luki343

Użytkownicy
 • Content count

  20
 • Joined

 • Last visited

About luki343

 • Birthday November 8

Profile Information

 • Auto
  s13
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Z ciekawości zapytam, dlaczego? Sam planowałem coś takiego zrobić i teraz nie wiem...
 2. Małe odświeżanko
 3. Tu masz http://www.coobcio.pl/?p=1 190KM z Sr20de bez T i 5,5 do 100 to źle? A jakby to z Turbo było? Do tego jakieś szerokie kapcie i mały zapierd.... gotowy. EDIT. Albo ten sr20det http://www.coobcio.pl/?p=595 250KM, w FWD nadal mało? Wiecej nie ma sensu bo będzie problem przenieść.
 4. Civic będzie tak samo zżarty jak i sunny. Sam mam zamiar na sezon 2015 przygotować sobie auto do KJS i na 99% będzie to sunny którego wypruję z bebechów, obspawam i wsadzę tylko to co potrzeba A takie cudo z Sr20de+t też nieźle zapie....
 5. Pewnie o 9 za dużo mu się klikło Albo szuka frajera
 6. Teraz też można tylko cena 200$ Dlatego pytam tu i tam może gdzieś ktoś ma je albo ma dojście do tego taniej.
 7. Kupię lampki takie jak te żółte na fotce niżej. I również Nistune do CA.
 8. U mnie w dalszym ciągu bez zmian, kasy nie oddał i na PW przestał odpisywać.
 9. Z racji że to ja założyłem ten temat może niech tutaj wszyscy poszkodowani się wpiszą i napiszą ile masz im oddać kasy, będziesz miał łatwiej oddawać bo będziesz miał listę. 1. luki343 1200zł, padnięte t28 2. albik85 446,58zł
 10. Kasy nadal nie zwrócił, na forum nie wchodzi, na gg nie odpisuje, urwał kontakt...
 11. Michasio, powiedział że 10 września odda kasę, 10 minął a ja nadal nie mam kasy. Wysłałem do niego wczoraj PW że czekam na kasę ale nic nie odpisał. Może tu da odpowiedź jak zamierza zakończyć tą sprawę.
 12. Chciałeś pismo od firmy zajmującej się turbosprężarkami? oto one:
 13. Chciał pismo od firmy zajmującej się turbinami? Dostał. A za błędy to ja nie odpowiadam. Numer gg i miejscowość się zgadza, więc to pewnie ta sama osoba..
 14. Dostałem pismo od mechanika, który zajmuje się remontem mojego nissana. Turbina była w firmie która zajmuje się regeneracją, tam natomiast właściciel powiedział że do zwrotu wystarczy taki dokument wystawiony przez mechanika. Chciałeś pismo? To masz.
 15. Masz racje nie jest to 7mm tak mi powiedział mechanik przez telefon ale jak dzisiaj u niego byłem to mówi że wychodzi 3,5mm.