m2c

Nissany z ogłoszeń -- opinie

698 posts in this topic

Witam

Znalazłem na allegro tego oto nissana:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12550763

Auto stoi w komisie Auto Pikul w Puławach.

Na zdjęciu widać że tył jest troszkę kiepsko spasowany, więc pewnie ktoś mu kiedyś zaparkował w bagażniku. Proszę o informację o stanie tego samochodu jeżeli ktoś go oglądał, a jeżeli ktoś ogarnięty w nissanach mieszka w okolicy i może pomóc w ewentualnym zakupie to proszę o jakiś kontakt, odwdzięczę się za pomoc.

z góry dziękuję.

TEMAT POSPRZĄTANY.

W TEMACIE ZAMIESZCZAMY LINKI DO OGŁOSZEŃ NISSANÓW KTÓRE NAS INTERESUJĄ.

Chester

Czytałem ten temat jakiś czas temu, zanim zdecydowałem się coś w końcu kupić i jakoś nie skojarzyłem że tam była mowa o tym egzemplarzu. Dzięki za przypomnienie. Tak czy inaczej, wolałbym zabrać ze sobą kogoś kto zna się na nissanach lub chociaż ogólnie na samochodach nawet za opłatą. Lepiej dać komuś zarobić niż później żałować. Opis co sprawdzać i jak może mało pomóc komuś kto tego nigdy nie robił. :/

EDIT: Szukałem opinii o firmie która sprzedaje tego nissana... Zero pozytywnych opinii, same negatywy. Chyba nawet nie pojadę go obejrzeć.

Edited by m2c (see edit history)

W takim razie może lepiej nie. Warto poczekać dłużej. Ja swojego SXa szukałem 6 miesięcy - warto było.

Chyba będę czekał dalej. Z jednej strony chciałem zacząć od stockowej wersji, ale one są drogie. Z drugiej fajnie jest mieć sztukę w której ktoś już zrobił jakieś mody które i tak miałem w planach (jest jedna fajna pewnego użytkownika forum na allegro;), ale czy ze spiekiem po bułki to da radę jechać? :P

Oczywiście, że da. Dobry spiek niewiele się różni w użytkowaniu od seryjnego sprzęgła. Nawet moja narzeczona śmiga po bułki na 3 łapkowym spieku :)

Nie wiem jak z awaryjnością nissanów, ale już dawno bym się o tym przekonał gdyby nie E klasa mojego przyjaciela. Co chwila jakaś pierdółka się psuje i mój budżet na samochód przez to rośnie wolniej niżbym chciał. Widziałem merce z przebiegiem 500k i więcej. Nic dziwnego, jak się systematycznie wymienia wszystkie części to każdy samochód dotrwa do takiego przebiegu ;)Sorry za offtopic, ale to w końcu dział offtopic ;)

Siedzę w pracy, a dokładniej na dachu z laptopem na kolanach więc postanowiłem się zapytać o pewną rzecz. Gdy siedziałem tu jakiś czas temu to widziałem nissana zap... *cough* tzn jadącego całkiem szybko :P ulicą Puławską. Czy jest ktoś z okolic Mokotowa lub Ursynowa kto znalazł by chwilę i pokazał mi swój samochód? Naszły mnie pewne wątpliwości i zanim się wybiorę po auto to chciałbym wcześniej sprawdzić parę rzeczy, obejrzeć go, sprawdzić czy nie za głośno, nie za nisko, nie za mało miejsca, czy w miarę wygodnie i takie tam ;) Oczywiście odwdzięczę się jakoś ;)

Siedzę w pracy, a dokładniej na dachu z laptopem na kolanach więc postanowiłem się zapytać o pewną rzecz. Gdy siedziałem tu jakiś czas temu to widziałem nissana zap... *cough* tzn jadącego całkiem szybko :P ulicą Puławską. Czy jest ktoś z okolic Mokotowa lub Ursynowa kto znalazł by chwilę i pokazał mi swój samochód? Naszły mnie pewne wątpliwości i zanim się wybiorę po auto to chciałbym wcześniej sprawdzić parę rzeczy, obejrzeć go, sprawdzić czy nie za głośno, nie za nisko, nie za mało miejsca, czy w miarę wygodnie i takie tam ;) Oczywiście odwdzięczę się jakoś ;)

A kto ty jesteś :P jak coś mieszkam na Mokotowie - Iberyjska, zadzwoń i jutro sobie obejrzysz.

Teraz widze w temacie ze interesuje cie s14a, ja mam s13.

Edited by Neo2005 (see edit history)

Weź nie marudź :P

jak szukasz wygodnej kanapy to kup sobie Linkolna albo Leksusa.

