kosa771

Dane adresowe użytkownika badtoys

36 posts in this topic

Panie i Panowie.

Mam do Was gorącą prośbę. Potrzebuję danych adresowych badtoysa. Muszę mu wysłać pismo, w którym rezygnuję z zakupu, żeby zachować formalności przed sądowym załatwieniem naszej sprawy. Ma ktoś z Was? Może na jakiejś przesyłce od niego, albo coś w tym stylu? Jest mi to niezbędne, zostałem oszukany przez tego usera, nie mogę odpuścić sprawy gdyż mowa o sporej kwocie. Pilnie proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

jak możesz to rozwiń proszę temat...

Badtoys jest samego początku na czarnej liście i z pewnością każdy kto przegląda nasze forum albo chociaż jego ogłoszenia o tym wiedział -

jeżeli cokolwiek od niego kupował to robił to na własne ryzyko.

Niedawno oficjalnie oznaczony został czerwonym paskiem "sprzedawcy wysokiego ryzyka"

Ban tez wchodził w grę ale póki nie było oczywistych powodów i podobnej (do tej) skargi - mógł wciąż pisać na forum.

Współczuje i zaczynam czuć się trochę winny, ponieważ jako moderatorzy mogliśmy zadziałać bardziej prewencyjnie i zbanować go "na zaś"....

Postanowiłem kupić od niego dwa komplety wahaczy do s13. Kasa ode mnie wpłynęła, przesyłki brak, napisałem więc, że rezygnuję z zakupu i czekam na zwrot kasy. W świetle prawa jak najbardziej mogę takie coś uczynić bez żadnych konsekwencji. Po długiej ciszy znalazłem usera na facebooku i napisałem mu, że rezygnuję i czekam na zwrot pieniędzy. W odpowiedzi badtoys napisał, że nie będzie płacił za czyjeś widzimisię, że jeśli się rozmyśliłem to moja sprawa, a kasy nie odda. Zamierzam zatem dopełnić formalności i wysłać mu pisemną wymowę z mojej kancelarii przed złożeniem wniosku w sądzie, dlatego też potrzebuję adresu. Adres już znalazłem, myślę jednak, że temat powinien zostać i przestrzegać przed tym userem.

Proponuje mu pod avatarem dopisać : 'człowiek skurwiel' bo nie zasługuje nawet na "sprzedawcy wysokiego ryzyka"

Dzięki za wsparcie, na pewno sprawa zostanie doprowadzona do końca. Mam nadzieję, że polubownie nie drogą sądową, ale teraz wszystko zależy od badtoysa.

suchy,podobno kiedys, dawno dawno temu jakas kara juz go spotkała(ktos mu spalil nissana?wyladował w "sanatorium"?)musialbys poczytac na TK o uzytkowniku dzabateam ;)

bartek-juz dawno temu bylo trzeba go zbanowac.....

wiem bori... znam różne historie łacznie ze spaloną s14a ale ile w tym wszystkim prawdy a ile fałszu to wie tylko on sam... ja wiem natomiast jedno... już nigdy żadnych interesów z dzabą (dzaba=badtoys) po tym jak rozpie***lił mi moją 1`wszą S13 (opisywałem to też kiedyś na TK dość dokładnie w jednym z tematów własnie o jego przekrętach...)

kosa771 gdyby moja sytuacja z dzabą nie była aż tyle lat wstecz to na 100% bym się przyłączył nawet do pozwu zbiorowego... a może ktoś jeszcze poszedłby za ciosem...

Edited by suchy071 (see edit history)

Jednak w świecie tjuningu jest znany i mimo swoich wydumanych pomysłów i podejścia skurwiela czuje się nietykalny bo ma kontakt z wieloma polskimi drifterami którzy z nim handlują.

Ty dostałeś obuchem bo jesteś płotka. Mam pytanie, o jakim okresie opóźnienia piszesz.

Ile czasu spóźnił dostawę tych wahaczy?

Opóźnienie nawet nie było jakieś ogromne. Bardziej chodzi mi o to, że ja znalazłem inną opcję, znacznie lepszą i po prostu zmieniłem zdanie. Mam do tego prawo, a skoro towar nadal nie był wysłany to problemu nie widzę.

Panowie, ogarnijmy takie pomysły. Nie zniżajmy się do jego poziomu.

Obejrzałem spokojnie stronę gościa , jego warsztat, bryki, motocykle, buggy i inne gnioty i zastanawia mnie jak coś takiego może racjonalnie funkcjonować?

Chyba nie może. Przydała by się porządna kontrola skarbowa i myślę, że po niej bastion badtoys zmieni nazwę na toys story :D

zapłaciłem za maskę i klapę do s14a, dostałem tylko maskę, tak więc jak coś to mogę się również dopisać ;)

A tak swoją drogą, bardzo opieszale działa władza na tym forum niestety...

Obejrzałem spokojnie stronę gościa , jego warsztat, bryki, motocykle, buggy i inne gnioty i zastanawia mnie jak coś takiego może racjonalnie funkcjonować?

Chyba nie może. Przydała by się porządna kontrola skarbowa i myślę, że po niej bastion badtoys zmieni nazwę na toys story :D

Jeśli sprawa znajdzie finał w sądzie to postaram się również o to. Skoro badtoys nie wystawia mi na to rachunku, to nie odprowadza od tego podatków, a co za tym idzie, działa nielegalnie. Biorąc pod uwagę ilość pw i odpowiedzi w temacie, ten człowiek oszukał pokaźną sumę ludzi. Tym bardziej nie mam zamiaru odpuścić tej sprawy.

A tak swoją drogą, bardzo opieszale działa władza na tym forum niestety...

Ja pierwszy sygnał że coś jest nie halo dostałem 26 lutego, a wiec dlaczego ludzie wcześniej nie pisali? nie można od razu po wałku napisać w odpowiednim dziale/temacie?

W tedy działanie jest znacznie szybsze... pojawiła się normalna informacja w opiniach o sprzedawcach, Badtoys nie ustosunkował się do niej i niedługo potem ma wlepe.

To nie on.

Sender, miesiac na zrobienie dopiska pod avatarem typowi, ktorego zna caly internet i ktory jest zbanowany juz chyba w kazdym miejscu w ktorym sie pojawil to szybko? Chcialo by sie powiedziec "nigga please".

To forum juz od dlugiego czasu umiera, nic tu sie nie dzieje, moderatorzy sa na wiecznych wakacjach.

To nie on.

Sender, miesiac na zrobienie dopiska pod avatarem typowi, ktorego zna caly internet i ktory jest zbanowany juz chyba w kazdym miejscu w ktorym sie pojawil to szybko? Chcialo by sie powiedziec "nigga please".

To forum juz od dlugiego czasu umiera, nic tu sie nie dzieje, moderatorzy sa na wiecznych wakacjach.

Maciek... kur*a nie każdy siedzi na 200 polskich forach żeby znać każdego oszusta i każdy przekręt. Ja jestem tu i na SR, reszta hmmm nie do końca mi odpowiada i raczej czytam zagraniczne fora. Nie znam każdego przekrętasa w tym kraju tak jak ty, bo chyba to twój koni - tropienie oszustów... z PIS, CBA albo ABW jesteś? a może niedoszłym policjantem...?

Ludzie po to jest dział i temat do zgłaszania takich sytuacji żeby z niego korzystać, jedna osoba sie w końcu odważyła coś napisać i była szybka reakcja na to... a jak widać działo się to już znacznie wcześniej niż zgłoszone do mnie sprawy. Gdzie wtedy była cała reszta tych osób które wiedziały kto to badtoys?

Na koniec, Maciek moderatorzy mają poza kompem jeszcze realne życie - prace, rodzinę, dzieci itp. a są to ważniejsze rzeczy niż forum.

Bartek sam przyznal ze sie z tym ociagal i za to szacun, ty jak zwykle sie wykrecasz.

I po co moderatorzynko wyjezdzasz mi z takimi tekstami o PISie i cba? powinienes sam sobie wlepic za to warna

To nie on.

Dopóki Ty tu jesteś to forum nigdy nie umrze! :P

PS

Jakbyś szukał to ja mam ciągle Twój klucz dynamometryczny i klucz do arpków :P

http://www.badtoys.com.pl/kontakt.html

to jest jego siedziba ta ?. Jeżeli tak to mam paru ziomków w Wrocławiu co mogą tam podjechać i szybko odda kasę, jeżeli chcesz to tak można zrobić, żeby też on się nie zdziwił jak ten jego garaż z autkami pójdzie z dymem,

kosa jbc priv dogadamy się, nic nie trzeba podasz tylko nr kom, jutro podjadą, pewnie z gotówką wrócą albo po prostu ścisną jego i przy nich zrobi przelew Tobie,

tyle ile on ludzi wciulał, a nikt mu porządnego łomotu nie spuścił to się dziwię na prawdę, widać ludzie nie cackali się z nim jak mu auta z dymem puszczali, zadzwoń do cwaniaka i po groź mu troszkę, że mu koło dupy problemów zrobisz.

Ja sie wgl dziwie, ze mu nikt jeszcze wspierdol ostry nie spuścił, jeżeli to jest on i tak wyglada to szkoda

http://pl-pl.facebook.com/marcin.zelbromski

Raczej tak bo i tam lubi swój fanpage badtoys itp. No ja nie rozumiem, człowiek siedzi w tuningu sprzedaje części, i oszukuje ludzi co mu zaufaja, gdyby taka faja mieszkała gdzieś na podlasiu to juz dawno pewnie by została sprzątanieta. Kosa informuj co sie tam dzieje, jbc moja propozycja dalej aktualna :D, hehe.

dokładnie, tyle ludzi tutaj wyrólował na forum i nic, wsiadajcie w maszyny i jedźcie mu puścić z dymem ten zajebany garaż zastawiony pseudo gównami, tzn supre, jakiś s14 pickup i te jego buggy, chłop może się nauczy, że Polak Polaka nie oszuka. Tym bardziej, że to z forum, tutaj każdy zżyty z sobą, każdy sobie pomaga nawzajem, jak bracia się traktują, a tu taki żyd się wjebie i... Szkoda na prawdę słów.

Kolego Arscon po tych wypowiedziach, temacie o kupnie skya oraz wyciaganiu mnie do Australii zebym ogladal jakies auta, podejrzewam, ze jestes kolejnym na forum gimnazjalista i w dodatku dzieckiem neostrady...

Sugeruje zmienic forum ewentualnie sie opamietac i brac bierny udzial w jego funkcjonowaniu - tj. wiecej czytac i mniej pisac.

Maciek... kur*a nie każdy siedzi na 200 polskich forach żeby znać każdego oszusta i każdy przekręt.

Na koniec, Maciek moderatorzy mają poza kompem jeszcze realne życie - prace, rodzinę, dzieci itp. a są to ważniejsze rzeczy niż forum.

Oznacza to tylko tyle iż moderacja działa słabo albo jest jej za mało. Aczkolwiek na potrzeby tego forum pewnie styka. Jednakowoż uwagi w 'Waszą' stronę były celne tak więc nie ma co sie tłumaczyć i wykręcać.

Edited by Binio (see edit history)