Sign in to follow this  
Followers 0
Krzyh00

[ZG] spojlery Kouki do S14

8 posts in this topic

Beda chetni na kopie spojlerow Kouki do s14/s14a z laminatu?

IMG_9342.jpg

Jako ze dlugi czas szukalem do siebie i nie znalazlem u nas, sprowadzilem oryginal z japonii. Mam magika ktory podejmie sie skopiowac ten spojler. Gosc sprawdzony robil mi juz kiedys dokladki i robi porzadnie na moje oko.

Zeby w ogole gosciowi zawracac tylek musze miec 10 chetnych. Jezeli bedzie 10 osob, zbieram zaliczki (polowe kwoty) i wioze gosciowi skrzydlo do kserowania.

Koszt takiego spojlera nie przekroczy 600zl juz z wysylka.

Chetni?

Edited by Krzyh00 (see edit history)

Tez mowilem ze bede chcial je odbijac. No i mowiles w lutym ze bedziesz mial w ciagu miesiaca. Mamy polowe maja i dopiero jak ja dalem ogloszenie to Tobie sie nagle przypomnialo ze tez "robisz"?

Edited by Krzyh00 (see edit history)

Nie przypomniało mi się, o tym że robie wiem już od lutego jak powiedziałeś, tyle że nie było chętnych 'na gwałt' więc czeka sobie w kolejeczce ale się robi już i za jakiś czas wyjadą na ebay ;)

Ciesz się oryginałem bo ciężko je dostać ;)

No i fajnie tylko wchodzenie w moje ogloszenie ze swoim jest troche slabe, ja nie wcinam sie w Twoje oferty piszac ze tez robie.

Tobie sie nie spieszy no i ok, jak ktos chce miec spojler szybciej niech sie wpisuje.

A z oryginalu sie cieszylem jak auto bylo cale, teraz moge go sobie powiesic na scianie jedynie :/

Nie wciąłem Ci się ze swoją ofertą a jedynie przypomniałem iż podczas naszych rozmów wcześniej mówiłem Ci że to będę miał prędzej czy później w tym roku i że możemy się dwojako dogadać ale nie chciałeś ;)

Obyś kupił budę bo to już druga ładna S14a która się 'pofatygowała' w ciągu ostatnich 2 miesięcy a szkoda by było...