Sign in to follow this  
Followers 0
Moki19

Montaż wskaźników

5 posts in this topic

Witam chciałbym zamontować w moim s13 wskaźniki: ciśnienia doładowania, ciśnienia oleju oraz temperatury oleju. Znalazłem jak podpiąc wskażnik ciśnienia doładowania natomiast nie wiem co z pozostałymi dwoma? Zastosować podkładkę pod filter a drugi w miejsce ori czujnika czy coś innego? Jakie macie doświadczenia a może jakieś pomysły?

ori czujnika nie ruszaj, zawsze to jeden dodatkowy ;)

kupuj podstawkę, w niej są miejsca na kręcenie czujników i problem z głowy

Edited by Golec (see edit history)

Właśnie nie jestem przekonany do podstawki :/ kolega w BMW dość szybko ją uszkodził. Myślałem żeby dorobić trójnik wkręcić go w blok a w niego ori czujnik oraz te od wskażników. Ale nie wiem czy to dobry pomysł. Słyszałem że mogą wtedy podawać złe wskazania :/

Jak mozna uszkodzić podstawkę? :P

Bier Pan najzwyklejszą podstawkę np. od Neo, są w niej wyjścia na 3 czujniki - wskazania chyba najlepsze jakie mogą być, konstrukcja łopatologiczna ;)

Jak mozna uszkodzić podstawkę? :P

Bier Pan najzwyklejszą podstawkę np. od Neo, są w niej wyjścia na 3 czujniki - wskazania chyba najlepsze jakie mogą być, konstrukcja łopatologiczna ;)

tak jak pisze Sykopson, podstawka to najlepsze rozwiazanie ;) w trójniku nie masz obiegu oleju, wskazania temperatury moga byc lipne.