Jaco

KU PRZESTRODZE

108 postów w tym temacie

Chyba nie bedzie foto ale idealnie tu pasuje pierwsze polskie s14a z vet'em które skończyło na poleczki.

poza tym chyba lepiej w off topie ten temat prowadzić i bez zbędnych komentarzy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no właśnie gdzieś ta fota tu na forum jest tego s14a 500hp z vet

ja bym temat dał do podwieszonych , bo przekaz mocny i ważny

co było przyczyną. Nie jeden nissek spłonął . Mój o mały włos też

Edytowane przez Jaco (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nieszczelny/przegnity króciec powrotu paliwa na ori. zbiorniku.

Auto mocno przeciągnięte po mieście wypluło paliwo na wierzch zbiornika paliwa w połączeniu z mocno nagrzanym wydechem i marchewkami, zapaliło się i połowa auta poszła z dymem :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a to kolegi z Siechnic (mam nadzieję, że się nie obrazi za to):

4de7e5aa9b9af_o.jpg?549886715

4de7e63e67fb0_o.jpg?1056531452

4de7e64699ff2_o.jpg?757460703

oooo kur.... strasznie to wygląda......

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mocne foty. dają zaraz do myślenia, szczególnie jak się widzi swoje sprzęty.

Jako stary biker na moim forum był taki dział to wiadmo, że tam zdjęcia niektóre masakrują i czasem mnie starszyły podczas snu a tym samym ich przekaz był mocny, bo jak by nie było przejeździem na ścigach ze 60 tys km z tego sporo w stuncie i nie wyje...................

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a tak zabrał się do komentarza tych fotek jedem s miszczóf kierofnicy....

"adam (gość) •

popatrzcie na to auto - kolor, sportowe zawieszenie, alufelgi kolorze glebokiego zlota - przeciez takim bolidem nie moze kierowac ktos normalny... dlaczego policja nie eliminuje takich kierowcow czestszymi niz zwykle kontrolami, dlaczeog w ogole tak malo jest kontroli drogowych? sam nie jezdze najwolniej i nie zawsze tyle ile mozna, ale czasami jak widze np wyprzedzajacych przed wzniesieniami, na podwojnej ciaglej, wchodzacych na styk miedzy dwa auta przy wyprzedzaniu, czy wyprzedzajacych poboczem bo i tak sie zdarzylo powinno sie jednak wylapywac i ograniczac im prawo do jezdzenia po drogach publicznych! czesc takich drogowych burakow i cwaniakow jezeli zaplacilaby 5 razy mandat po 500 - 1000 zl to by moze zaczela zwazac na to ze nie jezdza sami po drgogach!"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

gdzie

ś był artykuł o wypadku tego zielonego. prędkość z tego co pamiętam nie była gigantyczna. niestety jeździmy starymi autami, które nie zapewniają bezpieczeństwa i zgniataja się jak puszki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ten biały to czasem nie z łodzi , pamietam jakies chyba 3 lata temu ktos białą nysą wygrzmocił we wiadukt na kaliskim jadąc od strony atlas areny

pogooglałem i jest artykuł :

http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/952862,21latek-w-sportowym-aucie-spowodowal-wypadek-na-bandurskiego-zdjeciafilm,id,t.html

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sender masz jeszcze fotki z ringu ? Jak dobrze pamiętam miałeś tam szlifa. Chyba ze źle kojarzę ale pamiętam ze jakaś s15 poszła po bandzie

To nie był szlif tylko pierdolnięcie w barierki ;)

Poszukam

EDIT: mam w mojej galerii są

gallery_355_22_24942.jpg

gallery_355_22_117412.jpg

gallery_355_22_181494.jpg

gallery_355_22_77610.jpg

Jestem ciekawy czy fotograf który stał dokładnie w miejscu w którym uderzyłem w bande ma jakieś foto :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach