m2c

Nissany z ogłoszeń -- opinie

698 posts in this topic

Jak sprzedawałem swoją 2 lata temu to stała taka w okolicach poznania, nie oglądałem jej, ale od jednego klienta wiem, że auto było całe walone dookoła w szpachli. Nie jestem jednak pewien, że to ta - spec się zgadza.

ta o ktorej piszesz Cezar nest tu do wzięcia, za sporo mniejsza kase swoja drogą ...

olx.pl/i2/oferta/nissan-200sx-z-edition-okazja-CID5-IDgA2wd.html#:aec6dd2b7a

Dnia 11.02.2017 o 10:26, Jaco200sx napisał:

Oglądałem ten wóz kilka dni temu  i nijak buda zdrowa. Może na pierwszy rzut oka. Samochód oglądaliśmy osobiście i tak:

- poszycia kielichów skorodowane pod maską a do tego przewody elektryczne idące z ściany grodziowej niemal się walają( to świadczy o przekładce..)

dziury wycięte w poszyciach pod maską po starym dolocie.

- wzmocnienia progów tył do roboty( posypane)

- pęka kit(szpachla) na tylnym prawy nadkolu, miejscami odpryskuje lakier przy wlewie

- tylny pas coś naprawiany, lakierowany, szpachlowany - nie wygląda to powalająco, tym bardziej wewnątrz pod tapicerką

Właściciel  uczciwie przyznał że nie chodzi silnik na 100%

Jak odpaliliśmy wężyk z paliwa puścił i zaczęło lać się  ciurkiem. Samochód widać zastany i potrzebuje serca.

Plus że jest  podłoga i podłużnice( są naloty tragedii nie ma)

Do katowania owszem, do sportu ale na projekt  samochód do generalki.

Gdzie nie spojrzeć coś do poprawki. A niestety samochód  przeszedł kilku właścicieli od tego który cokolwiek zrobił a cena rosła do góry

i oto mamy efekty.

Usterek znalazłoby się pewnie więcej ale jazda próbna się nie odbyła i tyle mi zostało w pamięci

Samochód długo stoi ale nie bez powodu..

Edited by Skyline15 (see edit history)

To auto smigalo po lodzi. Mial je Krisc.  Kiepsko zrobiona przekladka, wszystko trzeszczalo w srodku. Z tego co wiem jak go sprzedal to autko mialo spotkanie z latarnia albo drzewem. Najlepiej jego zapytac to powie Ci wiecej. Napewno nie jest warty tej ceny.

Edited by Bartol (see edit history)

To ze miał z czymś spotkanie to widać po klepanym prawym kielichu. Ale nie oszukujmy się tylo letnie auta musiały mieć swoje przygody. Za ta kase igły się nie spodziewałem ale myslalem ze chociaz podloga jest ok i przekladka zrobiona solidnie.

Byłem i oglądałem z kolega  Skyline15  i kielichy ubijane mlotkiem i ..uj wi co jest pod spodem....lewe dzwi opadniete  tak mocno ze tarly o plastik progu i jest sporo rdzy.....

Okablowanie silnika tak to nazwe jest masakra nigdy takiego czegos nie widzialem i zaluje ze nie zrobilem zdjec...kazdy kabel to inna bajka i od czego nie mam pojecia....

Progi z tylu powgniatane od lewarka...

Jak bym mial brac to max 25 k i generalke trzeba by walnac konkretna

KrisC  mogleś mi sprzedać jak chcialem spoznilem się dzien :D sky byl by igla :D

najebane plaka jedna puszka do środka, druga pod maskę a trzecia pewnie na lakier :) aż czuć jak się lepi :)

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

Możliwe żeby ta, albo inna w tej cenie taka Nyska polatała jakiś czas dopóki sobie nie uzbieram na SR'a?

https://www.olx.pl/oferta/nissan-200-sx-CID5-IDoxnWq.html#06fecee38b

EDIT

Pojechałem ją obejrzeć niecałe 300km po zapewnieniach że nigdy nie bity, wszystko sprawne, wyszło że szrot podszykowany na sprzedaż, amortyzatory z tyłu strzelone, zabezpieczenie antykorozyjne położone na przegnite wzmocnienia, korozja wychodziła na malowanym słupku A, jakaś trawa przy chłodnicy, sama chłodnica zapchana jakby błotem, a poza tym zalana wodą, zderzak z przodu nieprzymocowany na dole, woda w bagażniku, wnętrze wymagające duuużo miłości, szyba przednia była wklejana, natomiast nie ma na niej ramki, szpachla tu i ówdzie itd. nie polecam, wart najwyżej 10tys.

Edited by klejton
nowe informacje (see edit history)

To auto stoji już ponad rok. Poczatkowa cena była chyba koło 34000. Widać że gość chce się tego koniecznie pozbyć. Więc starguj do 20 i zaczynaj walke :-)

Edited by Jaco200sx (see edit history)

5 godzin temu, kamilusz82 napisał:

Ktoś może coś powiedzieć o tej sztuce lub właścicielu? Kwota osiągalna, chodź wizualnie wygląda tragicznie wraz z podłogą którą jak mniemam trzeba będzie zrobić co podkreśla sprzedający.

https://www.olx.pl/oferta/nissan-200sx-s14a-1998r-CID5-IDmV928.html

200SX, S14A Z-Edition nr. 90/200 - 1998

Powypadkowy + sprzedający jest jakiś dziwny i nie zawsze odpowiada na to co konkretnie chcesz wiedzieć.