Jeśli szukasz 200sxa to znaczy ,że :

-ma zapierdalać

-pluć ogniem

-straszyć dzieci idące rano do szkoły

-straszyć moherowe berety wracające właśnie z różańca (gdy Ty kończysz trening na rondzie)

-ma być sztywno

-ma przyprawiać o zaparcie dechu w piersiach jak nim przyspieszasz

-ma być nisko bo wtedy lepiej się trzyma (a jak urwiesz coś .... kurde daj mechanikom tez coś zarobić ;P )

Jeśli Cię to nie bawi to kup Mercedesa jak przyjaciel, bo za jakiś czas będziesz chciał sprzedać nissana bo to auto nie dla Ciebie ;)

sprawdzić czy nie za głośno, nie za nisko, nie za mało miejsca, czy w miarę wygodnie i takie tam ;)

dodaj jeszcze, że ma mało palić i już wiesz że nie szukasz 200sx'a :DB)

Weź nie marudź :P

jak szukasz wygodnej kanapy to kup sobie Linkolna albo Leksusa.

Jeśli szukasz 200sxa to znaczy ,że :

-ma zapierdalać

-pluć ogniem

-straszyć dzieci idące rano do szkoły

-straszyć moherowe berety wracające właśnie z różańca (gdy Ty kończysz trening na rondzie)

-ma być sztywno

-ma przyprawiać o zaparcie dechu w piersiach jak nim przyspieszasz

-ma być nisko bo wtedy lepiej się trzyma (a jak urwiesz coś .... kurde daj mechanikom tez coś zarobić ;P )

Jeśli Cię to nie bawi to kup Mercedesa jak przyjaciel, bo za jakiś czas będziesz chciał sprzedać nissana bo to auto nie dla Ciebie ;)

hahaha poprawiłeś mi humor, dzięki :D

Sorry musiałem pomarudzić :P Siedzę na dachu i czekam aż ustawią anteny na przeciwległym punkcie i mi się nudzi troszkę.

Nie bierzcie całkiem dosłownie tego co napisałem, wiem czego się spodziewać. Ale tak czy inaczej chciałem obejrzeć zadbanego SXa z bliska.

Miałem styczność tylko z jedną sztuką, w dodatku nie zdążyłem usiąść w środku gdyż za dużo czasu zajęłoby wygrzebywanie śmieci i petów ze środka. Niektórzy to potrafią zadbać o samochód :P

A mercedesa nie lubię, jest w połowie mój a nim nie jeżdżę. Za duże to, za wysokie, zero frajdy.

A jeżeli o spalanie SXa chodzi to mi odpowiada. Zbieram punkty na większości stacji benzynowych :P

EDIT: Chciałem tylko dodać że wybieram się obejrzeć dwa SXy jakoś w lipcu (muszę planować wypad poza miasto jakoś ze 3 tygodnie wcześniej ze względu na pracę) a jako że nie mam doświadczenia to chciałem zobaczyć jak samochód powinien wyglądać i jak silnik powinien pracować żebym wiedział na co zwracać uwagę przy zakupie.

No nic, jak nikt się nie znajdzie to jakoś dam radę. As always

Edited by m2c (see edit history)

Wpadnij na jakiegoś spota, będziesz mógł obejrzeć od razu kilka aut.

"Witam...posiadam na sprzedaż Nissana 200 sx 1,8 Turbo o podwyższonej mocy do 200KM. "<------to tylko błąd w stylistyce zdania ;)

Edited by scooter (see edit history)

tak czy siak , jakoś nie przemawia do mnie ta 13 , wieśniackie nakładki na pedały i nakładka na kierę WRC , dobrze nie wróży ;)

a , i wygląda jakby z każdej strony był walony , nic ze sobą nie pasuje .

Temat ten powstał, ponieważ w ostatnim czasie w różnych miejscach na forum pojawia się coraz częściej nowych tematów z pytaniami o nissany z ogłoszeń. Jeśli więc ktoś szuka nissana chciałby dowiedzieć się czegoś więcej od forumowych kolegów o danym egzemplarzu, to trafił do odpowiedniego tematu

Proszę o zamieszczenie w wiadomości odnośnika do konkretnego ogłoszenia z Nissanem.

Życzę powodzenia.

Na tym zdjęciu widać dwa ślady po przypaleniu papieroskiem moim zdaniem. Więc zapewne samochód słuzył do lansowania się grupie młodych ludzi po okolicy i pod pobliska dyskoteką ;)

Do tego w ogłoszeniu jest błąd bo z opisu wstępnego wynika że silnik ma pojemność 2 litry.

Generalnie wiele wskazuje że coś tu jest troszkę nie tak.