subek

Root Admin
 • Content count

  3,807
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  28

subek last won the day on March 15 2017

subek had the most liked content!

About subek

 • Rank
  Drużyna AA
 • Birthday 07/22/1984

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Location
  Wlkp.

Contact Methods

 • Skype
  subek-wrx

Recent Profile Visitors

28,341 profile views
 1. Wrzuciłem projekty i otwarłem sklep, prosiłem o opinie to nie, kurwa robimy sami będzie zajebiście, to kurwa macie.
 2. Kalendarz już chyba 7 czy 8 rok się robi więc luz @MarcinSShp Dolicz 10% do ceny na haracz dla forum.
 3. Bardziej o same wzory grafik mi chodziło.
 4. Jeżeli chodzi o markę to na początek miałem dla córki Maxi Cosi, a teraz Romer, jeden i drugi bardzo solidny i godny polecenia, tyle że cenowo dość wysoko stoją.
 5. Najważniejsze to chyba żeby trzymać dziecko jak najdłużej odwrotnie do kierunku jazdy no i minimum trzypunktowe szelki bo czytałem o jakichś badziewiach z pasem jak w samolocie od których dzieciaki giną na miejscu przy lekkim dzwonie.
 6. A o tych wzorach co myślicie https://nissantech.cupsell.pl/ ? Wszystkie można dowolnie poprzerabiać bo mam je w PSD tylko nie mam photoshopa
 7. Mam trochę gotowych wzorów w PSD, jak będę miał trochę czasu to wrzucę. Albo w końcu ruszę z tym sklepem na cupsell tylko trochę czasu potrzebuję. Edit. https://nissantech.cupsell.pl/ tutaj już coś zacząłem tworzyć tylko skończyć nie mogę i trzeba by pewnie te grafiki dopracować na różne wersje kolorystyczne.
 8. Wolałbym jednak mieć pełną kontrolę nad asortymentem i sprzedażą. Wczoraj przyjrzałem się cupsell i mają różne rodzaje koszulek w różnych cenach, może stąd też wynika różna jakość? Generalnie jeżeli znacie jakąś sprawdzoną i lepszą alternatywę to piszcie.
 9. Z tego co widzę to zwykły sklep, a nie platforma do sprzedawania koszulek z własnym wzorem.
 10. Grafiki jakieś ogarnę, chcę wrzucić kilka wzorów na początek. Będzie trzeba tylko sklep jakiś postawić bo chciałbym to uruchomić na stałe, na razie tylko cupsell mi przychodzi do głowy.
 11. To pewnie przez zbyt niską rozdzielczość, spróbujcie sobie pomniejszyć stronę wciskając ctrl oraz - lub +.
 12. Wrzuciłem konkurs na grafikę na freelancer.com, jak się ukaże jakiś fajny projekt to będziemy ruszali z tematem. Sklep raczej otworzę na cupsell, jak będą problemy z jakością to chyba można reklamować?
 13. Jaką masz rozdzielczość ekranu?
 14. Wszystkie koszulki i inne forumowe ciuchy szły przez Szacun.
 15. Nie wiem, dawno się nie odzywał.