waldi0905

Użytkownicy
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O waldi0905

Informacje o profilu

 • Auto
  200 SX s13 + 406
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Radom

Ostatnie wizyty

312 wyświetleń profilu
 1. Po przymiarce 25 mm jednak idealne wiec jeśli ktoś ma na zbyciu parę to chętnie przygarne .
 2. A mam takie pytanie czy nie fajniej byłoby . W zarysie Polski wstawić ta Japonię ,a na plecach poprostu nissan tech i datę . Bo tak to polska tak na d.upie ;-) ???? Taki symbol Japonii w Polsce.
 3. 4. waldi0905-koszulka czarna M
 4. Przy wymianie uszczelki jednej nakrętki brak (odkrecila się i spadla) uszczelka nadpalona i peknieta. Teraz założona ta z kompresji.pl warstwowa o wiele grubsza no i te nakrętki miedziane samozaciskowe narazie żyje zobaczymy jak długo. Ps. Szwagier się wyrabia przy trzecim razie półtorej godziny i zrobione ;-)
 5. Kolego masz jeszcze dostępne te koszulki ?
 6. Są może 50 km zrobione i juz ducha bokiem. Zamówiłem uszczelke warstwowa ta z kompresji.pl i śruby miedziane samohamujace jeśli teraz puści to już nie wiem . Nawet wstawiona jest siatka elastyczna na wydechu wiec tam drgań nie ma.
 7. Podpinam się pod temat. Po delikatnych bokach po raz trzeci wydmuchalo mi ta prostokątna uszczelke między turbo a kolektor. Pierwszym razem poluzowaly się śruby . Co poradzić bo to trochę roboty żeby ją wymienić .2 razy wymieniłem na Stalowa i padają. Silnik seria.
 8. I jak tam projekt się ruszył bo już ciepło i super wypas koszulka się przyda na zloty różne
 9. Spoko jest
 10. Witam wszystkich
 11. Witam potrzebuję tapicerkę drzwi l+p w dobrym stanie z maskownicami głośników bo w moich jest dziura po wiejskich głośnikach I lampę lewą przednia oraz kierunek prawy przedliftowy dzielony z postojówką. Ma ktos coś ???
 12. Witam wszystkich moje auto 200 SX S13 mody przez poprzednich właścicieli moje dopiero będą jak się żona z autem oswoi 😊