st4t1c

Użytkownicy
 • Content count

  24
 • Joined

 • Last visited

About st4t1c

 • Birthday 11/18/87

Profile Information

 • Auto
  jest
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Location
  71

Contact Methods

 • ICQ
  0
 1. Sprzedane, do zamknięcia.
 2. Wroclaw, a dokladnie Kamieniec Wroclawski
 3. Jak w temacie, mam do sprzedania cały silnik CA18DET, w którym jeden garnek nie ma kompresji (1,5b) reszta równo ok 9b. Do momentu wyjęcia silnika, pracował i odpalał bezproblemowo, trzymał też dobrze jałowy. Brzmiał jak niezły boxer Silnik nie otwarty, jedyne co zdemontowałem to kolektor wydechowy z turbo. Sam kolektor powinien się znaleźć. Silnik leży już z 2 lata (swapowałem na sr20det), nie zlewałem oleju ale też nie zalewałem cylindrów olejem. Cena - 500PLN, raczej bez negocjacji. Odbiór osobisty.
 4. Ok, super. Ma ktoś w takim wypadku takie element na sell ze skrzyni CA/SR?
 5. Wygląda to tak (element z lewej):
 6. Jak w temacie, do pacjenta (skrzynia SR) poszukuję tego elementu, na który wprasowuje się łożysko oporowe (to przed widelcem wysprzęglika). Ewentualnie ratuje mnie też informacja czy jest to element zamienny ze skrzyni do CA.
 7. Napisz do mnie PW albo daj komórkę do siebie. Forum mówi mi, że nie przyjmujesz nowych wiadomości (przepełniona skrzynka?)
 8. Bump. Ktoś coś?
 9. Binio powinien mieć.
 10. Hej, jak w temacie, poszukuję wtyczek do PT wiązki sr20det. Jak komuś się walają to przygarnę.
 11. Jak w temacie, szukam skrzyni do SR-a w stanie możliwie jak najlepszym. Ewentualnie przygarnę uszkodzoną skrzynię lub sam dzwon skrzyni SR-a.
 12. Podepnę się pod wcześniejsze pytanie tylko z tym materiałem: http://tablica.pl/oferta/nissan-200sx-s13-CID5-ID3WcpF.html Niestety ze zdjęć już nie wygląda za ciekawie ale zdjęcia są mizerne.
 13. Cześć, jak w temacie poszukuję nissana s13 w cenie do 5k zł. Generalnie zależy mi na tym aby kasta była potencjalnie jak najzdrowsza (kielichy, podłużnice etc. wszyscy wiemy o co chodzi). Może być totalna seria (za tą monetę nie oczekuję niczego innego), a także może być z zabitym silnikiem, lub bez niego. Nie mniej jednak jeśli będzie se sprawnym motorem (na zasadzie, że się pojedzie 10-15 km do sklepu bez stracha, że klęknie, a nie do upalania) to takie oferty tym bardziej z miłą chęcią rozważę. Na tą chwilę nie chcę się turlać niesamowitych kilometrów dlatego preferuję dolny śląsk. Aczkolwiek jak będzie egzemplarz w 100% adekwatny do opisu/zdjęć to przejadę się i dalej. Kontakt: humanelimination@o2.pl tel: 603755552 (tylko bardzo proszę po 16) Pozdrawiam.
 14. Ale może być problem z przekładką, bo to angol. :P :P :P