IceMan

Użytkownicy
 • Content count

  1073
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

IceMan last won the day on June 10 2019

IceMan had the most liked content!

1 Follower

About IceMan

Profile Information

 • Auto
  s14a rejsing RB25DET
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Location
  Szczecin

Contact Methods

 • ICQ
  0
 1. O ile dobrze pamiętam kupowałem tutaj: https://www.chlodnice.net.pl/ Wysyłasz swoją i wstawiają nowy rdzeń. Zadzwoń , zapytaj.
 2. Te bosche śmierdzą mi trochę chińszczyzną. Niby wiele osób na nich lata, ale jakoś sceptycznie jestem nastawiony. Ta cena jest zbyt niska Używane wtryski oddajesz do sprawdzenia i możesz latać na nich dalej, a masz pewność że nie jest to jakaś podróbka.
 3. 300-400 pln komplet
 4. Na 300KM starczą seryjne wtryski (z dobrą pompą z osobnym zasilaniem na porządnych kablach) i seryjna przepływka, ale to będzie wykorzystanie ich na 100%. Zalecane wtryski 440cc np. żółte z subaru + roztoczenie fabrycznego przepływomierza (opcja budżetowa). Przepustnicy nie trzeba i nie polecam zmieniać. Do strojenia Nistune. Oczywiście wydech 2.5" lub większy.
 5. Zapraszam do mnie na strojenie na SERYJNYM ECU
 6. łożyska możesz szukać według ich wymiarów, powinieneś coś dobrać uszczelki to raczej ASO - ostatnio zamawiałem do skrzyni R33 przy okazji remontu skrzyni wymień tulejkę w wale silnika, w którą wchodzi wałek sprzęgłowy
 7. On nie jest wpinany w układ wodny, jest normalnie zasilany prądem. Przykręcony jest tylko do rurek wodnych pod kolektorem. Powinienem mieć takie cudo.
 8. Wydaje mi się że od matiza kiedyś wkładałem. Ale to było za 10 lat temu w poprzednim s14.
 9. Wał korbowy rb25det z auta z automatem (NEO Stagea). Stan ideał, nominał, po wyważeniu w firmie Dziak - 1500 zł Blok silnika rb25det 4wd z auta z automatem (NEO Stagea), stan bdb, nominał - cylindry po honowaniu (tylko liźnięte), góra bloku po zabieleniu pod nową uszczelkę - 1300 zł Miska oleju 2wd + smok + śruby. Miska w ładnym stanie, nie obita od spodu - 600 zł Koło zamachowe od manuala - 500 zł Kolektor dolotowy chińczyk + adapter pod seryjną przepustnicę + głowica rb25det (S2 nie NEO). Kolektor po portingu, spasowany do tej głowicy - 2000 zł. Wstępnie badam zainteresowanie, jeśli nie będzie chętnych na większość gratów, to buduję sobie nowy zdrowiutki silnik
 10. ile masz kosztować taki panel na gotowo u Nas ?
 11. Tylko że na fejsbuku ciężko znaleźć w "archiwum" jakiekolwiek info o czymkolwiek, a na forum szukajka i zawsze coś się znajdzie.
 12. Ani nowych tematów, w starych też cisza, fejsbuk wygrał czy wszyscy sprzedali auta i kupili sprawne, jeżdżące ?
 13. jedna rura owalna wejdzie ? mogę sprzedać sam tłumik: https://www.olx.pl/oferta/wydech-200sx-s14-s14a-CID5-IDsK1BN.html
 14. RB25 doładowanie 1.1bara. Warto założyć większą przepustnicę, czy przy tak małym doładowaniu to zupełnie nic nie da ?