Sign in to follow this  
Followers 0
Krzyh00

[ZG] mocowania foteli kubełkowych do S14

45 posts in this topic

Jak podloga wyglada w naszych nysach kazdy wie, montaz kubelkow, albo innych niz fabryczne foteli jest utrudniony.
Oczywiscie mozna pospawac kilka plaskownikow, ale estetyka takiego rozwiazania jest watpliwa.

Moja propozycja to gotowe mocowania foteli, plug and play.
Wykonanie i projekt zlecilem firmie ktora sie specjalizuje w cieciu i gieciu blachy.
Pomiary byly robione na moim, bezwypadkowym aucie, sa idealnie wypoziomowane, wystarczy przykrecic do podlogi po wyjeciu fotela a do nich fotel.

Szyny sa zaprojektowane tak, zeby mozna bylo jak najnizej zamontowac fotel. Ida tuz nad dywanem, sam mam prawie 2m wzrostu i wiem jaki problem sie w tym aucie zmiescic, kazdy 1cm sie liczy.

Ponizej zdjecia wersji przedprodukcyjnej, do przymiarki. Szyny ktore oferuje beda oczywiscie polakierowane proszkowo w kolorze czarnym.
Dodatkowo sa uszy do pasow szelkowych jezeli ktos takowe posiada.

Jesli chodzi o cene, mocowanie na jeden fotel to koszt 300zl, komplet na dwa fotele 500zl, mocowania boczne to dodatkowe 100zl za pare na jeden fotel. Wysylka kurierska 20zl.

Zainteresowanych zapraszam na priv.

Lista:

1. Animal - L + szyny - WYSLANE
2. Asmo666 - P + szyny - WYSLANE
3. VanD - L
4. DoktorDoom - L + P + szyny - WYSLANE
5. Shinbu - L - zaliczka OK
6. desmo46 - L + P
7. CEZAR86 - L + P - WYSLANE
8. st4at1c - L + szyny - WYSLANE
9. mattew - L + P + szyny - WYSLANE
10. grzesko - L + P - WYSLANE

11. kowal200sx - L + P + szyny - WYSLANE

HT82s-8A3Xlu.jpg

HT82s-zA1vGn.jpg

HT82s-oU4qWe.jpg

HT82s-l6DLqf.jpg

HT82s-VvMfYI.jpg

Edited by Krzyh00 (see edit history)

Fajny pomysł, sam o tym ostatnio myślałem, masz foto jak to wygląda zamontowane? Jakieś foto z fotelem. Chciałbym coś takiego dla siebie, tylko pytanie czy mój głęboki kubeł w to podejdzie. Jak nisko można na nich posadzić kubeł?

mam gdzies zdjecie ale samej tej dolnej szyny zamontowanej u mnie w aucie, wieczorem wkleje. auto mam teraz u blacharza wiec przymiarki utrudnione, ale postaram sie tez ogarnac foty z fotelem w przyszlym tygodniu. szyny byly mierzone do kubełka Mirco ST a jest to NAJWYZSZY dostepny kubel i miesci sie bez problemu.

glowny stelaz jest poprowadzony z przodu po samym dywanie, a z tylu ograniczeniem sa sruby montazowe, jest na tyle nisko zeby jeszcze mozna bylo skrecic calosc do podlogi :) takze jest to praktycznie najnizsze mozliwe "wypoziomowanie podlogi". stelaz jak i szyny maja spore fasolki regulacyjne wiec powinny obsluzyc wiekszosc kubelkow dostepnych na rynku.

ja mam w planie u siebie montaz foteli Recaro z Mitsubishi EVO, maja fajny plaski spod i siadaja na wysokosci takiej jak fabryczne taborety na moich stelazach.

dobra panowie, potwierdzone info, szyny pasuja do s13.

zaczynam zbieranie zaliczek, prosze o PW od zainteresowanych, podam numer konta i zrobie liste w temacie.

chetnych zbieram do konca miesiaca i ruszam z zamowieniem. w lipcu kazdy powinien miec juz szyny zamontowane, nie chce podawac dokladnego terminu bo nie zalezy ode mnie tylko od firmy ktorej zlecam, a w polsce z terminami jak jest kazdy wie ;)

SPB_SP-BC_SP-BK1.jpg

tylko on u mnie jest tak nisko że musi wejść między szyny a tu widzę że dolna rama jest na tyle szeroka że tam się nie wsunie

gallery_355_22_55734.jpg

tutaj widać że mocowania są wzdłuż ori śrub przód-tył a fotel wchodzi między nie

Hehe ja nie widze problemu :) moje mocowania ida w dol ku tylowi, wlasnie po to zeby zamontowac fotel nisko, takze gdybys oparl swoj fotel o moja szyne to jezdzilbys na lezaco ;)

Po zastanowieniu i spedzeniu calego dnia aby zrobic i zmontowac samemu szyny i mocowania do fotela mirco st ktory jest naprawde wysoki chcialbym zamuwic 2 komplety szyn wraz z mocowaniami bocznymi ,czyli komplet na 2 fotele. Ile zaliczki ci wpalacic na 2 komplety oraz jak dlugo trezba czekac bedzie na zrealizowanie tego? Numery konta juz mam ;) ,pozdrawiam

no wlasnie cos nie za duzo tych chetnych niestety, komplet mocowan z szynami biora tylko 3 osoby... wyceny jeszcze nie mam, bede mial na dniach, zobaczymy co da sie zrobic i sprobujemy cos urwac ;)

ok zamykam zatem liste, termin realizacji to 2 tygodnie, ale zakladam ze moze sie cos posliznac, w kazdym razie w lipcu kazdy powinien miec juz szyny w aucie ;) jak tylko odbiore szyny zbieram reszte wplat i wysylam.