EmileKax

Użytkownicy
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

 1. To nie jest żaden zaworek odpowietrzający tylko po prostu zawór przeciw zwrotny, płyn może lecieć do zbiorniczka ale wstecz już nie, tym samym nie zasie powietrza jak się silnik wyłączy. Kupiłem PW575 w tym tygodniu i jest on w komplecie.
 2. Witaj kolego ja mam Michelin Pilot road 4GT i jestem bardzo zadowolony zrobiłem około 10.000km jeszcze troche zostało ale szykuje sie mały wypad i napewno nie wytrzymają i zakupiłem nowe takie same . Przy mojej jeździe i tak sporo wytrzymały. Polecam
 3. Od jakieś czasu myślę na zakupem wiatrówki. Najbardziej jestem przekonany do wiatrówki hatsan 125 ale ponieważ jestem laikiem to nie wiem czy to dobry wybór i dlatego mam kilka pytań: Jaka wiatrówka będzie najlepsza do 700 zł pod względem ilości FPS i J? Jakie dokładnie osiągi ma wiatrówka hatsan 125? Jaki kaliber powinienem wybrać aby miał jak największą przebijalność?
 4. Była taka fama, że w Golfie VI Gti są rury od IC, których nie trzeba zmieniać, niestety średnica ich jest większa niż przy S3 i nie dało się ich zacisnąć na coolerze, u mnie założyliśmy rurki od Cupry R i nie trzeba było ich nawet przycinać.
 5. Witam Wszystkich z Wrocławia. To tak na dobry początek, co by nie było, że Zachód popadł w zimowy sen. Pozdrawiam Dodane przez moda. By było na wierzchu W tym temacie witamy nowych kolegów , starych też A kto nowy , niech tu pisze swoje pierwsze " Witam " Bartosz-Wavi
 6. Hallo ich versuch grad meine emu an das dash2pro anzuschließen. leider steht in der ecu liste mein ecumaster emu nicht drin. kann mir da einer weiter helfen?