w ten weekend auta ze strachu że coś się spapra czyż nie ? i dałbym cenę 8000zł :)

Traf chcial ze byl mocny wypadek i niebieska perla ze zdjęcia przestała istnieć :(

Potrzebuje teraz gotówki na leczenie, wiec z chęcią oddam tak jak stoi za 10 000zl Nissana....

Poza połamaniami w miare ok na szczęście, auto uratowalo zycie kosztem własnego :(

na zdjęciu nie wygląda źle z tej strony, dla ogarniętego blacharza tydzień i wyjeżdża na droge