Bullseye

Szarpie na niskich obrotach

15 posts in this topic

Witam,

stałem się szczęśliwym posiadaczem CA kolegi Suchego, i tutaj mam pytanie, czym może być spowodowane nie równą pracą na luzie ?

Silnik telepie się jakby co jakiś czas wypadł zapłon, ale wkręca się dobrze i idzie jak należy mimo swoich 169 koni :)

u mnie bylo podobnie wymieniłem CAS i wszystko jest ok..sprawdz tez luz cas-walek byc moze klin sie wyrobil. To tylko sugestie problem moze lezec gdzies indziej:-)

Ja bym sprawdził świece w pierwszej kolejności . Miałem podobnie . Wymieniłem i jest git

Dobra,

auto odpala ale zaczął się inny problem, nie reaguje na gaz, caly czas trzyma niskie obroty.

Odpiecie sondy lambada, czujnika temperatury nic nie daje, gdzie szukac przyczyny w seryjnym CA ?

Dalej gazu nie ma, wiec chyba przepływka dziala albo na to nie wpływa :(

TPS ? może on coś szwankuje ,

sprawdź ciśnienie paliwa , no i ciekawe czy układ dolotowy masz szczelny ?

Tps zamówiłem drugi na wszelki wypadek, ciśnienie mam 2.1b na listwie wiec calkiem norma, dolot sprawdzę zaraz, ale nawet jak nie szczelny to chyba powinien reagować w jakikolwiek sposób na przepustnice prawda ??

Dolot szczelny, obroty wciąż niskie i nie reaguje na gaz :(

Co dalej ?

Witam mam podobny problem w Swoim Nissanie. Otóż obroty falują czy ciepły czy zimny. Wymieniłem świece i dalej to samo :( Doradzono mi wymianę cewek zapłonowych ale nie chcę tego robić bo cewka 380zł./szt a jak się okaże że po wymianie dalej to samo to będę prawie 1,5k zł. w plecy. Co może być przyczyną?