m2c

Nissany z ogłoszeń -- opinie

698 postów w tym temacie

no tak.. sorki nie wziolem tego pod uwage :) tylko ze cos pisali ze vtc wysrane.. a ciezko z dostepnoscia :D sam szukam i mam problem kupilem 1 uzywke na TK i wyrzucilem pieniadze w bloto bo stuka jeszcze gorzej niz wczesniej. a najtaniej na ebayu 350e bodajze :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałem okazję jechać z odpiętym VTC(moje stukało i wolałem zaprowadzić samochód na wymianę z odłączonym) i powiem szczerze że dosłownie tego dołu NIE BYŁO :/ rfx1987 jak szukasz sprawnego VTC to uderz do G-Garage, ja brałem od Gela i jest idealne, przy pierwszym ruszeniu tylko lekko zaklekocze, dalej jest bajka i w końcu ten wóz jedzie jak powinien !

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Binio troche tzn..? :) miales okazje jezdzic takim s'rem ? jest to odczuwalne ? czy nie ma tragedii..? :)

Raz na treningu jeździłem i odpieło mi się VTC i sie zastanawiałem co tak fura zamula ale stwierdziłem że przyczepny asfalt pewnie i w oponach mało powietrza. Po podpięciu pierwsze 3 przejazdy to był spin za spinem bo przy tak samo wklepanym gazie w analigicznych miejscach tył zaczynał mnie wyprzedzać :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z poszycia to: dwa zderzaki do malowania, widać kwiatek z tyłu na podszybiu i wybrzuszenie na masce wielkości pestki od wiśni.

środek auta ok , w miarę czysty i niepoprzecierany, komora silnika i bagażnik do wyczyszczenia i dopielęgnowania, podwozie do czyszczenia i konserwacji, reszta ok

zawieszenie: coś stuka, nie zawsze ale słychać wyraźnie (tył)

skrzynia działa sprawnie, silnik tragedia. klekocze jak diesel , czym się bardziej nagrzeje to jest gorzej , zawory też wydają dziwny dźwięk ,

zmierzyłem kompresję na zimnym silniku. od 8.5 bara do 9.5 bara kolor świec też różni się .

co do turbo to ciężko stwierdzić ale przy doładowaniu 1,2 bara to zawór powinien z większym jebnięciem puszczać,

a tu dźwięk jak by upuszczał całkowicie inne ciśnienie

Edytowane przez Daniels (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach